Aşık terrierler Thelma&Lui / sahiplendirilecekler

meldas

Guru
Kayıtlı Üye
11 Mart 2011
164
9
$thelma.loui.jpg $20110601-resim-5449-300x225.jpg
İki terrier kardeş arkadaş mı, eş mi bilemiyoruz perişan halde TEM otoyolunda bir arkadaşın tesadüfen fark edip yolunu değiştirmesi ile alması hayatlarını kurtardı.
İlk önce bulan hayvansever arkadaş ,ikisini birlikte hemen bir eve yuvalandırdı ama olmadı bahçede bakılmak istendi bu köpeklere oysa bu minicik bedenler dış hava şartlarını kaldıramazlar onların ev ortamında yaşaması gerekir.
Arkadaş tekrar onları geri alıyor; erkek olan LUİ yi sahiplendiriyor dişi olan THELMA barınağa geliyor.
Fakat erkek oğlumuz LUI Thelma olmayınca ölü gibi yatıyor, yeni evinde ne yemek yiyor ne içiyor , Thelma'sız yapamıyor. Ya çok aşık, ya Thelma'yı çok seviyor bilemiyoruz ama anlıyoruz. Onlar artık kader dostu olmuşlar. TEM yollarında beraber yürümüş, tüm tehlikeleri beraber atlatmışlar.
LUI , Thelma'sız intiharı göze almış. Köpekler yemeyerek, içmeyerek intihar yoluna gidiyorlar biliyorsunuz. En çok ta karantina da sahiplerini beklerken. Terkedildiklerini düşünüp yemek yemeyi reddediyorlar.
LUI 'Yİ hayata döndürmek içim barınağa geri getirmek zorunda kalıyorlar ve LUI thelmasına geri kavuşuyor
Thelma o numara terrier memeleri süt dolu büyük ihtimal doğurtulup yavruları alınmış ,uyuz olmuştu ,sokaklara alışık değil tabii ki.
cildi yara bere içinde hemen tedaviye başladık
lui de sorun yoktu thelmaya düşkünlüğü dışında
Lui de 1 numara terrier erkek çok uslu oyuncu .
İki köpeğimizi ayırmayı düşünmüyoruz thelma ve lui ye ölene dek bakacak asla terk etmeyecek yuva arıyoruz.

Kıyamam ben onlara köpeğim ve kedim olmasaydı ben seve seve sahiplenirdim ama kocaman bi köpeğim var apartman dairesinde yaşıyoruz almam imkansız.
En kıza zamanda sahiplendirebilirsiniz umarım çok şirinler...

İlginize yine de çok teşekkürler.

Eğer, güvenilir bir aile tanıyorsanız bu bildirimizi iletebilir misiniz?

Sonuçta isteyen çok . Çünkü erkek olan 1 numara terrier, kız olanımız 0 numara. Çok pahalılar petshop larda. Ama biz öyle kişiler tanıyoruz ki köpekleri sadece hava atmak için bile sahiplenenler var.

O yüzden onları bağrına basacak, gerekli sevgiyi verebilecek bir aile istiyoruz.

Thelma & Lui miz sevgi dolu. Zaten 1 vücut gibi yaşıyorlar.

Merci

face'de paylaşıcam.Almak isteyen birileri çıkarsa size yazarım:))

face'de paylaşıcam.Almak isteyen birileri çıkarsa size yazarım:))

Çok teşekkür ederiz. Bakalım bu hafta çok çok istekli biri çıktı. Ama göreceğiz. Barınağımızdan Meral Olcay sorumlu onlardan. O yüzden son karar tabii ki kendisinde.
Siz de face te paylaşırsanız çok seviniriz.

Bu arada bir 4-5 tane goldenımız, 1 husky, 1 labrador, 4 tane de terrierimiz acil yuva bekliyor.

ben de diycektim ki barınağın sitesinden hatırlıyorum bu hayvanları :))

inşallah ayrılmadan yaşayabilecekleri sıcak bir yuvaları olur.

X