Aşık olmaya ramak kala....

Chloelve

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2018
557
273
31
Herkese merhaba,

6 aylık güzel giden bir ilişkim var. Şimdilik büyük bir sorun yaşamadık ufak tefek problemler dışında. Yalnız ben birine çok bağlanıp aşık olduğum zaman kendimi kaybediyorum saçmalıyorum, fazla üzerine düşüyorum, gereksiz şeylere takılıyorum, kendimden soğutuyorum bla bla. Bunda da aynısı olmasından çok korkuyorum.

Geçmiş mesajlarda daha ilgiliymiş daha güzel bir iletişim varmış gibi hissediyorum ben üzerine düştükçe karşıdaki soğuyor. Şu an ciddi bir seviyede değil ama dediğim gibi zamanla bu durumun böyle olmasından korkuyorum.

Bana şu an Ne yapmamı önerirsiniz? Taktik, şöyle yap böyle yapma, öneri, uyarı, tecrübe hepsine açığım 🤚🏻 Teşekkür ederim şimdiden

Herkese merhaba,

6 aylık güzel giden bir ilişkim var. Şimdilik büyük bir sorun yaşamadık ufak tefek problemler dışında. Yalnız ben birine çok bağlanıp aşık olduğum zaman kendimi kaybediyorum saçmalıyorum, fazla üzerine düşüyorum, gereksiz şeylere takılıyorum, kendimden soğutuyorum bla bla. Bunda da aynısı olmasından çok korkuyorum.

Geçmiş mesajlarda daha ilgiliymiş daha güzel bir iletişim varmış gibi hissediyorum ben üzerine düştükçe karşıdaki soğuyor. Şu an ciddi bir seviyede değil ama dediğim gibi zamanla bu durumun böyle olmasından korkuyorum.

Bana şu an Ne yapmamı önerirsiniz? Taktik, şöyle yap böyle yapma, öneri, uyarı, tecrübe hepsine açığım 🤚🏻 Teşekkür ederim şimdiden

Uzun uzun telefon konuşmaları yapmayın,saatlerce yazışmayın 😎 biz böyle yaptık,evliyiz🤓

Yalnız ben birine çok bağlanıp aşık olduğum zaman kendimi kaybediyorum saçmalıyorum, fazla üzerine düşüyorum, gereksiz şeylere takılıyorum, kendimden soğutuyorum bla bla. Bunda da aynısı olmasından çok korkuyorum.
E karşıdakini rahatsız edecek durumu çözmüşsünüz ve ne güzel ki kabullenmişsiniz. Genelde bu tarz davranan kişiler "Çok sevdim hak etmedi." tribine bağlar, siz öyle değilsiniz.

Geri kalan tek şey kendinizi frenlemek. Karşınızdakine aşık olsanız da hayatınızın ondan ibaret olmadığını unutmamak.

Saatlerce yazışmayız konuşmalarda önceden uzundu şimdi kısa, zaten uzak şehirlerdeyiz. O yazmadan yazmayayım falan?
Birbirinizi tanıdıkça konuşmalar rutinleşecek,ilk zamanlar birbirinizi tanımıyordunuz haliyle iletişim yüksekti artık daha düzene girmesi gayet normal

E karşıdakini rahatsız edecek durumu çözmüşsünüz ve ne güzel ki kabullenmişsiniz. Genelde bu tarz davranan kişiler "Çok sevdim hak etmedi." tribine bağlar, siz öyle değilsiniz.

Geri kalan tek şey kendinizi frenlemek. Karşınızdakine aşık olsanız da hayatınızın ondan ibaret olmadığını unutmamak.
Yok farkındayım bu durumun, bu kez aynısı olmasın diye uğraşıyorum. Kendime meşguliyet bulayım desem zaten yoğun çalışıyorum akşam birkaç saat konuşuyoruz

Birbirinizi tanıdıkça konuşmalar rutinleşecek,ilk zamanlar birbirinizi tanımıyordunuz haliyle iletişim yüksekti artık daha düzene girmesi gayet normal
Evet normal yani bunlar, ama işte bu kafa bir garip panikliyorum hemen geçmiş konuşmaları okuyup aa bak Ne güzel davranıyormuş bana Ne kadar ilgiliymiş ne oldu da böyle oldu gibi 😂

Evet normal yani bunlar, ama işte bu kafa bir garip panikliyorum hemen geçmiş konuşmaları okuyup aa bak Ne güzel davranıyormuş bana Ne kadar ilgiliymiş ne oldu da böyle oldu gibi 😂
İlk önce kim uyanıyor yukarıdaki mesajda gördüm,ilk uyanan kimse o günaydın der :)

Saatlerce yazışmayız konuşmalarda önceden uzundu şimdi kısa, zaten uzak şehirlerdeyiz. O yazmadan yazmayayım falan?
Saatlerce konuşup mesajlaştık
8 senenin 6 sında aynı evde yaşadık(üniv.) Evliyiz :)))
Şaka bir yana nasibiniz ise engel olamaz hicbirsey..
Ama ben abartmamak kaydiyla ( karşi cinsle muhabbetleri sevmem) özgürlügünü kisitlayip daraltma..ama herhangi bir kizla samimi sohbet kankalik vs kadar özgür ve serbest te olmasin..yani bunun bi formülü yok asljnfa ..sizin özel durumunuz..kolay gelsin

Evet kilit nokta, ama nasıl? Karar alıyorum bugun önce onun yazmasını bekleyeceğim diye, sabah günaydın yine ben yazıyorum 😂
Böyle şeylere fazla anlam yüklemeyerek başlayabilirsiniz. Bizim ilişkimizde de yüzde 90 ben yazarım günaydını çünkü daha geç kalkıyorum, önceden mesaj yazmaması gerektiğini öğrendi.
Bunun hesabı tutularak değer ölçülmez.

Akışına bırakın, çok fazla ileriyi düşünüp plan yapmayın daha anlık yaşayın. Küçük şeylere anlam yüklemeyin, gerekli uyarı sinyallerini görmeyi bilin. Fazla beklentiye içinde olmadan anın tadını çıkartın.
Bunu eski bir “over analyzer” olarak yazıyorum 😃

Su akar yolunu bulur.
Biraz bazen uzaktan gözlemleyin.
Sorun yoksa sorun yaratmayın yeterli.
İnşaAllah evlenırsınız.

Şu ilgi görüp soğuyanlar da ne bileyim.. İki kişilik hayata adım atılacak insanlar mı sence? Bir ömrü böyle yaparsam şöyle olur diye plan proje ile mi geçireceksin? İlişki mi satranç mı belli değil. Hamle hesaplaya hesaplaya ilişki mi olur. Saçma.

Kaçan kovalanır.
Gizemli olun.
Aşkınızdan ölsenizde bunu o asla bilmesin.
Becerebilirseniz terk edilmezsiniz.

Her ilişkinin dinamiği farklıdır. Kendinizi tanıyorsunuz ilişkinizi de herkesten iyi biliyorsunuz buna göre en doğru şekilde davranacak sizsiniz. Biraz zamana bırakmakta doğal şekilde yaşamakta yarar var

Aşık oluyorum galiba diye aşık olunmaz ki doğasına ters.
Siz aslında aşık olmak istiyorsunuz. Önünüzde bu çocuk olduğu için galiba olacağım gibi hissediyorsunuz bir yandan korktugunuz icin de temkinlisiniz hepsi bu.
Aşk bi anda gelir baaam oluyorum , olacagim diyemezsin bile 😃
Sizinki alışkanlık duygusu tamamen yavas yavas çok alisiyorsunuz

Bence içinden nasıl geliyosa öyle davran
Seni seviyorsa zaten yaptıgın seyler batmaz ona,saçmada gelmez
Kasma kendini

X