Aşılama Ocak 2023

Ben de aşılama yaptırdım bugün 14.günüm ve muhtemelen negatif sonuçlanacak. Bu ay ara vericem sanmıyorum ara vermenin kötü etkileyeceğini ama beklemek istemiyorum dersen başka bi doktorla en azından yumurta gelişimini takip edersin aşılamanı yine kendi doktorun yapar izinden dönünce

Sanmıyorum. Zeynep kamilde de bir ay hatta bazen daha fazla boşluk bırakıyorlar. Söylediğin gibi olsaydı ihtimali düşürmek istemezlerdi bence sıkma kendini dinlen biraz.

Rabbim hayırlısıyla hayırlı zamanda nasip eder benim dayımlar 10.tüp bebekte başarılı sonuç aldı o yüzden umut kesmemek lazım insAllah o kadar uzun sürmez ama hepimizin ki en kısa zamanda istediğimiz güzel haberleri alırız,bende dün aşılama oldum bı bekleme süreci aşırı stresli

Kızlar bugün reglimin 3. Günü doktor çağırdı asilama icin ilaca başlayacak muayene edip muayeneye göre hap mi iğne mi diye mi karar verecek yoksa direk iğne mi oluyor biz sperm problemiyle asilama olcaz

Aynen öyle canım okadar stres yapmısım ki adet oldugumda fark ettim ne kadar sıkmışım yıpratmısım kendimi sürekli burada belirti aramışım ama Rabbim ol deyince olur zamanı değil daha demekki sabırla beklemek düşer bizlere..
Sende umudunu kesme ilk aşılamada tutan da var nasibinde varsa tutuyor inşallah tutar hayırlısıyla

Kızlar bugün reglimin 3. Günü doktor çağırdı asilama icin ilaca başlayacak muayene edip muayeneye göre hap mi iğne mi diye mi karar verecek yoksa direk iğne mi oluyor biz sperm problemiyle asilama olcaz
Canım bende aşılamanın 5.günündeyim. Bana her gün karından yapılan iğne vermişti. Ama hap oluyor mu bilmiyorum tabi

Canım bende aşılamanın 5.günündeyim. Bana her gün karından yapılan iğne vermişti. Ama hap oluyor mu bilmiyorum tabi
Geldim şimdi doktordan klomen verdi doktor reglimin 5.gunu baslicam. Kan verdim Bi de tekrar haftaya ilaçtan sonra hem yumurtalık bakacak hem de kan sonuçlarımı değerlendirip istenen boyutta olursa cip yapacakmis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…