Asilama

Aşılamadan sonra neler yaptınız biraz bilgi verir misiniz yani yattınız mı duş aldınız mı
Gerekli her şey zaten size söylüyorlar ayakta duş alabilirsiniz yani oturmanızı istemiyorlar duş alırken ilişkiye girip girmeyeceğinizle alakalı bilgi de veriyorlar zaten çok basit ve çok kısa süren bir işlem asla sıkıntı yaşamazsınız Ben sadece işlem için sıkışmamız gerekiyor o aşamada biraz sorun yaşamıştım çünkü gerçekten çok sıkışmıştım doktor aşılama yaptıktan sonra koşarak tuvalete gitmek istedim ama ona da izin vermiyorlar 10 dakika o şekilde yatmamız gerekiyor

Kaç tane yumurta vardı kaç yıl olamamış tı

Kaç tane yumurta vardı kaç yıl olamamış tı
3 sene olmuştu. Ovulasyon testleri falan da aldım denedim ama olmadı bir şekilde benim bir değerim çok yüksek çıktı sonra daha detaylı baktırdım o değere onunla da alakası yokmuş meğersem sebepsizdi yani. Yumurta sayısı ile alakalı bir şey söylemiyorlar sadece yumurta rezervini iyi yumurtaların kaliteli ya da bizim için yeterli gibi yorum yapıyorlar sperm için de bu arada ölçüm yapıyorlar kaç milyon tane sperm var spermlerde bir bozukluk var mı vesaire gibi

Bana 2 tane yumurtan olmuş dedi yavuz hoca

Belirtin varmıydı 5 gün bugün aşılamamın ama belirti yok bnde
Kesinlikle öyle belirtiler olmuyor ve internette yazan şeylere de asla inanma yok çişim koktu yok rengi sarardı. Yok karnım ağrıdı yok tansiyonum mu düştü bunlar kesinlikle bilimsel değil ve çok saçma hurafeler yapman gereken tek şey beklemek zaten aşılamadan sonra seni kan testine çağırıyorlar iki üç kere kan testine gidiyorsun.

Yokmuydu Belirtin benim hiç yok

Ben bugün aşılamamın tuttuğunu hamile olduğumu öğrendim, isteyen herkese Allah hayırlısıyla nasip etsin herkes böyle güzel haberler alsın

Belirtin varmıydı canım kaç tane yumurtan vardı
Tek yumurta, hiç bir belirtim yoktu test gününden 2 gün önce kahverengi lekelenme ve akıntım başladı doktora yazdım adetim başlıyor diye sen yine de test ver yerleşme olabilir dedi. Test verdim 44 çıktı iki gün sonra yeniledim artmıştı.

Valla tek yumurta iyi tutmuş benim iki yumurtam oldu sanırım tutmadı ona rağmen 11 günüm hiç bir belirtim yok psikolojik olarak iyi değilim ağlamak geliyor içimden hep süreç çok uzun bekliyorum güzel haber almak için ama sonu hüsran olunca gerçekten insan çok üzülüyor

Testi aşılamanın kaçıncı günü yaptınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…