Asilama

Canakkale universite hastanesinde oldum 2 aralikta test var bakalım hayirlisi. Ama soyle bir gercek varki çip bebek yontemiyle (sadece ozelde var) yapilan asilamalarda tutma ihtimali daha yuksekmis

devlet hastanesinde değil ama üniversite hastanesinde oldum Ankara'da tuttu şu an 6 aylık bir kızım var.
Ankara üniversite hastanesi cebeci fakültesi
Merhaba rabbim bebeğinizi saglikla büyütmeyi nasip etsin
Ben de orda tedaviye başladım amh 0.96 hsg cekildim rahimde perde varmış histereskobi oldum 2 ay sonra tüp bebek için tekrar gel dediler.Sizin degeriniz nasıldı direk asilama mı dediler acaba

Amh den dolayimi gel dediler tup bebek icin.yani amh degerinize dusukmu dediler yoksa baska skntimi var. Benimde amh ayni sorun yok dedi doktor

Amh den dolayimi gel dediler tup bebek icin.yani amh degerinize dusukmu dediler yoksa baska skntimi var. Benimde amh ayni sorun yok dedi doktor
Aslında tam bir bilgi verilmedi bana hsg cekildigim gün gittim amh degerin düşük tüp bebek dedi normal olmazmi dedim olur ama beklemen lazim gibi biseyler söyleyip beni başından savdı açıkçası film sonucuyla alakali hicbirsey demedi bi numara verdi arayın sonuclarla ilgili bilgi icin dendi ertesi gün beni aradilar rahim filminde perde çıkmış ameliyat yapmamiz lazim dediler 8 kasimda ameliyat oldum 2 ay estrofem ve duphaston kullanmam gerektiği ve bu arada hamilelik düsünmemem gerektigi soylendi islemi yapa doktor 2 ay sinra tüp bebek için ureme sağlığıyla görüş tekrar dedi
Size doktorunuz ne söyledi acaba tam olarak bir de devlet mi özel de mi doktorunuz

Ben arastirma hastanesinede özel hastaneyede gittim her iki doktorda 0,95 amh degeriyle cocugum olabilecegini soyledi yaş 33 ve 2 cocuk annesiyim. Bence siz baska doktor oneriside alın.

Ben arastirma hastanesinede özel hastaneyede gittim her iki doktorda 0,95 amh degeriyle cocugum olabilecegini soyledi yaş 33 ve 2 cocuk annesiyim. Bence siz baska doktor oneriside alın.
Yaa sonuclardan sonra bayağı kötü olmuştum degerim düşük diye 2-3gun kendime gelemedim ağlamaktan bir de instagramda özel karışım yapan sayfaya değerlerimi sordum erken menepoz bile diyen oldu yıkıldım resmen 31yasindayim 1 kez bos gebelik gecirdim bir daha gebelik oluşmadı belki de bu perdeden dolayi olmamış olabilr diye düşünüyorum inşAllah Allah nasip eder bizede

Perdeden dolayi gebe kalamayan cok var. Bence umutsuzluga kapilma hemen doktor degistirmeni oneririm. Bende 7 ay once yaptirdim testi. Ama 2 doktorda dogal yolla gebe kalabilirsin dedi

Hayır bir geçmişim vardı tabiki benim prolaktin seviyem çok yüksekti 457 gibi hemde ciddi bir değeri vardı ama bununla alakalı gerekli şeyleri yaptım sonra gittim. Kan verdim doktor onayladı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…