Aşılama yaptıranlar

bugrahlal

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2022
15
2
25
Kasım 7 aşılama yaptırdım eşimde sperm hareketlilik sorunu vardı bende de yumurta tembelliği yumurta gelişiyor fakat çatlama olmuyordu gonalf kullandım çatltma için ovitrelle kullandım 5. Gün dayanamayıp test yaptık çift çıktı 6.gün tekrar test yaptım yine silik cizgi sizce hamilelik olurmu 😊

Seni üzmek istemem ama çatlatma iğnesinin etkisi olabiliyor bende aşılamadan 9 gün sonra yapmıştım silik çizgi vardı ama malesef tutmadı en iyisi 14. Günü beklemek

Kasım 7 aşılama yaptırdım eşimde sperm hareketlilik sorunu vardı bende de yumurta tembelliği yumurta gelişiyor fakat çatlama olmuyordu gonalf kullandım çatltma için ovitrelle kullandım 5. Gün dayanamayıp test yaptık çift çıktı 6.gün tekrar test yaptım yine silik cizgi sizce hamilelik olurmu 😊
Test yaptın mı canım belli oldu mu sonuç

Test yaptınız mı acaba sonuç ne merak ettim

X