Aşılama Sürecim ve Belirtiler🍀

Ahah güzel olurdu. Stres hep var ya malesef ama insanın elinde de olmuyor. Dua etmekten başka yapacak bir şeyimiz yok nasip deyip susuyorum hep.
Aynen öyle ya. Nasip deyip dua etmekten baska bisey kalmadı elimizde. Zaten bu aşılama falan da öyle biz elimizden geleni yapiyoruz ilaclar tedaviler.. gerisini Allah nasip ederse olacak. Bu yaptiklarimiz da birer vesile olacak.

İnanıyorum ki güzel haberler alcaz ümit hep var pes etmek yok isyan hiç yok Allah belkide cabalamamizi istiyor bilemeyiz. İyi düşünelim iyi olcak inşallah. Bizim olumsuz düşüncelerimiz bile bizi etkiler. Güzel düşünelim çoook güzel olsun🌸🥰

Amiiinn canim aminn. Isteyen herkesin hemen olsun inşallah. Kolayca hemen olsa ne güzel olur. Gercekten bi zaman sonra düşünürken kendine üzülüyor insan. Saglikla cabucak gelsin bebislerimiz hemen. Bi sıkıntı var mıydı sizde
Eşimde de bende de yok 2 yıldır olmuyodu doktorlar da yaşınız genç diyip tedaviyi ertelettiler artık başlıcam aşılama ya belkide öyle nasip olur. Sağlıkla tez vakitte hepimize nasip etsin inşallah🌼

İnanıyorum ki güzel haberler alcaz ümit hep var pes etmek yok isyan hiç yok Allah belkide cabalamamizi istiyor bilemeyiz. İyi düşünelim iyi olcak inşallah. Bizim olumsuz düşüncelerimiz bile bizi etkiler. Güzel düşünelim çoook güzel olsun🌸🥰
Çok doğru 🥰🙏 güzel haberi alacagimiza inanarak yasamak bile olma ihtimaline bir adım daha yaklastiriyor bizi. Isteyen bekleyen herkes hepimiz alalim o muhteşem haberi 🌸

Eşimde de bende de yok 2 yıldır olmuyodu doktorlar da yaşınız genç diyip tedaviyi ertelettiler artık başlıcam aşılama ya belkide öyle nasip olur. Sağlıkla tez vakitte hepimize nasip etsin inşallah🌼
Bence de baslayin çünkü daha sonra keske daha erken baslasaydim diyor insan. Ben öyle dedim mesela. Sonucta tedavi olurken de dogal yollarla olsun diye hala bi çaba olmaya devam ediyor. Hangisinden tutar da olursa biz kazanmis olcaz ☺ insallah tez vakitteee amiiiinnn

Siz bilirsiniz ama okadar tedavi olunmuş olsaydı olurdu tedavi ler Yumurta ve Rahim içi kaliteyi düşürüyor çok yıpranıyor çünkü
Dogrudur yıpranıyordur ama tüp bebekte de aynı ilaçlar aynı tedaviler yapılıyor o yüzden aşılamanın o kadar etkileyecegini düşünmüyorum.

Birde t.bebek biraz daha meşakkatli bir yol. Hemen kendini hazır hissedemeyebilir insanlar. Belki olacaktır bu tedavide veya bir sonrakinde, olsaydı olurdu demek biraz moral bozmak bence. Burda en son ihtiyaç olan şey umutsuzluk.

Kızlar yumurta takibinde endometrium kac çıkıyordu dr söylüyor ya. Veya kac olmasi iyidir bisey biliyor musunuz bu konuda

Benim doktorum vermedi, ilk denememiz olduğundan bu ay takviyesiz bir görmek istedi diye yorumladım bilemiyorum.
Doğal gebelik yaşayan arkadaşlarımın çoğu belirti hissetmeden adeti geciktiğinde test yaparak hamile olduğunu anladı ablam da aynı şekilde, tedavi sürecindekiler çok fazla belirti arıyor ben burada okuyorum bir sürü belirti hissediyor fakat gebelik olmuyor sonrasında
Selam canım ne yaptın test yaptın mı mi kan verdin mi veya.

Kızlar yumurta takibinde endometrium kac çıkıyordu dr söylüyor ya. Veya kac olmasi iyidir bisey biliyor musunuz bu konuda
İnce olmasını istemiyorlar canım bana daha önce kontrollerde söylüyorlardı ama şimdi aklımda değil hatta benimki ince olduğu için ben bi süre ilaç kullandım estrofem. Seni gittin mi kontrole ne durumdasın

Merhaba canım bende ikinci aşılamaya başladım. Benim adetin 7. Gününde endo 9.7 çıktı bir yumurtam gelişmiş sadece o da 11 mm olmuş. Endometrium konusu benimde endişelendiriyor bilgisi olan varsa bizi bilgilendirebilirse sevinirim

İnce olmasını istemiyorlar canım bana daha önce kontrollerde söylüyorlardı ama şimdi aklımda değil hatta benimki ince olduğu için ben bi süre ilaç kullandım estrofem. Seni gittin mi kontrole ne durumdasın
Bende kontrole gittigimde bir iki arkadas 4 5 olmali fazla olmamali falan dedi biraz tedirgin oldum 9 10 falan benimde bu ay. Her kontrolde degisiyor zaten o deger. Gittim canim yarin aşılama yaptırcam inşallah güzel haberler alcam bu defa 🙏

Merhaba canım bende ikinci aşılamaya başladım. Benim adetin 7. Gününde endo 9.7 çıktı bir yumurtam gelişmiş sadece o da 11 mm olmuş. Endometrium konusu benimde endişelendiriyor bilgisi olan varsa bizi bilgilendirebilirse sevinirim
Seninde benim gibi cikmis endo demek ki anormal degiliz. Kontrole gittigimde bir iki arkadaş cok kalin olmamali falan dedi. Bende mantik yürüttüğümde asilama sonrasi fitili vs bize verme sebepleri rahim duvari kalinlassin diye, o zaman kalın olması daha iyi gibi geldi. Üstte arkadaşımız yazmis zaten cok ince olmamaliymis. Sen ne zaman yaptircaksin canim aşılamanı

X