Asel06 bebğine ne oldu

paradises

Guru
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2009
387
11
bu msjımı görürüsün inşallah.bebeğinini kalbi durmuştu.sana ogün çok üzülmüştüm inin sana ve bebeğine dua ettim.bugün aklıma geldin.seni merak ettim.dilerim iyisindir.Yaa kimsenini bebesi gitmesin ben çok etkileniyorum.Allah bidaha yaşatmasın inşallah :1hug:

yeni gördüm valla paradises bebegin kalp atımı hiç duyulmadıki dursun zaten üzüm gebeligiymiş bayagı karışık yani hastanede aldırdık geçen perşembe günü şimdi iyiyim canım sglasın duaların için teşekkür ederim bacım sgl

canım ya.. sıkma canını yine olur.iyikide kalbi durmuş.herşeyde bir hayır var baksana.Artık bunların tedavisi mümkün.iknci bir defa tekrarlamıyor diye biliyorum.üzülme.gelmiş geçmiş olsun..

inş öyledir bende tekrarlıyor diye duydum zaten bu 5 ci giden bebemdi hepsi farklıydı ilk ikisi karnımda öldü 3.cü şuan 7 yaşında bi oglum var 4 cü dış gebelik 5 ci kimyasal gebelik 6 cı üzüm gebeligi yani allaha şükürki bi bebişim var

çok geçmiş olsun asel06 bende kalbi durdu diye yazdığında çok üzülmüştüm ama herşeyde bi hayır var işte zaten sağlıklı bir gebelik değilmiş hayırlısı olsun üzülme inşallah yine hamiş olursun ve bu sefer sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın tekrar geçmiş olsun üzme kendini senin en azından tesellin var

çok geçmiş olsun asel06 bende kalbi durdu diye yazdığında çok üzülmüştüm ama herşeyde bi hayır var işte zaten sağlıklı bir gebelik değilmiş hayırlısı olsun üzülme inşallah yine hamiş olursun ve bu sefer sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın tekrar geçmiş olsun üzme kendini senin en azından tesellin var

sgl canım kalp atımı hiç yoktu bende küçüktür ondan diye düşünmüştüm ama degilmil mol gebelikmiş şimdi bi sene takip 1 senede öyle beklicekmişim allaha şükür bi bebem var allah hiç olmayanlarada versin

X