Aşılama Sürecim ve Belirtiler🍀

Merhaba hayırlı olsun simdiden pozitifli bir sonuc olsun inşallah. Biraz erken olmus ignenin etkisinin gecmesi icin biraz zaman lazim. Aşılama gününü saymazsak sizin 7 gün olmus yani daha ignenin etkisi vucudunuzda. Aslinda erken yaptırmayin diye ozellikle soyluyorlar drlar sonra hayal kırıklığı olmasin diye. Azcik daha sabredin azcikk 😇
Amiin çok teşekkür ederim. Ben de öyle düşünüyorum da yine de bir sormak istedim. Sabırsızlık diyince de ben ☺️😅

İnşallah olsunda ikiz olmada olur hayırlısı sağlıklı olsunda bakalm sen böyle konuştukça sanki oldu da konuşuyormuş gibi hissettim😂🤭
Iste bize bu inanç lazım 😄 oldu kabul edip öyle beklemek lazım. Diyelim ki olmadi sonrasinda o zamanda kaldigimiz yerden yeniden basliycaz. O bebek buraya gelecek 😇 bu defa kendimizi motive edip bebisin gelecegi günün hazırlığını yapalım. Önce hersey inanmayla başlar 🥰

Amiin çok teşekkür ederim. Ben de öyle düşünüyorum da yine de bir sormak istedim. Sabırsızlık diyince de ben ☺️😅
😄😄 bu yolda hangimiz sabrımızı yitirmedik ki 😄 çok iyi anliyorum. Insan hemen sonuc almak istiyor. Hele de pozitif bisey gorunce hemen ona tutunuyor. Cok normal yaniii😊 az kalmis biraz daha bekleyip sonucu ogrenceksin insallah hemde 8den de yuksek bi rakamla 😇

Iste bize bu inanç lazım 😄 oldu kabul edip öyle beklemek lazım. Diyelim ki olmadi sonrasinda o zamanda kaldigimiz yerden yeniden basliycaz. O bebek buraya gelecek 😇 bu defa kendimizi motive edip bebisin gelecegi günün hazırlığını yapalım. Önce hersey inanmayla başlar 🥰
"O bebek buraya gelecek" sloganımız bu olsun sevdim bunu 😊 yüzümü gülümsettin bu yazınla. Hazırlık yapmak o kadar çok istiyorum ki bilemezsin maaşımı hep ev eşyası vs. bunlara harcamak istemiyorum. Bebek kıyafetleri ihtiyaç ne varsa almak istiyorum. Ama olcak inanıyorum hiçbir zaman pes etmedim imtihan dünyasındayiz hepimiz güzel Allah'ım bilir işini vakti zamanı var demekki 😊

"O bebek buraya gelecek" sloganımız bu olsun sevdim bunu 😊 yüzümü gülümsettin bu yazınla. Hazırlık yapmak o kadar çok istiyorum ki bilemezsin maaşımı hep ev eşyası vs. bunlara harcamak istemiyorum. Bebek kıyafetleri ihtiyaç ne varsa almak istiyorum. Ama olcak inanıyorum hiçbir zaman pes etmedim imtihan dünyasındayiz hepimiz güzel Allah'ım bilir işini vakti zamanı var demekki 😊
Kesinlikle olsunnn bir sloganımız da olsuunn 😍 illa ki düşüyoruz illa ki bazen pes etmek istiyoruz ama elimizden geleni yapmadikca da rahat etmiyoruz. O yüzden o bebek buraya gelene kadar ugrasmaya cabalamaya devam 🥰 ayni seyleri düşünüyorum bende artik bebis icin masraflar hazirliklar minik minik ciciler almak istiyorum. Bu duygulari bize de nasip etsin Allah inşallah. Öyle güzel anne olur ki burdaki bi çok arkadasimizdan... Kimsenin kucagi bos kalmasin inşallah

Amin amin inşallah ben bugün gün içinde yada akşam olmazsa yarın sabaha kadar adet olabilirim. Her wcye gittiğimde korkarak gidiyorum bu normal mi önceden böyle olmazdım. İlk kez aşılama yaptırdım diye mi böyle oldum ben bilmiyorum.

Amin amin inşallah ben bugün gün içinde yada akşam olmazsa yarın sabaha kadar adet olabilirim. Her wcye gittiğimde korkarak gidiyorum bu normal mi önceden böyle olmazdım. İlk kez aşılama yaptırdım diye mi böyle oldum ben bilmiyorum.
Sonucta iyi bir haber bekliyosun regl olacak gibi hisler gelince de ister istemez korkuyor insan sonucu görmekten. Ama sakin ol. Sonuc er yada gec ogrenilecek öyle düşün. Kendini strese sokmanin anlamı yok. Regl ile hamilelik belirtileri birebir ayniymis zaten. Yani regl olana kadar umut var. Oldu da olmadi bu ay, gelecek ay devam dimi yeniden deneyeceksin

Çok doğru diyosun. Pazartesi randovum var adet olsam yada olmasam da gitcem doktora. İllaki klomen kullan diycek. Doktor bir sorun yok sizin gibi hastalar doğal yolla gebe kaldı dedi ama kararı bana bırakmıştı beklemek istemiyorum demiştim. Doktorda 3 kez aşılama olmazsa tüp bebek deniycez dedi. Çok araştırarak gittiğim bı doktor ablamın arkadaşı kadın doğum uzmanı yönlendirdi beni ona hayırlısı bakalım pes etmek yok🥰

Çok doğru diyosun. Pazartesi randovum var adet olsam yada olmasam da gitcem doktora. İllaki klomen kullan diycek. Doktor bir sorun yok sizin gibi hastalar doğal yolla gebe kaldı dedi ama kararı bana bırakmıştı beklemek istemiyorum demiştim. Doktorda 3 kez aşılama olmazsa tüp bebek deniycez dedi. Çok araştırarak gittiğim bı doktor ablamın arkadaşı kadın doğum uzmanı yönlendirdi beni ona hayırlısı bakalım pes etmek yok🥰
Sen bu ay tedavinde klomen mi kullanmistin. Femara da epey etkili bir ilac kullanmadiysan onu da deneyebilirsin. Insallah dr da güzel yonlendirmeye devam eder seni canim guzel sonuclanir hersey. Bizde de bir sorun yok ama iste zamani var demek ki. Bekliyoruz bakalim gelmesini. Bu ay gelecek hatta yolda 😍

Klomen kullandım evet aşılamadan önce çatlatma iğnesi doktor çok iyi bakarsın bı tane da sürpriz yapabilir dediği için böyle heyecanlandım bu ay normalde bu kadar bekleyiş içinde olmadım hiç çok sabirsizim. Test yapsam öğrenirim ama yapmak da istemiyorum. Bilmiyorum inşallah cnm ya

Klomen kullandım evet aşılamadan önce çatlatma iğnesi doktor çok iyi bakarsın bı tane da sürpriz yapabilir dediği için böyle heyecanlandım bu ay normalde bu kadar bekleyiş içinde olmadım hiç çok sabirsizim. Test yapsam öğrenirim ama yapmak da istemiyorum. Bilmiyorum inşallah cnm ya
Aslinda evet test yapsan ogrenirsin sonucu. Ama biraz daha beklemek istiyosan sen bilirsin tabii 😊 er yada gec ogreneceksin zaten. Haber güzel olsun yeter ki

Dogrudur yıpranıyordur ama tüp bebekte de aynı ilaçlar aynı tedaviler yapılıyor o yüzden aşılamanın o kadar etkileyecegini düşünmüyorum.

Birde t.bebek biraz daha meşakkatli bir yol. Hemen kendini hazır hissedemeyebilir insanlar. Belki olacaktır bu tedavide veya bir sonrakinde, olsaydı olurdu demek biraz moral bozmak bence. Burda en son ihtiyaç olan şey umutsuzluk.
Yorum yaptığıma yapacağıma pişman ettiniz yeminle ben 7sene bu işlerin içindeyim zaten emin olun sizden daha çok yollardan geçtim ne acılar çektim ruhen de fiziken de ben yol göstermek istedim istediğinizi yapın umrumda değil

Yorum yaptığıma yapacağıma pişman ettiniz yeminle ben 7sene bu işlerin içindeyim zaten emin olun sizden daha çok yollardan geçtim ne acılar çektim ruhen de fiziken de ben yol göstermek istedim istediğinizi yapın umrumda değil
Önce bi sakin olun isterseniz ben size gayet normal cevap verdim ne bu gerginlik. Sizin daha önce yaptiginiz yorumda gayet kırıcıydı ama ben yine de olumsuz bir tepki vermedim. Aşılama tedavisi gören birine burda kalkıp "olmuyo demek ki artik tüp bebege geç " demek ne kadar dogru ? Hemde bu yollardan gecmis birisiniz karşınızdakinin duygularini hislerini iyi anlayabileceginiz bir durumdasınız.

Aşılama da bir tedavi yöntemi ve bu konu başlığı altinda bir sürü insan yaptirdi yaptiriyor ve yaptiracak arkadaslar okumaya geliyor sizin yorumunuz malesef sadece moral bozmaya yarar.
Herkes hemen tüp bebek yaptiramayabiliyor gerek maddi açıdan gerekte benim gibi kendini hazır hissedememe durumlari oluyor. Siz de fikrinizi karsinizdakini incitmeden soyleyebilirsiniz mesela bu da bir yol ne dersiniz ?

Zaten küçücük bir ihtimal için uğraşıyor burdaki herkes lütfen negatif yorumunuz, fikriniz, umut kırıcı bir cümleniz varsa, varsin içinizde kalsın ve belirtmissiniz ya pisman oldum diye , pişman olacağınız konularda fikir beyan etmeyin.

Keşke buraya güzel bir haber veriyor olsaydım. Bu sabah adet oldum malesef. Hastaneye gitmek için kalktım karnımın ağrısından anlamıştım. Genelde ben sabahları adet olurum eğer bugün olmasaydım bı ihtimal diye düşünecektim. Hayırlısı böyleymiş diyorum ilk görünce üzüldüm ama şuan iyiyim. İkinci aşılama için kan testi verdim ama sonucu çıkmadı bugün doktor Çarşamba gel dedi o gün gitcem yine ilaç verir diye düşünüyorum bakalım başa döndük tekrar. Allah herkes için hayırlısını nasip etsin diyorum demekki o zaman bu zaman değilmiş diyorum. İnşallah sen güzel bir haber alırsın. Dualarım seninle ve isteyen herkesle 🌸

Keşke buraya güzel bir haber veriyor olsaydım. Bu sabah adet oldum malesef. Hastaneye gitmek için kalktım karnımın ağrısından anlamıştım. Genelde ben sabahları adet olurum eğer bugün olmasaydım bı ihtimal diye düşünecektim. Hayırlısı böyleymiş diyorum ilk görünce üzüldüm ama şuan iyiyim. İkinci aşılama için kan testi verdim ama sonucu çıkmadı bugün doktor Çarşamba gel dedi o gün gitcem yine ilaç verir diye düşünüyorum bakalım başa döndük tekrar. Allah herkes için hayırlısını nasip etsin diyorum demekki o zaman bu zaman değilmiş diyorum. İnşallah sen güzel bir haber alırsın. Dualarım seninle ve isteyen herkesle 🌸
Yaa canımm 😔 keske güzel bi haber gelseydi .. olsun ama dedigin gibi hayırlısı buymus ve yeniden denemek icin hemen firsatin var. Buna şükür sağlığın yerinde napalim.. üzülme olur mu.. bak yeniden denersin bu defa olur daha güzel haber olur. Biraz annelerini bekletiyo bizim bebisler. Insallah canim sagol inşallah isteyen herkesle birlikte bende sende güzel haberi alırız tez vakitte. Yeni aşılama icin hazırlan hemen yaptırırsın ❤

Yeniden deniycm olmasa yine deniycm her ay boş geçmek istemiyorum elimden ne geliyorsa yapicam. Sadece çalıştığım için randovuleri ayarlamakta zorlanıyorum biraz bakalım. İkinci aşılama tarihi 5 yada 6 agostos olur diye tahmin ediyorum ve o tarihte 10 günlük yıllık izin aldım. Bu sefer iş yapmiycm ve dinlencm gerisi takdiri ilahi 🌸
Yaa canımm 😔 keske güzel bi haber gelseydi .. olsun ama dedigin gibi hayırlısı buymus ve yeniden denemek icin hemen firsatin var. Buna şükür sağlığın yerinde napalim.. üzülme olur mu.. bak yeniden denersin bu defa olur daha güzel haber olur. Biraz annelerini bekletiyo bizim bebisler. Insallah canim sagol inşallah isteyen herkesle birlikte bende sende güzel haberi alırız tez vakitte. Yeni aşılama icin hazırlan hemen yaptırırsın ❤
Yeniden deniycm olmasa yine deniycm her ay boş geçmek istemiyorum elimden ne geliyorsa yapicam. Sadece çalıştığım için randovuleri ayarlamakta zorlanıyorum biraz bakalım. İkinci aşılama tarihi 5 yada 6 agostos olur diye tahmin ediyorum ve o tarihte 10 günlük yıllık izin aldım. Bu sefer iş yapmiycm ve dinlencm gerisi takdiri ilahi 🌸

Sen elinden geleni yapta gerisi Allaha kalıyor. Ne zamansa nasip o zaman gelecek zaten. En iyisi bence de bi baslayinca devamini getirmek ara verince yeniden hazir hissetmek bile zaman aliyor. Iyi etmissin canim dinlenirsin bu defa pozitif olur hem bi bakarsin. Her yeni regl yeni bir umut 🍀

X