Aşılama Ocak 2023

bencelebi

Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2022
64
13
34
Merhaba cumartesi günü aşılama oldum Pcos var acaba aşılama ile gebe kalanlar belirtileriniz neler oldu

Merhaba cumartesi günü aşılama oldum Pcos var acaba aşılama ile gebe kalanlar belirtileriniz neler oldu
Canım göğüslerde şişkinlik. Taş gibi sert oldu reglden daha sert. Üzerinde damarlar çıktı. Adet öncesi lekelenme yaşadım. Benimki kimyasalla sonuçlandı ikinci kez yeniden başladım aşılamaya. İnşallah seninki tutmuştur.

İnşallah canım henüz test için erken 1 hafta sonra yapıcam benimde kaşık bel ve göğüs ağrılarım fazla

Hanımlar aşılamamin aşılama gününü sayarsak 9 ncü gün karın altinda kasıklarımda sıcaklık hissediyorum bugün sizce normal mi ? Böyle olan var mı

Bende 13.20 gibi oldum artık rüyalarıma kadar girdi bebekler inşallah hayırlı sonuçlar alırız
Merhba hanımlar birşey sormak istiyorum ben iğne tedavisi gördüm iki kere olmadi aşılama nasıl bir yöntem nasıl yapılıyor bilginiz varsa paylaşabilirmisiniz

Merhba hanımlar birşey sormak istiyorum ben iğne tedavisi gördüm iki kere olmadi aşılama nasıl bir yöntem nasıl yapılıyor bilginiz varsa paylaşabilirmisiniz
Canım binevi aynı aslında sadece doktor kontrolünde yumurtalıkların büyüyor sonra gün veriyorlar eşin gidip sperm veriyor 2 saat sonra da sen gidiyorsun çatala yatıyorsun eşinin spermini direk sana enjekte ediyorlar tüplere doğru hatta geçen oldugumda yatmıştım 20 dk yatırıyorlar belimin altına yastık koymuştum doktor gerek yok vajinanda değil zaten spermler daha ileri de dedi

Anladim canım kolay ozaman en son o kaldı onu denicem canım şaştım kaldım artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…