Aşılama süreci ve gonal f

akrepmio

Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2023
520
119
26
Selam kızlar gonal f kullanıyorum bugün doktor kontrolünde 17 mm olmuş yumurta ancak pazartesi gel ilaca devam et dedi kaç mm olması lazım aşılama için? Şuan yumurta akından yoğun kıvamda akıntım var çatlamış mıdır kendiliğinden endişe ediyorum

18 mm olunca çatlatma iğnesi yapılıyor akıntı ile ilgili birşey diyemem hiçbir zaman yoğun akıntım olmadı benim gebelikte de çık olur diyorlar yine olmadı bende orta azdı yani

18 mm olunca çatlatma iğnesi yapılıyor akıntı ile ilgili birşey diyemem hiçbir zaman yoğun akıntım olmadı benim gebelikte de çık olur diyorlar yine olmadı bende orta azdı yani
Dozunu arttırdığımızda beri kasıkta baskı var korkuyorum fazla büyürse aşılama iptal olur diye

kızlar bugün gittim kontrole, fazlaca yumurtam oluştuğu için aşılamayı iptal etmek durumundayız ama önce bi kanada bakalım dedi ve kan istedi. böyle bir durum yaşayan var mı? ya o kadar iğneler vuruldum iptal olmasın yaa kızlar dua edinn

Merhaba benimde cuma günü yumurtam 16 mm di ve çatlatma vermedi bugün gittiğim de yumurta çatlamış dedi yani bu doktorlar neyin ne olduğunu bilmiyorlar mı yani boşu boşuna iğneler masraflar

Merhaba benimde cuma günü yumurtam 16 mm di ve çatlatma vermedi bugün gittiğim de yumurta çatlamış dedi yani bu doktorlar neyin ne olduğunu bilmiyorlar mı yani boşu boşuna iğneler masraflar
ayy hiç sorma benim de 17 mm di dozu arttırdı bugün de işte çok fazla yumurta oluşmuş dedi ben anlamıyorum ya cidden sinir olmamak elde değil. Sen nerede bakılıyosun canım?

İzmir Şehir Hastanesine gidiyorum ilk aşılama da yine cuma gününe 17 mm olmuştu cumartesi çatlatma verdi pazartesi de aşılama yaptılar ama bu sefer vermediler sürekli doktor değişiyor. Bende dedim tüp bebek için aşılama yaptırıyorum ben dedim o zaman yarın yapalım bari dediler iğne vurmadan yapacaklar

hayırlısı olsun canım. peki hiç benim gibi olan duydun mu ( napacam şimdi o kadar iğne vuruldum şiştim kaldım

Sende pcos var mıydı canım o yüzden mi çok yumurta oluştu acaba. Bana hiç denk gelmedi duymadım yani

Anladım hakkınız da hayırlısı göründünüz mü tekrar doktora çıktı mı kan sonucunuz
çıkmadı canım sabah verdim ama yarına anca çıkar dediler yarın gideceğim aksi halde iptal olursa doktoru şikayet edeceğim çünkü hem maddi hem de manevi olarak beni zorlamaya hakkı yok

Anladım gerçekten çok yorucu zorlayıcı süreçler birde o kadar iğneler hormonlar sonrasında olmayınca da insanın sinirleri bozuluyor

Merhabalar dozunuz kaç acaba birde tek taraflı mı vuruyorsunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…