Aşılama Aşılama ile hamile kalanlar

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Evet ben netten baktım normal 2021 fiyatı 800 küsür yazıyor inananlar 1300 TL falan diyor anlamadım gitti yinede bu fiyatlar fazla bence 3 çocuk diyorlar iğne ilaç fiyatları karşılanmıyor tüp bebek desen zaten belli
Benim ilk asilama olduğumda rapor çıkmıştı hiç cocuk olmadığından ama bu asilamamda 1 tane oğlum olduğu için rapor çıkmadı bana cocuk olunca rapor çıkmıyormuş

Öyle kardesim Rabbim nasip etsin 🤲🏻🤲🏻 çok tuhaf fiyatlar başka. Aşılamadan sonra özellikle bişey yaptınız mı
Ben 3 asilamada da doktorumun önerisi ile asilamadan 1 gün sonra duş aldım 2 günde fırsat buldukça ayaklarim havada yatıp dinlendim onun harici birşey yapmadım

Benim ilk asilama olduğumda rapor çıkmıştı hiç cocuk olmadığından ama bu asilamamda 1 tane oğlum olduğu için rapor çıkmadı bana cocuk olunca rapor çıkmıyormuş
Raporu doktor mu çıkartıyor bu rapor ne işe yarıyor hiç bilgim yoksa kusura bakmayın

Raporu doktor mu çıkartıyor bu rapor ne işe yarıyor hiç bilgim yoksa kusura bakmayın
Evet eğer cocuk yoksa doktor çıkartıyor raporu 950ml iğne mesela 1000 tl ise sen raporla 400 450 felan alıyorsun.Devlet cocuk sahibi olmayanlara öyle bi hak tanımış 4 yıl önce ben rapor hakkımı kullandığımda doktorum anlatmıştı ama unuttum ayrıntısını raporun hiç çocuğunuz yoksa doktorunuza söyleyip hakkınızı kullanmanızı tavsiye ederim çünkü çocuğu olmayanların 1 hakkı var.catlama iğnesini 2017 yılında 80 tl falandı doktorum onada rapor çıkardı hatta 25 tl ye felan almistim . Ama şimdi 3 4 ay önce raporsuz catlatma iğnesini 130 tl ye aldım.

Evet eğer cocuk yoksa doktor çıkartıyor raporu 950ml iğne mesela 1000 tl ise sen raporla 400 450 felan alıyorsun.Devlet cocuk sahibi olmayanlara öyle bi hak tanımış 4 yıl önce ben rapor hakkımı kullandığımda doktorum anlatmıştı ama unuttum ayrıntısını raporun hiç çocuğunuz yoksa doktorunuza söyleyip hakkınızı kullanmanızı tavsiye ederim çünkü çocuğu olmayanların 1 hakkı var.catlama iğnesini 2017 yılında 80 tl falandı doktorum onada rapor çıkardı hatta 25 tl ye felan almistim . Ama şimdi 3 4 ay önce raporsuz catlatma iğnesini 130 tl ye aldım.
Ay çok iyi oldu bu bilgiyi öğrendiğim çok teşekkür ederim söyleyim doktoruma Allah razı olsun

Özelde de devlettede veriyorlar dimi raporu
Veriyorlar . Ben geçen sene daha bı kaç aylık evli idim özel tüp bebek merkezindeki doktorum raporlu ilacı çıkarmıştı aşılama için , şimdi de bu 2.oluyo aşılama olarak devlette ilk burası da gonal f ve catlatmaya rapor verdi . Ama tüp bebekte özelde hepsi raporsuz idi , devlette ne olur bilmiyorum

O kadar haklısın ki . Biz biliyoruz ne yaşadığımızı keyfimizden bu durumları cekmiyoruz
Yap deneyle olmuyor düzgün bir maddi destek yok ki mecbur tüp bebek yaptırmak zorunda olanlar var yapamıyorlar maddiyattan dolayı benim teyzem tüpsüz hamile kalamiyor bir kere yaptı tuttu ikinciye para yok

Veriyorlar . Ben geçen sene daha bı kaç aylık evli idim özel tüp bebek merkezindeki doktorum raporlu ilacı çıkarmıştı aşılama için , şimdi de bu 2.oluyo aşılama olarak devlette ilk burası da gonal f ve catlatmaya rapor verdi . Ama tüp bebekte özelde hepsi raporsuz idi , devlette ne olur bilmiyorum
Özele gidiyorum da doktoruma bir söyleyeyim belki verir

Kizlar mesela asilama olup tutmayınca tekrar rapor çıkarabiliyorlar benim oğlumdam önceki asilamam tuttu ama düşük oldu ondan doktorum beklemeden tekrar rapor çıkarıp asilama yapti.

Merhaba hanımlar rabbim hepimizin kucağını doldursun inşallah bu ay aşılama yaptırdım ilk asilamamdi malesef tutmadı 😔😔ikinciyi yaptırmayı düşünüyorum ikinci aşılamayi yaptıranlar beklediniz mi hemen mi yaptirdiniz

Off bende cuma günü adet olacağım ve asılamaya başlayacağız pcos var baya araştırdım ilk denemede yada 2. Denemede hamile kalan çok var hatta sordum aşılamadan sonra neler yaptınız diye özellikle ilk iki gün hep yatmislar sonrasında doğru düzgün temizlik bile yapmamışlar sağlıklı beslenip bol su icmisler bende yatacağım hep
Asilama dediginiz igne kullanimi ve catlatma mi oluyor

X