AŞILAMA EN ERKEN TEST

glbhr556

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2024
32
13
26
Arkadaşlar merhaba ben 26 yaşında sebepsiz 3 yıldır çocuğumuz olmuyordu klomen çatlatma iğnesi vs kullandım olmadı daha sonra bir devlet hastanesinde temmuz 27 de femara çatlatma iğnesi ve aşılama tedavisi oldum bugün 6.günüm aşılamadan sonra progestan diye bir fitil kullanıyorum ne zaman test yaptırıp en doğru sonucu alırım ? İlk aşılamada tutan var mı ? Yardım lütfenn🤲🥹🌸

Arkadaşlar merhaba ben 26 yaşında sebepsiz 3 yıldır çocuğumuz olmuyordu klomen çatlatma iğnesi vs kullandım olmadı daha sonra bir devlet hastanesinde temmuz 27 de femara çatlatma iğnesi ve aşılama tedavisi oldum bugün 6.günüm aşılamadan sonra progestan diye bir fitil kullanıyorum ne zaman test yaptırıp en doğru sonucu alırım ? İlk aşılamada tutan var mı ? Yardım lütfenn🤲🥹🌸
Sonucunu öğrendin mi canım oldu muu

bende 24 ünde şılama oldum ama ağrım falan yok bugün 2. günüm inşallah pozitif sonuçlar alırız
Umarım öyle olur kuzum 🥰çünkü aşırı ağrı çekiyorum ağrı eşiğim düşük zaten bu ay tutmasa önümüzdeki ay devam etmeyi düşünmüyorum çatlatma iğnesi bünyeme ağır geldi gece hastanelik oldum eşim de çok üzülüyor bir senelik evliyim olmadı ocakta tekrar başlarım bünyem kaldırmıyor

Merhaba bende 23 ünde çipli aşılama yaptırdım karın kasık ve bel ağrılarım oluyor sürekli ve folik asit harici bir ilaç vermedi bana doktorum

Sizin probleminiz neydi canım bende pcos vardı olmuyordu
hiç bir pronlem yok bütük konterollerim yapıldı eşimede aynı şekilde hsg de çekildi bizde anlamadık günümüzün tıb açıklaması sebebi bilinmeyen kısırlık diyorlar ama her şey Rabbimden zamanını bekliyor ama biz bekleyemiyoruz sanırım :KK43:

Umarım öyle olur kuzum 🥰çünkü aşırı ağrı çekiyorum ağrı eşiğim düşük zaten bu ay tutmasa önümüzdeki ay devam etmeyi düşünmüyorum çatlatma iğnesi bünyeme ağır geldi gece hastanelik oldum eşim de çok üzülüyor bir senelik evliyim olmadı ocakta tekrar başlarım bünyem kaldırmıyor
inşallah bu süreçleri tekrar tekrar yaşamak zorunda kalmayız

hiç bir pronlem yok bütük konterollerim yapıldı eşimede aynı şekilde hsg de çekildi bizde anlamadık günümüzün tıb açıklaması sebebi bilinmeyen kısırlık diyorlar ama her şey Rabbimden zamanını bekliyor ama biz bekleyemiyoruz sanırım :KK43:
Kesinlikle ben biraz da nasip işi olduğuna inanıyorum tabi bir sorun varsa mutlaka tedavi edilmeli

şuan tek duam hayırlısıyla aşılamamın pozitif olması , ama olmasada dünyanın donu değil Rabbimin vardır bir bildiği ondan gelen baş göz üstüne :KK43:
Sonucunuz çıkınca haber edin olur mu umarım bu ay tüm aşılama yapanların tutar bu arada 4 eylülde sonucum çıkacak ve o tarihte evlilik yıldönümümüz eşime hediye olarak bu haberi vermek istiyorum 🥹

Benim 10. Günüm testim kaç gün önce pozitifti iğnenin etkisi üç gün önce geçti negatif oldu ama bugün yine silik çizgi vardı acaba mı dedim 🥹

Ben de bu ay aşılama yaptırdım. Aşılama yaptırdığım günü de sayarsam bugün 11. Günüm, erken gebelik testi yaptım negatif çıktı, çok üzgünüm

X