Aşılama olan var mı

nurpinarr

Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2023
524
159
26
Sizce femera ve çatlatma iğnesine göre aşılamada ihtimal daha mı yüksek ? Aşılama olan yada tanıdığı olan var mı aramızda öneriyor musunuz ? Polikistik over rahatsızlık var

Merhaba ben aşılama ile hamile kaldım şükürler olsun tuttu bende problem yoktu eşimin sperminde iler hızı hep düşük çıkıyordu doktor tutma ihtimali düşük dedi ama ben bir ihtimal denemek istedim iyiki de denemişim çok şükür şuan 8 aylık hamileyim dilerim sizde en en yakın zamanda hamile kalırsınız ve minik yavrunuz tutunur Allahım isteyen hak eden herkese anneliği tattırsın bir arkadaşım da polikistik vardı onunda ilk aşılaması tuttu eşinizde bir problem yoksa hemen şansınızı deneyin derim süreç kolayp işlem kolay inşallah sonucunuz da iyi olur 🤲🏻 ben 8 gün göbekten iğne oldum yeterli olgunluğa ulaşınca yumurta çatlatma iğnesi vurdum sonrasında aşılama işlemi yapıldı ağrısız bir süreç

Merhaba ben aşılama ile hamile kaldım şükürler olsun tuttu bende problem yoktu eşimin sperminde iler hızı hep düşük çıkıyordu doktor tutma ihtimali düşük dedi ama ben bir ihtimal denemek istedim iyiki de denemişim çok şükür şuan 8 aylık hamileyim dilerim sizde en en yakın zamanda hamile kalırsınız ve minik yavrunuz tutunur Allahım isteyen hak eden herkese anneliği tattırsın bir arkadaşım da polikistik vardı onunda ilk aşılaması tuttu eşinizde bir problem yoksa hemen şansınızı deneyin derim süreç kolayp işlem kolay inşallah sonucunuz da iyi olur 🤲🏻 ben 8 gün göbekten iğne oldum yeterli olgunluğa ulaşınca yumurta çatlatma iğnesi vurdum sonrasında aşılama işlemi yapıldı ağrısız bir süreç
Merhaba sağlıkla kucağınıza da alırsınız inşallah 🤲🤲 bu ay gebelik oluşmazsa refl olduğum gün doktorumla görüşecem rabbim inşallah kolaylıkla nasip eder

Aminnn inşallah beklemek daha çok yıpratıyor insanı Allah en yakın zamanda güzel haberler almayı nasip eder inşallah 🙏🏻

Konuyla alakasız ama merak ettiğim bir konu var. Aşılamada yumurtalama günü oluyor diye biliyorum. Cinsiyeti erkek mi bebeğinizin? Yoksa bu yumurtlama öncesi kız yumurtlama günü erkek muhabbetti hurafe mi

X