Aşılama Sürecim ve Belirtiler🍀

İnşallah canım senin için de çok dua edicem. Sen çok güçlüsün gerçekten bu sefer olacak ben inanıyorum
Allah razı olsun canım benim bende her daim dualarimda sizleri ve tüm isteyen herkesi bulundururum.. insallah bu defa olur gerçekten ignenin bendeki etkisi psikolojik olarak da fazla oldu cok zorlandim baslarken ama sonucu saglikli mutlu olsun insallah igne korkum var ve ister istemez her ne kadar acimasa da tansiyonum falan yükseldi nasil olcak nasil yapcaz diye düşünüp durdum bir koca gün

En azindan faydasini gormussunuz oyle iyi yanindan bakalim. Insallah tutar bu defa sizinde. Bence bu kullandigimiz ilaclar ister istemez regl düzenini koruyor tamam hormon yukleniyoruz ama bi yandan da yumurtlama günümüz belli catlama günümüz belli regl duzensizligi azaliyor epey. Ben ilk defa 5 gün geciktim ama o kadar da olur bence surekli lekelenmem vardi son gunler cok fazlaydi regl oalcagim belliydi yani.
Evet zaten yan etkilerde yazıyordu benim aklıma gelmedi büyüteceği zaten yakın zamanda ultrasonum var 7 8 ayda bi kontrol ediliyor risk oluşumu yaşanmaması için
En azindan farketmis olman güzel çok gecmis olsun insallah negatif bir etkisi olmaz

Yaa aslında dediğin gibi canım ne olursa olsun kanda bakmak lazım öncesinde en azından boşuna sevinip üzülmüş olmayız
Aynen canim bende o nedenle diyorum. Çünkü o test çubuklarınds negatif gormenin ne kadar zor oldugunu malesef bende cok iyi biliyorum. En iyisi sabretmek yine en azindan 12.gunden sonra yapmak en erken. Yoksa zaten karnimiz agriyor seviniyoruz hemen aa tuttu diye bise testlerde yalanci pozitif görünce sonra dogru olmadiginda daha cok üzülüyor insan

Tam gününde hastalanmis durumdayım
Olsun düzenin bozulmamis canim öyle dusun. Ben 5 gun geciktim ama negatif oldu o daha zordu benim icin...
Yoo gitmedim regl oldum bilgilendirdim 1 ay mola
Kafadan 3 ay mola verecegim(pko icin takviye ve kendi denemelerimi yapcam) ondan sonra devam
3 ay cokkk uzunnn 1 ay yapalim sunu gel kaldigin yerden devam tedaviye bence cok ara vermee

Selamlaar, insallah güzel sonuc alirsiniz test gününüz gelmis bile. Belirtileriniz burda yazanlara göre gebelik belirtilerine benziyor insallah da öyledir
Bence 1 2 gün daha bekleyip test yapabilirsiniz sabriniz varsa da 15ini bekleyin testler de biraz yaniltabiliyor tabi. Onemli olan aşılama gününden sonraki en az 12 13 gün beklemek benim tecrübelerime göre

Aşılama mi tüp bebek mi olcak bu sefer cnm ? İnşallah bu sefer olur inşallah
Aşılama kuzum. Tedavim devlette devam ediyor 2 kez igneli asilamadan sonra tüp bebek onayi geliyormus. Insallah bu defa saglikla bebis haberini aliriz da hic ilerisine gerek kalmaz. Insallah olur canim bu sefer. Gercekten Allah nasip eder o güzel duygulari tatmayi insallah

Yorum yaptığınız için çok teşekkür ederim 3 yıllık evliyim ve ilk defa tedaviye başladım oda aşılamayla başladı tecrübesizim bu konuda iğne adet tarihini etkiliyor mu bende pcos var genelde çok zor adet olurum bazı aylar adet öncesi de bu tür belirtiler oluyor ama iğne etkisi diye emin olamıyorum

Evet canım bende tedavi süreci öncesi yaptım o testlerden hep negatif gördüm zaten yaparken bile heyecandan hep çok kötü oluyodum bu sefer bekliycem inşallah

Anladım cnm inşallah bende 3 aşılamadan sonra tüp bebek deniycz demişti doktor 4 aylık bir süreç bunlar demişti baslamadan önce. Bakalım inşallah uzamaz inşallah olur bu ay güzel haberler gelir herkese.

Bekle bekle. Beklemeyenlerin hayal kırıklığı ektedir. :)
Canim evet gittim yeniden tedaviye basladim ilk igneli tedavim olacak inşallah bu defa Allah saglikls gönlümdekini nasip eder..

Sen igne ile mi yumurta büyümüştün kuzuu? Ondan mi ara verdi doktorun
evet canım öyle dediler.

Kıııız hiç korkma. Hissetmiyorsun bile. Çatlatma iğnesi gibi değil ki o. Yok gibi bişey. Ben bir kere acilde yaptırdım. Hele orda hiiiç hissedilmiyor.

Bende de pcos var mesela normalde 33 35 günde olurum reglimi hatta bazen daha bile uzadigi oluyordu ama asilamaya basladigimdan beri hep düzenli oldu sadece bu ay biraz geciktim. Aksine ilaclari kullandigimiz aylar regl daha düzenli oluyor gibi. Igne etkisi benden 11. Gün gitmis oluyor mesela daha gec gidenler de varmis. Sizin belirtileriniz de bebis belirtilerine de benziyor. Insallah pozitif olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…