Aşigim aşık

cnm yine dalga geçmiş olmasın seninle,hem öyle birşey varsa eğer çoktandır tanıdığın biriyse biraz anlaşılır zaten kimlere daha çok ilgi duyduğu...:uhm:

ben onu bir aydr falan tanyorum yani arkdş ortamnda görşyoruz bana dyorki ben kızlardan hoşlanamam bundan nasl br anlam çikarablrm......................

eğer açılırsan ve sana karşı bi ilgisi yoksa içinden sana gülecektir emin ol..bi arkadaşına anlatır seni oda başka bi arkadaşına sonra başka arkadaş derken herkes duyar..bi şey elde edeyim derken çok şeyini kaybedebilirsin en önemlisi de kendine olan güvenini..
bu yaşlardan hepimiz geçtik önemli olan atılan adımların dikkatli olması..ona söyleme duygularını ama belli et..mesela konuşurken gözlerinin içine bak bi çok ilgili davran bi gün çok soğuk davran merak etsin senin bu hareketlerini..aklında sen olursan eğer bi gün sana soracaktır neden böyle davranıyorsun diye..
sana sen çirkinsin demiş bunun şakası bile kötü..sana karşı ciddi şeyler hissetseydi bu sözcüklerden kalbinin kırılacağını bilir ve söylemezdi seni üzmek istemezdi kısacası..ama senin kalbini kırmayı rahat başarabiliyor..ben kızlardan hoşlanamam demiş belki de kızlara kendimi kaptırmam öylesine çıkarım kimseyi sevmem anlamında söylemiştir
sakın açılma canım sakın..açılırım belki oda beni seviyordur die aklında geçmesin eğer seni seviyor yada hoşlanıyorsa bi gün zaten sen söylemeden o sana söyleyecektir

X