Aşigim aşık

crazynesli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2008
57
0
ablalarm ben sizden küçük birisi olarak sizin fkrlerinize ihtiyacm var ben birisnden aşırı derecede hoşlanyorum ama o bana alaycı yaklaşyor benle çok ugraşyor hoşlanyoırmu hoşlanmıyormu bende anlayamadm sizce ne yapmalym açılmalmym yoksa ondanmı beklemeliym tavsiyelernizi bekliyorm.................senağlama

cnm bence şuan değil yaşını bilmiorum biraz bekle ne niyetle olduğunu anlamaya çalış çünkü tavrlarını söyledin şimdi açıklarsan dahada alay konusu yapabilir seni birz bekle gerçekten seninle alay mı edio yoksa senden hoşlandığını belli etmek için şakalaşıyormu

Kaç yaşındasın bilmiyorum,ama kendini fazla kaptırma.Derslerini hiç unutma.Ben olsam kesinlikle açılmazdım.Bırak da o açılsın...mirmirmirmir

aaaaaaaaa kesinle sen bır bayansın sakın açılma....
taş yerinde ağırdır...
sadece ufak tuyalor verıyorum........
gözlerıne bak..
gözler kalbın aynasıdır...
o sana gelsin açılsın.......
ama tabıkı oncelıkle derslerınide çalış.........

haklısnz fazla kaptrmak benm açmdan hiçte ii olmaz ama bana hoşlandğı içn uğraşyor gbi gelyor inşallah öledir bu arada yasm 19 teşekkrler önerilernz içn........................

valla küçük değil benden1 yaş büyüksün :)
bencede bi bayan asla bunu yapmamlı yaparsan ilerde acısını çekersin

Bence sakın açılma sakın kendini havalara sokar erkeklerin meşhur tarzı=)))) ona madem sana alaycı yaklaşıyor sende biraz ciddi ol ona karşı soğuk dur zaten senden hoşlanıyorsa gelecektir ne demişler KAÇAN KOVANILIR=)) TECRÜBE KONUŞTU

sakın ılgını gosterme o kişi farkındaysa kendını bır sey sanır...
gayet normal davran...hatta ılgısız bıle ol ozaman onun yaklasımı nasıl olucak bekle gor...
eger tepkı vermesse hoslanmıyor...uzaklas bence..eger dahada cok ılgılenıyorsa...
hslanıyordur...
yanı tepkıye etkı yada kacan kovalanır...bence bunu dedıgımı uygula bakalım ne olucak

kesinlikle açılma bence,bırakta o açılsın,belki senin tarafından dikkat çekmektir yaptığı davranışlar.

bak cnm herkes benimle aynı fikirde bayansan ağır olmalısın ipleri eline almalısın ipleri kaptırırsan vay haline ama aşık olmak güzeldir ama dikkat et kaptırma kendini

kesinlikle açılma derim beklemede kal onun tavırlarını iyi analiz et ve ona göre davran ama önceliğin derslerin olsun.

bencede onun acilmasini bekle
arkadasin dedigi gibi tas yerinde agirdi
herzaman agir olmak bir adim önde olmak demektir
aylayci tavri hoslandigi icinmi yoksa gercekten alay etmek icinmi anlamalisin
ayrica hangi konuda alay ediyor?
merak ettim

sakin acilma..öyle alay etmelerle felan olmaz bu işler :KK66: seviyorsa adam gibi gelsin söylesin..

bencede acılma hatta yuz verme bıraz ozaman davranıslarından daha ıyı anlarsın senın hakkındakı dusuncelerını.senden hoslanıyosa mutlaka bıgun acılacaktır ama sen acılma kesınlıkle

bencede onun acilmasini bekle
arkadasin dedigi gibi tas yerinde agirdi
herzaman agir olmak bir adim önde olmak demektir
aylayci tavri hoslandigi icinmi yoksa gercekten alay etmek icinmi anlamalisin
ayrica hangi konuda alay ediyor?
merak ettim

bana herkes güzelde bi sen çirkinsn dyor buda beni kırıyor...............

cnm öyle söylediğinde sanane bişey mi var de seni ilgilendirmez de tersle cnm ama böle söyleyen birinin pek sana karşı bişey hissettiğini ve bunu şaka usullu yaptığını düşünmüyorum

cnm öyle söylediğinde sanane bişey mi var de seni ilgilendirmez de tersle cnm ama böle söyleyen birinin pek sana karşı bişey hissettiğini ve bunu şaka usullu yaptığını düşünmüyorum

bugün konştm msnde onunla ve yazdklarndan şunu anladm sanırım kızlardan deglde erkeklerden hoşlanıyor....................

X