Aşılama yaptırmayı düşünenler ve yaptıranlar bilgi alabilir miyim🥰❤️🌼🌼

hayalhanee28

Üye
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2022
43
26
30
Arkadaşlar bende pkos var birde evlenince çok aşırı kilo aldım .evlenmeden önce de âdet düzensizliği vardı.şimdi ilaçsız olamıyorum çeşitli tedaviler aldım .ama olumsuz sonuçlandı.şimdi aşılama düşünüyoruz tabi öncelik zayıflatmak

Merhaba bende de pkos var diger ay aşılama olacagim inşallah siz ne zaman olacaksınız

Canım bende kilo vermeye çalışıyorum rahim filmi çektirdim regl olunca yaptırmayı düşünüyorum.ilaçsız olamıyorum ilaçsız olmaya çalışıyorum
Hmm bende 2 ay kendiliğinden oluyorsa 1 ay ilacla oluyor cok ugrastirici bir durum malesef Allah yardimcimiz olsun 3 senedir savaşıyorum pkosla

Bende de pcos var ve evlenince aynı şekilde çok kilo aldım bu ay da hamile kalamadıysam doktorum aşılamaya geçeriz önce eşinin değerlerine de bakarız dedi bakalım daha adet olmadım günüm geçti ama bekliyorum

Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah hsg çekildin mi peki

daha önceden hiç yumurtlama takibi yapıldımı??

Bende ilk başlarda letü diye bir ilaç kullandım adetlerim düzene girdi sonra tekrar bozuldu kis oldu .ve aşırı kilo alınca doktorum kilo ver gel 5 6 kilo dedi 5 gitti

Yumurtamın gelişmesinde etkili oldu fakat gebelik gerçekleşmiyor
Merhaba bende uzun süre bebek sahibi olmak istedim ama bü türlü yumurtam çatlamadı adet düzensizliği oluştu haplar ilaçlar tekrar tekrar denemeler kistler 3-4 sene sürdü 7 kez klomen denedik bi aşılama bunların hepsi zaman kaybıymış eşimin testide normal çıktı benim rahim filmi temizdi zaten artık son çare tüp bebekle bi bebek sahibi olduk sana da zaman kaybetme diye yazıyorum imkanın varsa tüp bebek yaptırın Allah büyüktür aşılama tutma olasılığı düşük biliyorum

Eşimin sonuçlarına da bakılacak sorun yoksa aşılama deneriz dedi doktorum sonra tüp bebek artık bakalım üç dört aydır deniyoruz daha

Canım bende kilo vermeye çalışıyorum rahim filmi çektirdim regl olunca yaptırmayı düşünüyorum.ilaçsız olamıyorum ilaçsız olmaya çalışıyorum
canım bende de pco var bende ilaçsız olamazdım,2 yıl önce çölyak hastası cıktım ve glutensiz beslenmeyle 15 kg verdim ve hamile kaldım adetlerim düzene girdi. ben bu durumlarda mutlaka glutensiz beslenmeyi tavsiye ediyorum bende bu ay aşılama olacagım.

Ne kadar süre içinde verdiniz ama ben hatırlıyorum ki zayıf olduğum da vardı gerçi göbek yaglarım vardı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…