Aşılama ve idrae yolu enfeksiyonu

olha

Üye
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2022
257
64
Arkadaşlar ben şuanda idrar yaparken yanma oluyor yanak kısımları yanıyor ama idararın geldiği yer değil. Ben adet söktürücü kullandım tarlusal bundan dolayı acaba hassaslaşma olmuş olabilir mi ? Ve son sorum aşılama olacağım bu ay eğer enfeksiyon yani idrar yolu enfeksiyonu ise hamile kalmayı engeller mi? Sizden ricam bütün sorduklarımı tek tek cevaplar mısınız 😍

Tarlusal hassaslık yapmaz bence enfeksiyon vardır. Tek kullanımlık şaseler var. Gece yatmadan önce içiyosunuz sabaha kadar idrarı tutuyorsunuz ve enfeksiyon geçiyo tabi enfeksiyonun boyutu önemli, benim ki geçti. Doktora gidip tahlil verin sonra da o şaseyi doktorunuzdan istiyebilirsiniz.bilgim olmamakla beraber ben aşılamayı etkiliceğini düşünmüyorum. Hamilelik oluşursa da bu şaseyi kullanabiliyosunuz

Tarlusal hassaslık yapmaz bence enfeksiyon vardır. Tek kullanımlık şaseler var. Gece yatmadan önce içiyosunuz sabaha kadar idrarı tutuyorsunuz ve enfeksiyon geçiyo tabi enfeksiyonun boyutu önemli, benim ki geçti. Doktora gidip tahlil verin sonra da o şaseyi doktorunuzdan istiyebilirsiniz.bilgim olmamakla beraber ben aşılamayı etkiliceğini düşünmüyorum. Hamilelik oluşursa da bu şaseyi kullanabiliyosunuz
Teşekkür ederim canım

Tarlusal hassaslık yapmaz bence enfeksiyon vardır. Tek kullanımlık şaseler var. Gece yatmadan önce içiyosunuz sabaha kadar idrarı tutuyorsunuz ve enfeksiyon geçiyo tabi enfeksiyonun boyutu önemli, benim ki geçti. Doktora gidip tahlil verin sonra da o şaseyi doktorunuzdan istiyebilirsiniz.bilgim olmamakla beraber ben aşılamayı etkiliceğini düşünmüyorum. Hamilelik oluşursa da bu şaseyi kullanabiliyosunu

Birde birşey daha sorucam tarlusal kullandım adetim hala gelmedi yarın gelmesi lazım ama hiç belirti yok hamilede değilim test yaptım birsürü

Tarlusaldan sonra 10 gün içinde adet olunuyor. Eğer bu sürede gelmezse doktora gidebilirsiniz

X