Aşılama ile ilgili belirtiler

aliyana

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2024
80
35
25
Kızlar 4 gün önce aşılama oldum. Dün ve bugunden itibaren bel kısmının yan tarafında ağrı var . Yatarken kalkarken yürütken sürekli bir ağrı hissediyorum. Sizce aşılama kaynaklı bir ağrımıdır yada bebeğin tutunmasıyla bir ilgisi varmidir. Cevaplarınızı bekliyorummm.

Merhaba benim de 4. Günüm benzer şeyler yaşıyoruz. İğnelerin etkisiymiş diye biliyorum yanı normal canım . 12. Günü bekleyelim inşallah iyi sonuçlar alırız 🫠🙏

Kızlar 4 gün önce aşılama oldum. Dün ve bugunden itibaren bel kısmının yan tarafında ağrı var . Yatarken kalkarken yürütken sürekli bir ağrı hissediyorum. Sizce aşılama kaynaklı bir ağrımıdır yada bebeğin tutunmasıyla bir ilgisi varmidir. Cevaplarınızı bekliyorummm.
ilk aşılamamı ne durumdasınız inşallah pozitifi görmüşsünüzdür , bende yeni başlıycam bilgi verirseniz sevinirim.

Merhaba benim de 4. Günüm benzer şeyler yaşıyoruz. İğnelerin etkisiymiş diye biliyorum yanı normal canım . 12. Günü bekleyelim inşallah iyi sonuçlar alırız 🫠🙏
ilk aşılamamı ne durumdasınız inşallah pozitifi görmüşsünüzdür , bende yeni başlıycam bilgi verirseniz sevinirim.
İnşallah. Şuanda hiçbiriey hissetmiyotum belirtim yok
aşılamadan kaç gün sonra kan testi vereceksiniz bilgi verdiler mi ?

14 gün sonra dediler ama ben regl günümü bekleyecegim. Erken yaptıgında iğneden dolayı test pozitif gösteriyor

Bı aradada aşılamadan 9 gün sonra peçeteye küçük bir pembemsi kan geldi.

Benim aşılamadan sonraki belirtilerim bel ve kasık ağrısı olmuştu net bir şekilde umarım sizin de tutunuyordur 🙏🏻

Benim 14. Günüm bel ağrım ve arada giren kasık ağrısı var. Bugün idrar testi yaptım negatif çıktı ama erken test değildi normal testti. Moralim çok bozuk… ilk aşılamamdı umudum vardı
Adet gününe kadar bekleyin bence. Gündem güne farkedebiliyor

İlk aşılama benim . Umarım hepimiz pozıtıfı görürüz.21inde 12 gün oluyor o zaman verecegımkan testini bi gün önceden de evde yaparm 🥲

X