Aşılama sorunları

Kediliyimben

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2024
14
4
Merhaba hanımlar, Mayıs'ta 1. Aşılama yaptırdım özelde. Reglim 5 gün gecikti. Sonra beta 2 küsür çıktı. Aşılama tutma belirtisi regl gecikmesiymiş. Noldu da negatif oldu orayı anlamadım. Dr çok yoğun olduğu için sürekli bir şey de soramam çekiniyorum. Bu arada 5 yıldır evliyim.

Merhaba hanımlar, Mayıs'ta 1. Aşılama yaptırdım özelde. Reglim 5 gün gecikti. Sonra beta 2 küsür çıktı. Aşılama tutma belirtisi regl gecikmesiymiş. Noldu da negatif oldu orayı anlamadım. Dr çok yoğun olduğu için sürekli bir şey de soramam çekiniyorum. Bu arada 5 yıldır evliyim.
Özel bide hiç çekinme sor istediğini özeller para tuzağı zaten sürekli süreci uzatıyorlar

Evet haklısınız, devletten özele geçen dr bu. Ayrıca çok kibar diğer dr lar gibi olmadığı için bunaltmak istemedim. Bu aşılamam tutmazsa genel olarak bir sorayım. Teşekkür ederim hatırlattığınız için 🍀
Rica ederim 🌺benim aşılama 10 gün bugün 4 den 7 sine kadar silik çizgi vardı sonra 8 ve 9. Gün silik çizgi yoktu ama bugün yine silik çıktı acaba gebe olabilir miyim 🥹

X