Aşılama olanlar ve sonuç bekleyenler (Eylul 2024)

Acelyax

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2024
47
12
Selam kızlar 😊 4 Eylülde ilk asilamami oldum, doktor bana 19 Eylülde kan vermemi söyledi o güne kadar sabretmeye çalisiyorum. Ayrıca eğer aşılama tutmadıysa, bugun regl olmam gerekiyor ve genelde reglim düzenli olur. Asilamadan sonra ara sıra kasiklarimda baskı hissettim onun disinda bende hic bir belirti yok. Sizde durumlar nasil? 🌸

Selam kızlar 😊 4 Eylülde ilk asilamami oldum, doktor bana 19 Eylülde kan vermemi söyledi o güne kadar sabretmeye çalisiyorum. Ayrıca eğer aşılama tutmadıysa, bugun regl olmam gerekiyor ve genelde reglim düzenli olur. Asilamadan sonra ara sıra kasiklarimda baskı hissettim onun disinda bende hic bir belirti yok. Sizde durumlar nasil? 🌸
Merhaba bende 4 Eylül aşılma oldu ,
19 Eylül regl tarihim
Sizin nasıl regl gününüz bugün olacak onu anlamadım

19 Eylül regl tarihim
Sizin nasıl regl gününüz bugün olacak onu 4 eylulde oldu bana gore biraz gec oldu cunku yumurta takibi yapildi bi kac kere sonra gittigimde kendinden catladi dedi ayni gun hemen asilama yapildi. Bende yillardir kullandigim Regl takvimine gore diyorumki dun Regl olmam lazimdi, genelde cok şaşmaz regl gunum.geç catladi galiba cunku kendiliginden catladi igne falan kullanmaya g

19 Eylül regl tarihim
Sizin nasıl regl gününüz bugün olacak onu anlamadım
Aşılama bana göre biraz geç oldu, geç büyümüş olabilir yumurta. 2 günde bir yumurta takibi yapildi ve en son 4 eylülde tekrar kontrole gittiğimde doktor bana yumurta kendinden catlamış hemen aşılama yapıyoruz dedi. Regl konusuna gelirsek, ben normalde 29 günde bir olurum en fazla 30, ve bunu yıllardır uygulamadan takip ederim ve yanılmaz. Eğer benim asilamam tutmadiysa dun veya bugun regl olmam gerekirdi… onu demek istemiştim.

Belirtin oldu mu ? Benim ilk başlarda vardı şimdi azaldı belirtilerim
Test vermedim 🥹
Doktor 18 i test dedi
Kasiklarda agri varda ilk başta, sonra azaldi. Progestan kullan dedi test gününe kadar yani 19 eylul. Bugün kafam çok karisik sürekli test gününü düşünüyorum ve reglin gecikmesini… sence progrestan geciktirmiş olabilir mi regli? 😕

Neyse galiba yillardir duzenli olan adet döngüm ilk defa asilama sebebi ile değişti, muhtemelen regl gecikmesi falan yok zaten geç yumurtlama oldu ben bosuna kafaya takiyorum ya 😂😂

Aşılama bana göre biraz geç oldu, geç büyümüş olabilir yumurta. 2 günde bir yumurta takibi yapildi ve en son 4 eylülde tekrar kontrole gittiğimde doktor bana yumurta kendinden catlamış hemen aşılama yapıyoruz dedi. Regl konusuna gelirsek, ben normalde 29 günde bir olurum en fazla 30, ve bunu yıllardır uygulamadan takip ederim ve yanılmaz. Eğer benim asilamam tutmadiysa dun veya bugun regl olmam gerekirdi… onu demek istemiştim.
Benimle aynı kaderi yaşamışsınız
Bende 2 güne 1 gittim yumurtam kendi çatlamış olunca hemen aşılama yaptı
Yoksa tüp bebek olacaktım

Benimle aynı kaderi yaşamışsınız
Bende 2 güne 1 gittim yumurtam kendi çatlamış olunca hemen aşılama yaptı
Yoksa tüp bebek olacaktım
Ben de 26 günde 1 döngüm
Siz de benim gibi Çatlama iğnesi olmadan aşılama oldunuz o zaman

Kasiklarda agri varda ilk başta, sonra azaldi. Progestan kullan dedi test gününe kadar yani 19 eylul. Bugün kafam çok karisik sürekli test gününü düşünüyorum ve reglin gecikmesini… sence progrestan geciktirmiş olabilir mi regli? 😕
Ya zannetmiyorum geciktirmez, öyle olsa herkes regl gününde regl olduğunu yazmış
Sitede çok yorum okudum
Benim de dün bitmişti acaba eczaneden alıp devam etmem mi gerekir test gününe diye düşündüm

Neyse galiba yillardir duzenli olan adet döngüm ilk defa asilama sebebi ile değişti, muhtemelen regl gecikmesi falan yok zaten geç yumurtlama oldu ben bosuna kafaya takiyorum ya 😂😂
Siz Test yaptınız mı hiç
Bugün aşılamanın 12. Günü benim

Kaç yumurtan gelişmişti kaç mm di doktor bilgi vermiş miydi

Test gününe kadar kullan demiş ama senin bitmiş almamışsın o zaman

Test gününe kadar kullan demiş ama senin bitmiş almamışsın o zaman
Bana 2 kutu yazdi benim ilaclar henuz bitmedi bence tam yetecek. Galiba 2 yumurtam gelişmisti tam hatirlamiyorum keske sorsaydim, en son 17 mm di ama bir sonraki gitmemde catlamisti igne kullanmadan. Hic test yapmadim bu arada, evde 1 tane var ama kullanmak istemiyorum şimdilik. Evet ikimizinde 12. Günübugün. İnşallah o çok istediğimiz sonucu alırız 😊 sizinde mi ilk aşılama?

Bana 2 kutu yazdi benim ilaclar henuz bitmedi bence tam yetecek. Galiba 2 yumurtam gelişmisti tam hatirlamiyorum keske sorsaydim, en son 17 mm di ama bir sonraki gitmemde catlamisti igne kullanmadan. Hic test yapmadim bu arada, evde 1 tane var ama kullanmak istemiyorum şimdilik. Evet ikimizinde 12. Günübugün. İnşallah o çok istediğimiz sonucu alırız 😊 sizinde mi ilk aşılama?
Bende test aldım ama cesaret edemiyorum 🥹
2. Aşılama

1. Aşılama İzmir de olmuştum
2. Aşılama Balıkesir de oldum. Doktoru değiştirdim belki tutar 🥹

X