Aşılama yaptırdım

cnsum

Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2021
47
13
28
Merhaba ben nisanın 29 da aşılama yaptırdım 12 haziranda test yapılqcak bugün 7 .gün gebelik testi yaptım çıkmadı sizce erken diye mi çıkmamıştır yoksa olmadığından mı

Merhaba ben nisanın 29 da aşılama yaptırdım 12 haziranda test yapılqcak bugün 7 .gün gebelik testi yaptım çıkmadı sizce erken diye mi çıkmamıştır yoksa olmadığından mı
Bence erken 14 gün sonra çıkıyor diye biliyorum ayın 16snda bende kan vercem bugün 6.gunum inşallah hayırlı haber alırsın

Bence erken 14 gün sonra çıkıyor diye biliyorum ayın 16snda bende kan vercem bugün 6.gunum inşallah hayırlı haber alırsın
Erken olduğu için mi negatif çıktı bilmiyorum normalde hormonel ilaçlar erkende olsa pozitif çıkar diye biliyorum kararsız kaldım

Normalde çatlatma iğnesinden ötürü pozitif görmeniz gerekiyordu ben aşılamamda hep pozitif gördüm etkisi geçince negatif sonuç aldık şuan tüp bebek sürecindeyim

Kaçıncı günü öğrendin aşılama oldugn gün sayiliyormu
Benim 12 Haziran test kontrol günümdü cenazemiz oldu iş dışına geldim karnımda çok ağrıdığı için pazar günü test yaptırıdm acilde 94.59 çıktı cuma günü kendi doktoruma gideceğim inşaalh

Hayırlı olsun canım darısı başımıza

Yaaaa tebrik ederim ben de beklemedeyim nasıl geçecek bilmiyorum belirtilerinin nasıldı rica etsem paylaşır mısınız
Benim çok karın ağrım oldu kasıklarım ağrıdı gögüs hassasiyetim arttı belim çok ağrıdı bunlar oldu bakalım şimdi hastaneye gidiyorum inşallh herşey yolundadır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…