Aşılama sonrası yumurta gelişmesi

beyhudertler

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2022
278
239
Kızlar merhaba ben ayın 18 inde aşılama yaptırdım iki yumurtam gelişti 20 22 mm çatladı sonrasında dubhaston kullandım sonra benim ağrım geçmedi hiş aşılamadan kaynaklı diye düşündüm ama ondan değilmiş doktora bir gittim 3 solda 1 de sağda yumurta büyümüş en küçüğü 18mm öyle diyim ilişkiyi yasakladı direk 3üz 4 üz istemeyiz dimi dedi doktorum bir kutu daha dubhaston yazdı . Ama aşırı ağrı yapıyor yürüyemiyorum diyim size aşılamayı etkilicek diyede korkuyorum başına bu tarz bir şey gelen var mı?

Bende 19unda yaptırdım aşılama ara ara öyle Bir ağrı giriyor ki kasıklarıma dediğin gibi adım atamıyorum ama doktora gitmedim tekrardan aşılamadan diye düşündüm

Bende 19unda yaptırdım aşılama ara ara öyle Bir ağrı giriyor ki kasıklarıma dediğin gibi adım atamıyorum ama doktora gitmedim tekrardan aşılamadan diye düşündüm
Varsa öyle bir ağrın bence doktoruna söyle çünkü kistede dönüşebiliyor bir kere başıma geldi letu kullanırken 4 cm olmuştu 3 ayda anaca yokoldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…