Aşılama olanlar bilgi lütfen

Ezel yavuz

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2021
436
122
31
Arkadaşlar Aralık ayında asilama yapacağız ama utandım doktora soramadım erkek spermi hastanede mi eşlerden aliniyo eşim o konularda biraz ters daha ona anlatmadım bilgi verir misiniz erkekten nasil alınıyor ya internette araştırdım bulamadim

sperm testi vermeden nasıl aşılama yapıyorlar? biz tüp bebek merkezine gittiğimizde önce sperm testi istendi. duruma bakılacak uygunsa aşılama değilse ona göre ilaç tedavisi ve tüp bebek. yani neden ters onu da anlamadım hastanelerde ilgili odalar var özel odalar orda kendisi verdikleri kaba boşalıyor daha sonra o kabı alıyorlar bıraktığı odadan...

Bizim zaten iki çocuğumuz var diye doktor gerek duymadı belki bilemem sadece aşılama yapacağız dedi

Canim eşinin haberi olmadan olmaz bu işler. Esinle birlikte gidiyorsun 2 gün bosalmamis oluyor eşin.hastane de sperm veriyor.daha sonra cikan sonucla ve spermle sana enjekte ediyorlar

Hastanede veya klinikte nerde yapacaklarsa aşılamayı orda bir odada veya tuvalette veriliyor sperm eşim bir odada vermişti klinikte

Canim sen ilaç olarak ne kullandin ?

aşılama öncesı esınız hastanede sperm verıyor daha sonra o spermler ayrıştırılıyor ve sıze enjekte edılıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…