aşılama hakkında

munzevii93

Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2023
39
13
31
meraba kızlar ara ara uğrayıp kafama takılan soruları soruyorum. 3 yıl oldu hala çocuk sahibi olamadım bu hafta içinde nasipse aşılama olacak günde 2 kez femara kullandım pcos var. soruma gelecek olursak pcos olup femarayla ilk aşılamada hamile kalan var mı? bir sorum daha var aslında biraz saçma gelebilir ama aklımı kurcalıyor bu konu. aşılamadan önce eşten sperm örneği alınıyor ya sonuçta birçok insan aynı işlem için örnek veriyor yani örnek karışma ihtimali falan yok değilmi:KK57: diyebilirsiniz yıl olmuş 2024 herşey barkodlu evraklı ama insanın aklına geliyor işte bir de ben biraz stres yapıyorum olcakmı olmıcakmı diye onlarında etkisi var sanırım . her neyse sorularımı saçma bulmayıp cevap verenlere teşekkürler şimdiden Hoppa

Ben de aşılama yaptım 4. Günüm bugün testin üzerine eşinin isminin barkodunu yapıştırıyorlar bana da eşimin ismini sordular üstüne sen de oku bak dediler ben de teyit ettim cok dikkat ediyorlar böyle konulara aklin kalmasın inşallah güzel sonuçlar alırız birlikte 🙏🏻

Çok teşekkür ederim cevabın için rahatlattın beni. 1-2 aşılamam olacak inşallah senin de benim de tüm isteyenlerin emekleri boşa gitmesin bebiş sahibi olalım😊

X