AŞILAMA ÜCRETLERİ

hazaleylull

Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2023
44
13
27
Kızlar merhaba bu ay gonalf iğne ile yumurta geliştirip , aşılama yaptıracağım. 2 kez FEMERA denedim olumsuz sonuçlandı. Medipol hastanelerinde aşılama yaptıran var mı ? Rapor çıkarılacak herkes alabiliyor mu bu raporu? Raporlu olunca iğneler kaça geliyor lütfen yardımcı olur musunuz ? Tecrübelerinizi yazın inşallah olumlu sonuçlanır Pcos olup ilk aşılamada tutanlar var mııı

Merhaba benden bu ay adetin 3 günü gideceğim aşılama tedavisine başlayacağız doktor iğne ile yumurta geliştireceğiz dedi nasıl olacak iğneler pahalı mı rapor çıkıyorum bilmiyorum bende bahçelievler Medipole gidiyorum

Merhabalar Ben rapor ile yapmadım özel kliniğe gittim doktorum yaşın 23 olsaydı rapor çıkarırdık iğneler pahalı dedi ben 22 olduğum için herşeyi kendim ödedim 16 bin tuttu bide özel klinik olunca verilen ilaçları da devlet ödemiyor çok masraflı birşey yani ama size rapor çıkabilir bence sağlık güvenceniz varsa bende çikolata kisti vardı tuttu :)

Merhaba medipolde başladım bende bugün ilk iğnemi oldum. Rapor çıktı sgk karşıladı 3400lü küsürdü diye hatırlıyorum ben sadece 900 ödedim

Merhaba medipolde başladım bende bugün ilk iğnemi oldum. Rapor çıktı sgk karşıladı 3400lü küsürdü diye hatırlıyorum ben sadece 900 ödedim
Çok güzel siz demeden direk doktor mu rapor çıkarttı ve çatlatma iğnesi gibi bir iğne mi hazır bir şekilde siz mu yaptınız yoksa bir sağlık kurumunda mi yapılıyor bu iğne

Umarım pozitif sonuçlanır süreciniz. Bende bu ay oraya takibe gitmeyi düşünüyorum gonal f için raporu medipolden mi çıkarttınız acaba. Birde hangi doktora gidiyosunuz memnun musunuz yardımcı olabilir misiniz

Merhaba amin inşallah istanbulda mısınız Anadolu mu Avrupa yakası mı ?. Raporu medipolde doktorum çıkarttı evet

Çok güzel siz demeden direk doktor mu rapor çıkarttı ve çatlatma iğnesi gibi bir iğne mi hazır bir şekilde siz mu yaptınız yoksa bir sağlık kurumunda mi yapılıyor bu iğne
Merhaba doktorum kendisi çıkarttı raporu, iğneyi hazır alıyorsunuz dozları var mesela 450lik yazdı bana 5 gün 75 lik olarak ayarlıyorum iğnemi kendim yapıyorum göbeğimden. Korkulacak bir iğne değil ufak boyutta

Anladım çok teşekkür ederim ben de ayın 24 de gideceğim o zamana verecek benim ignemi ayine yumurta geliştirme ilacı gibi adetin 5 gibi başlatıp sabah akşam mi vuruyorsunuz

Merhaba amin inşallah istanbulda mısınız Anadolu mu Avrupa yakası mı ?. Raporu medipolde doktorum çıkarttı evet
Ben bahçelievler deki Medipol gidiyorum Dr asiye hanım bu arada Medipol de muane olurken Kuveyt Türk ile banka kartından ödeme yakın %15 indirim hakkı oluyor

Avrupadayım hatta bahçelievler medipole gideceğim. Hangi doktora gittiniz memnun musunuz acaba. Birde rapor çıkartmak için hangi evrakları istediler sizden

Avrupadayım hatta bahçelievler medipole gideceğim. Hangi doktora gittiniz memnun musunuz acaba. Birde rapor çıkartmak için hangi evrakları istediler sizden
Asiye uzuna gidiyorum ben hastaya pazartesi günü gideceğim o zaman başlıyacak aşılama için gerekli iğneyi vermeyin rapor işini bende bilmiyorum canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…