aşılama da bugün 13. günüm beta 9.25

Eveeeeet Allahım en yakın zamanda sana da nasip etsin canım.sen ne durumdasınnn
Amin canım benim sanada sağlıkla kucağına almayı nasip etsin dualarında unutma nolur Benim bat 18i ama bi belirtim yok gibi ya ara ara seyirme var sanki kasığımda. Olmadıysa iğne isteyeceğim bende sonraki ay. Senin gibi ilk aydan nasip olur inşallah

Canım benim de hiç belirtim yoktu şimdi kasık ağrım var biraz o kadar. Akıntı ve göğüs sğrısı asla olmadı hala yok

Canım benim de hiç belirtim yoktu şimdi kasık ağrım var biraz o kadar. Akıntı ve göğüs sğrısı asla olmadı hala yok
Gerçekten mi sanırım hep kendimizi kandırıyoruz. Özellikle akıntı ve bel ağrısı falan aradım hep kendimde. Ne bileyim inşallah olmuştur sürekli bi ağlama hissi bu ara.

Gerçekten mi sanırım hep kendimizi kandırıyoruz. Özellikle akıntı ve bel ağrısı falan aradım hep kendimde. Ne bileyim inşallah olmuştur sürekli bi ağlama hissi bu ara.
Canım herkesin ki tamamen farklı. Benim inanılmaz belirtiler yaşadığım aylar olmuştu hamile değildim.o yüzden belirtiye takılma. Yumurtlama olduktan sonra bi kaç gün tek taraflı kasık sızlamam oldu bi de

Anladım canım. İğnenin etkileri ne zaman geçti peki tam olarak

merhaba evet verdim değerim 381 cıktı
Merhaba Elıf Hanım , bende aşılamanın 3. Gunundeyım. Herhangı Bişe yaptınızmı dınlenmışmıydınız? Bırde Benım ıkı taraflı kasık agrılarım var progestan ve Estrofem adlı ılacı kullanıyorum. Progestan vıtıl, estrofem agızdan gunde 1 olarak. Siz ne kullanmıştınız aceba. Birde Sızdede Böyle Devam edıyormuydunagrılar 3. Gunde

aşılamayı saymazsam bugün 13. günüm ve kan verdim beta 9.25 cıktı normal mi düsük mü cıkmış
merhaba. konunun üzerinden geçmiş ama benzer bir durum yaşıyorum ben de. aşılamanın 14. günü beta 16,35 çıktı. bugün tekrar vericem ama korkuyorum. daha önce kimyasal yaşadım ben de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…