aşağılık gurursuz onursuz bir kadın olmaktan kurtulma zamanı ve karar verme zamanı

Buradan atılmayı göze alarak yazıyorum, acaba zekanızda bir problem mi var?
SİZ boşanıyorsunuz SİZ, ÇOCUKLAR değil. ÇOCUKLARI babalarından soğutamazsınız. Çocuklar babaları hakkında kötü konuşsa bile "o senin baban, biz boşandik ancak bu sizinle ilgili değil ikimiz de sizi çok seviyoruz" diye ortalığı düzeltmesi gereken sizken, siz çocuklarınızı adamı karısından ayırmak için kullandınız. Siz asla düzelmezsiniz. Asla anlamıyorsunuz. Hala en iyisi hayatımızdan çıkması diyorsunuz. SİZİN hayatınızdan çıkacak, çocuklarınızın değil. Bir sebepten aradığı zaman, çocuklar için olan kısımları dinleyip, diğer kısımları "evliyken bu şekilde dertleşmemiz doğru olmuyor eşine haksızlık olur" diyip kesip atmalısınız. Ama siz bunu yapabilecek kapasitede değilsiniz. Çocuklarınızı da kendinizle birlikte insan ziyanı yapacaksınız, yazık onlara. Düzelmiyor ve düzelmek istemiyorsunuz. Sizin adınıza utanıyorum. Varlığınızla kadın cinsini aşağılıyorsunuz resmen.

dün eve gittim. kızımla konuştum.. dedimki çok yanlış idi. babana ya biz ya eşin dememeliydin.. yuva yıkmak bu.. biz bukaar acımazsız kötü değiliz annem dedim.. baban sizi çok seviyor dedim.. ve haftaya mahkeme var dedim. ya baban bu söyledğinden etkilenip o kadını bırakırsa bu vicdan azabından nasıl kurtulacağız dedim. bunun sebebi benim dedim.. söz verdim kızıma.. bir dahaasla arakya bakmak yok.. babası ile de ben hiç görüşmezsem iyileşeceğimi söyledim. o kadının bir suçu olmadığın anlattım.. sevgi böyle birşey değil dedim.. babanla biz boşandık.üstelik ben boşadım dedim. ben boşadım.kadında evlendi dedim.. empati yaptık.. bende 2.evliliğimi çocuklu bir adamla yapsam o adamın da eski karısı huzur vermese ne hissederiz dedim..
istersen çok başarılı ol teog birincisi ol ama vicdanı merhabeti olmayan evlat yetiştirmek benim için ölüm dedim.
vicdan çok önemli dedim.. ve babasına mesaj attı. hatalıydım baba sana tercih yaptırarak dedi. sen bizi hep seviyorsun.o xx ablanın suçu yok dedi.. annem senden boşandı dedi.. sende mutlu ol bizde dedi.. umarım o xx ablayla mutlu olmanızı istiyorum dedi.. tabi babası mesaj yağdırdı.. ölürüm canım kanım hyatım.. benim kız çok sevindi... çünkü ben iyiydim.. ağlamadım.. güçlü durdum.. sadece o kadının asla suçu yok diye defalarca kendime tekrarlayıp o kadını kıskanmamaya çalışıyorum.. ve o adam beni çocukları bahane olarak arayıp yine birşeyler yolunda gitmiyor ise eşiyle ilgili benle dertleşir ise
çok kararlıyım. "evliyken bu şekilde dertleşmemiz doğru olmuyor eşine haksızlık olur" diyip kesip attırıcağım... bunu başaracağım.... teşekkürler...

Kendinize haksızlık etmeyin ve bilinçaltınıza başlığınızdaki gibi cümlelerle mesajlar göndermeyin çok zor şeyler yaşamışsınız kolay değil normal davranabilmek ve herkes çok güçlü ve onurlu siz güçsüz ve onursuz değilsiniz kendimi sizin yerinize koyduğumda hissettiğim şey sevgi değil HIRS evet siz eşinizin başkasıyla olma fikrine alışamamış ve hırs yapmışsınız yani eşiniz başkasıyla birlikte mutlu olmasaydı onu başkasının eline bıraktım o kadınla mutlu etmiycem.... gibi fikirleriniz olmazdı bunun için kimse sizi suçlayamaz ben olsam bende belki aynını yapardım ama doğru olan kendi hayatınıza bakmanız kendinize yeni bir sayfa açmanız bırakın onlar mutlu yada mutsuz ilgilenmeyin siz kendiniz mutlu olmaya çalışın kendinize yeni hobiler edinin terapilere gidin meditasyon yapın ne arkadaşlarınızla zaman geçirin .... çocuklarla olan bağını koparmaya hakkınız yok onların bir babaya ihtiyacı var büyüdüklerinde sizi daha iyi anlayacaklardır fakat siz onların ilişkilerini zedelediğinizde kendinize düşman yaratırsınız ve çocuklarınızın psikolojileride hiç normal olmaz zaten babası annesini aldatmış bir kız çocuğu hayata yenik başlar erkeklere güven sorunu yaşar ve bu kadar üzmeyin kendinizi iyi olmanız dileğiyle:)

bu kadar yapıcı güzel yorumunuz için teşekkür ederim.. ağır yorumlarda insanı silkeliyor.. evet.. elimde değildi. farklı bir duygu.. onun biriyle olduğunu kabullenmek.. şimdi o kadının suçu yok diyip empati yapıp hırstan kıskançlıktan uzaklaşmaya çalışıyorum.. babaları ile de aralarını elimden geldiğimce iyi yapıcam.. zaten hep babalarına gönderdimki zaten.. ama bu defa ben ağlamayarak zülmeyerek göndereceğm.. ben üzüldüğüm için ağladığım için kızımda mutlu olamıyor idi.. dün konuştuk.. babasıylada yazıştı.. ve ona hak verdiğini okadının bir suçu olmadığını söyledi.. ve benimde içim çok huzurlu onunda.. üstelik bu yazışmayı boşanma davası mahkemesinden önce bunalrı söylemesi iyi oldu.. biz iyiyiz ben kötü birisi dğeilim...gerçekten...

Ben eşimden nefret ettiğim zamanlarda bile oğluma baban seni çok seviyor, baban çok güçlü vs vs masallar anlatıyorum. İçimden eşime küfrederek yapıyorum bunu çoğu zaman.
Sakın kızlarımın iyiliğini düşünüyorum demeyin.Kızlarınızı piyon olarak kullanmaktan vazgeçin.
Onlara bu şeklide anne olmaya devam edemezsiniz, bu kadar insan boş konuşmuyor, kızlarınız için tedavi olun.

dün başadım sizin gibi davranmaya.. kızımda mutu oldu.. eski eşimde.. öyle mesajlar attıki kızıma.. siz benim kanım canım herşeyim filan.. dedi.. kızım da çok mutlu oldu.. tabi ben dimdik ayakta durduğum sürece.. üzgün olmazssam.. herşey iyi olacak... inanıyorum... bir günde geçmeyecek ama artık yıllarımda yok.. hayat çok kısa.. ve ben artık kıymetini bilmem gerek geçen zamanların...

Siz gerçekten bu adamdan ayrı mutlu bir hayat yaşamak istiyor musunuz?
Yani bu adamı hem hayatınızdan çıkarmak isteyip hem hayatına bu kadar dahil olmayı nasıl başarıyorsunuz?

Siz gerçekten bu adamdan ayrı mutlu bir hayat yaşamak istiyor musunuz?
Yani bu adamı hem hayatınızdan çıkarmak isteyip hem hayatına bu kadar dahil olmayı nasıl başarıyorsunuz?

kesinlikle evet... ayrı mutlu bir hayat yaşamak istiyorum...
hatta tam unutuyorum... kendime yeni birhayat kurabiliyorum bile... tabi biraz geçmişi unutmak içinde olsa... çevre baskısı aile baskısı etkiside oluyor..
ama adam hayatıma birini aldığımı duyduğu an hayatıma giriyor.. beni tehdit eddiyor.. çocukları elinden alırım dediler.. kayınvalidem aradı.. evlen ama çocukları alırız dediler.. adam evimin önünde geldi sabaha kadar bekledi.. bana aday kişi ile yemeğe gidecektik.. vs..vs.... buda benim hoşma gitti nedenmi dedim... dmekki adam seni seviyor...
ve eşiyle her kavgasında beni aradı.. dertleşti... ben de adam gib kapat benle dertleşme diyemedim..
bundans onra diyeceğim...
çünkü o adam geri dönsede mutlu olamayacağız.. hala 10 tane kadın var hayatında... her şehirde her mekanda...
ve en önemlisi o evli.. o kadının bir suçu yok... biz etken olamayız.. anlaşamıyorsa kendilei boşansın.
artık bananeeeeeee diyeceğim..... ister mutlu olsun.. ister mutsuz bananeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
benimle ilghili bir bağı yok.... benim hiçbirşeyim.. adı üstünde eskiiiiiii....
yaptığım çirkinlikler ne eski kocam çocuklarımın babası bahanesi ile asla kabul edilecek şeyler değil... farkındayım... bitti..bitecek..

Bak canım bu kararından vazgeçme.
Evlatlarından daha muhim kimse olmamalı senin hayatında, onların saglıklı bir birey olarak yetişmesini istiyorsanız lütfen kendinize de evlatlarınıza da bir iyilik yaparak hayatınıza odaklanın.

Eski eşiniz sürekli sizi aldatan ve hala evli oldugu halde bile hayatında başka kadınları barındırmaktan zerre kadar rahatsızlık duymayan bir serseri.

Deger mi soruyorum size ?

Şu dunyada 3 günlük ömür için değer mi kendini bu kadar heba etmeye ?

Dönse gelse mutlu olabilecek misin ?

Bırak artık rica ediyorum.

Sana da yazık, evlatlarına da yazık.

Kıskançlık, kin,öfke gözünü bürümüş resmen.

Keskin sirke küpüne zarar demişler, kendinden ve evlatlarından başka kimseye zarar vermiyorsun.

kendiniz istediğinizi yapın....da şu çoçuklarınızı karıştırmayın...onlar daha çoçuk bunu farkedemiyormusunuz...?

Boşandığınız gerçeğini kabul etme sakın, çocukları gece gündüz doldur aman babalarını görmesinler çünkü yeni karısıyla eski kocan aile olurlarsa sen kıskanırsın, sen her şeyden önemlisin, seni aldatan üstüne gidip evlenen bir adamı bekle, beklerken de sakın boş durma ne kadar bizans oyunu varsa çevir belki boşanır da kına yakarsın. Yazık o çocuklara

ben bu üyeyi biliyorum nerdeyse 3.üyeliği bu bayanın. karamelekti sanırım son ismi.banka da çalışıyordu güzel oldugu konuşulan bir bayan. il değiştirecekti en son kocasını unutabilmek için vs.

ben bu üyeyi biliyorum nerdeyse 3.üyeliği bu bayanın. karamelekti sanırım son ismi.banka da çalışıyordu güzel oldugu konuşulan bir bayan. il değiştirecekti en son kocasını unutabilmek için vs.

Evet facebooktan bulan vardi. Eski kocasina nazaran cok cok guzel bir bayan demislerdi.

Eskiyi unutup kendine yeni bir hayat kursa belki gercek adamlarla karsilasip cok mutlu olacak.

Konu sahibi sen ozunde iyi bir insansin. Yaptiklarinin hata oldugunun farkindasin ama kendine engel olamiyorsun.

Bu aldigin kararlardan vazgecme.

Gerekirse buraya konu ac biz sana vazgecmemen icin destek oluruz ama ne olur vazgecme kararlarindan.

Kendin icin kızların icin.

dün başadım sizin gibi davranmaya.. kızımda mutu oldu.. eski eşimde.. öyle mesajlar attıki kızıma.. siz benim kanım canım herşeyim filan.. dedi.. kızım da çok mutlu oldu.. tabi ben dimdik ayakta durduğum sürece.. üzgün olmazssam.. herşey iyi olacak... inanıyorum... bir günde geçmeyecek ama artık yıllarımda yok.. hayat çok kısa.. ve ben artık kıymetini bilmem gerek geçen zamanların...
Insallah hersey iyi olur sizin icin.

dün eve gittim. kızımla konuştum.. dedimki çok yanlış idi. babana ya biz ya eşin dememeliydin.. yuva yıkmak bu.. biz bukaar acımazsız kötü değiliz annem dedim.. baban sizi çok seviyor dedim.. ve haftaya mahkeme var dedim. ya baban bu söyledğinden etkilenip o kadını bırakırsa bu vicdan azabından nasıl kurtulacağız dedim. bunun sebebi benim dedim.. söz verdim kızıma.. bir dahaasla arakya bakmak yok.. babası ile de ben hiç görüşmezsem iyileşeceğimi söyledim. o kadının bir suçu olmadığın anlattım.. sevgi böyle birşey değil dedim.. babanla biz boşandık.üstelik ben boşadım dedim. ben boşadım.kadında evlendi dedim.. empati yaptık.. bende 2.evliliğimi çocuklu bir adamla yapsam o adamın da eski karısı huzur vermese ne hissederiz dedim..
istersen çok başarılı ol teog birincisi ol ama vicdanı merhabeti olmayan evlat yetiştirmek benim için ölüm dedim.
vicdan çok önemli dedim.. ve babasına mesaj attı. hatalıydım baba sana tercih yaptırarak dedi. sen bizi hep seviyorsun.o xx ablanın suçu yok dedi.. annem senden boşandı dedi.. sende mutlu ol bizde dedi.. umarım o xx ablayla mutlu olmanızı istiyorum dedi.. tabi babası mesaj yağdırdı.. ölürüm canım kanım hyatım.. benim kız çok sevindi... çünkü ben iyiydim.. ağlamadım.. güçlü durdum.. sadece o kadının asla suçu yok diye defalarca kendime tekrarlayıp o kadını kıskanmamaya çalışıyorum.. ve o adam beni çocukları bahane olarak arayıp yine birşeyler yolunda gitmiyor ise eşiyle ilgili benle dertleşir ise
çok kararlıyım. "evliyken bu şekilde dertleşmemiz doğru olmuyor eşine haksızlık olur" diyip kesip attırıcağım... bunu başaracağım.... teşekkürler...

Sanırım herkesi şaşırttın Hoppa

Güzel bir adım attın.Düşmanlıkla, kinle hiç bir yere varamazdın.. Çocuklar da sen de mutsuz olacaktınız.

Umarım aldığın bu karar ile hayat sana mutluluk, başarı, umut getirir.....

Sen ve çocukların güzel, sıcak, yepyeni bir hayata başlayın.Güçlü ol ve geriye dönüp asla bakma.Aldığın bu kararın arkasında dur.O adam artık sadece çocuklarının babası.O kadar başka hiç bir yeri olmasın sende.

İnan sen böyle sağlam duruş sergiledikçe, uzaktan bakıp göreceksin kendini.Ah neler etmişim kendime boş yere diyeceksin.Kendini bulacaksın.Ve bu adım da geleceğine olumlu bir şekilde yansıyacak.

Evet facebooktan bulan vardi. Eski kocasina nazaran cok cok guzel bir bayan demislerdi.

Eskiyi unutup kendine yeni bir hayat kursa belki gercek adamlarla karsilasip cok mutlu olacak.

Konu sahibi sen ozunde iyi bir insansin. Yaptiklarinin hata oldugunun farkindasin ama kendine engel olamiyorsun.

Bu aldigin kararlardan vazgecme.

Gerekirse buraya konu ac biz sana vazgecmemen icin destek oluruz ama ne olur vazgecme kararlarindan.

Kendin icin kızların icin.

vazgeçmiycem.. evet.. burası beni kendime getiriyor.. maalesef burdan bana faceden ulaşan arkadaşlarımız var. hatta bana geçen birsi yazmış.. kadınlar kulubunden meraba diye.. sizin adınıza çok sevindim demişti.. çok iyi görünüyorsunuz demişti..
kararımdan vazgeçmiycem... en önemlisi vicdan merhamet.. hadi onurumu haysiyetimi gururumu kaybettim... ama insanlığımı vicdanımı merhametimi kaybetmek istemiyorum.

inşaaaaaaaaallll ümit ediyorum... bu eski eşle ilgili son konum olur.... tek dileğim.
evet .. kötüyüm.. psikologtan burası bana daha iyi geliyor. her mesajı defalarca okuyorum.. ve evet kendimden tiksiniyorum.. çünkü birbirinden farklı kültürde insanlar tarafsız yorup yapıp aynı şeyi söylüyor.. benim için çok önemli kısacası.. bugune kadar benimle ilgili iyi kötü yorumlarınızdan dolayı çok teşekkürler..

ben kızım bir karar almıştık. artık babasını tamamen hayatından çıkaracaktı. zaten bitmişti yıllar önce babası.. ama iyileşmemiz için bu adamı hiç görmezssek daha mutlu olacağımızı düşündük.. bende aynı düşüncedeyim... küçük kızım 5 yaşında olan babaya çok düşkün.. çok seviyor.. haafta sonları gidiyor ama hafta içide görmek istiyor.. sürekli baba ba ba diyor.geceleri aglıyor... yani bir apartman kızımın agıdını biliyor. artık eski eşimi gecenin bir yarısı komşular arayıp gel şu kızını al baba dmeekten mahvoldu demişlerdi... bizde geceleri arıyor idik bu adamı.. ama eski eşim ve ailesi duygu sömürüsü yaptığımı düşünüyor idi.. yani birazda ben çok acı çekiyordum oda acı çeksin istedim.. yalan değil... yine çok uzatmak istemiyorum.. özür dilerim. dün annesi aradı. kzım telefona çıkmadı.. çünkü babasına en son haftaya eşiyle mahkemesi var. ya biz ya o dedi ya.. ama babasının benle de evlenmesini istemiyor.. o kadın hayatından çıksın.. rahat rahat babası sadece kendilerine kalsın istiyor idi. ve adam zaten mahkemeye vermesine rağmen vazgeçmiş.. çok iyide olmuş.. bizi yuva yıkma günahından kurtardı.. ama bizde iyileşmek istiyouz... bu adamla asla görüşmek istemiyouz.. çocuklarda.. küçükte unutsun istiyorum.. zaten iyi bir baba da değil. bir kaybı olmaz. ben o adamı görmezssem iyişelirim.. ama o adam hayatımızda olursa evimin önüne karısıyla gelip çocuklarımı alıp giderse çok canım yanıyor. bencillikmi... hayır.. alışamadım.. isterseniz bencillik diyin ama kıskançlıklı bilmiyorum.. deliye dönüyorum.. onlar tam bir aile ve benim yerimde o kadın..
eski kayınvalidem aradı dün... çocukları göster böyle bir hakkın yok dedi.. üstelik torununun babasını tehdidini söyledi... boşanmayacağını söyledi.. bizim iki kere denediğimzi öyledi.. ayrıca oğlununda psikolojinisi ben bozmuşum.. kızımın aglama ses kayıtlarını gönderip adamda ordaki yuvasına sahip çıkamamış. yani yine suçlu günah keçisi biz olduk.. bende kendi iyilikleri için ee tamam o zaman çocukları hiç görmesin dedim..
büyük kızım zaten asla görmek istemedğini söylüyor.. görüşsse ne oluyorki 14 yaındaki çocuga eşini kürtaj ettirdğini hemde sizin için yaptırdım diyor.yani hiçbir kaybı yok.. adam benide delirtiyor.. bu çare değilmi?
uzak olursak iyileşiriz. Bana çok kötü yorumlar yapılmış. aşşağlık gurursuz onursuz.. kötü niyetli kadın.. evet çok hakettim.. ama kötü insanlarda iyi olabilir.. kimse melek değil.. ben dürüstçe yaptıklarımı anlatıyorum.. buraya açıkca yazıyorumki utanıyorum kendimden.. mahkeme gününü beklemek yok.. defolsun gitsin.. umrumda dğeil diyeceğim inşall... aklıma o kadınla ikisi gelmeyecek.. ya nasıl bir duygu .. insan deliye dönüyor.. bide onla mutlu olduğunu düşününce çılgına dönüyorum ama onu görmeyince iyileşirim..
çocuklar boşanmadı ben boşandım.. ama adam o kadar şeytan ki... ben hiç arayıp sormuyorum.. çocuklarla ilgili çok basiyt nedenlerden arıyor.. ben zaten sesini duyunca bilmiyorum ya çok farklı bir duygu gerçetken.. bir bakıyorum konuyu nereye getirmiş..karısı ile ilgli bir problem oluyor .. kazık yiyor.. ilk aradığı kişi benim.. ama ararken arkadaş o kadar uyanıkki kızı aradım açmadı merak ettim bişeymi var diyor. sesi kötü geliyor.. bende çok kötüyüm diyip başlıyor anlatmaya.. bende zaten Allah Allah diyorum gel demesine işime geliyor dinlemek..sortunlarını öğrenmek.. şimdi birçok kişi beni yuva yıkmakla suçluyor.. ama öyle değil..
buna çare hiç görüşmemek.. karşı taraf kabul etmiyor ama .. polis zoruyla bile görürüz diyor..
ya bu psilik tamamen çıksın hayaımızdan.. en iyileşmek istiyorum... yanlışmı yapıyorum... ne yapmam gerekiyor... böyle bir baba ile görüşmeleri ne kadar doğruki zaten.. ve hala ailesine karşı beni suçlayan bir adam.. maden yuvvası bizim yüzümüze yıkılıyor... ee tamam gidelim temelli... mutlu mesut olsun..
o kadar aşşağılık korkak yalancı bir adamki.... ailesine eski eşim beni arıyor o beni taciz etti.. ben ona umut vermedim.. aramadım.. evliliğimi o bitirme noktasına getirdi diyor.. Allahın belası 2 günce bana ne mesajlar attı halbuki... ben kendini aylarca aramadım..vazgeçtim.. hatta biri çıktı karşıma evlenmeyi düşündüm.. psilik karşıma çıktı.. mesaj attı.. hemde o adamla kahve içmeye gittiğim gün.. bana neler neler yazdı.. deliye döndüm dün.. annesi bana bunları anlatınca.. yani sen oğlumun peşini bıkrammamışssın dedi.. adam bana dua et ikimizde tekrar mutlu olursak haftaya boşanma bitsin dedi.. hatta ben eğer o kadın seni çocuklarımdan koparmayacaksa yuvanız yıkılmasın dedim.. maden sende seviyorsun pişmansın geri dön dedim... üstelik bana yok öyle dua etme.. Alalhım gönlümdekini hayırlı kıl mutlu olacaksak çocuklarıızı ana baalı büyütelim de dedi.. ama dün annesine neler söylüyor.. zaten ailesi önceki beni aldattığı kızla mesajları gördü bişey demedi.. inanmadı.. ya dioyryuum oğlunuz aradı şarkı dinlettti... derdini anlatmak için beni aradı.. daha iki gün önce böyle dedi.. ordan annesinin arkasından sesi geliyor.. ben asla evlenmem dönmeyeceğim dedimdiyor.. Alalhn belası.. erkek olda annenden korkma... anlat.. evet dedim de.. hayırlısı ise birleşilim dedim de... ya ben hala bu adama mı dönmek istiyorum... evet bu kaar şeyden sonra hala çocukları görmeyi hakediyor mu ????
hem kendim için iyileşmemiz için...evli olduğu halde sevgililierinden gelen mesajları kızına okutan cevapları kızına yazan adamla görütürmem ne kadar doğru... biz hep düzelecek dedik.. çünkü bu defa da bizden uzak diye kadına kıza gittğiini söyledi... psikolojisi bozukmuış... ve ben hep bir sebep gördüm.. ya aldatmasını normal gördük artık.. kafayı yedik... isterse polisle gelsinler ben istemiyorum.. hatta şehir bile dğeiştirmeyi istiyoum... düşünceleriniz nedir ? yine çok uzun oldu ama ... dünden beri daha kötüyüm... insalar boşuna katil olmuyor.. gerçekten.. bu pisliği öldüresim var...
Eski konularınıza baktım ve bu konunuzla birlikte anladığım ;
- Kendi egonuzu tatmin etmek için çocuğunuzu kullanmışsınız.. Güzel de süslemişsiniz. Konu komşu figürleri ile.
- Boşandığınız eşinizle çocuklar için aramasını fırsat bilip dedikodu yapmışsınız. 1 o aradıysa 3 de siz aradınız diyor satır aralarında..
- Hiç inkar etmeyin boşanırlarsa göbek atacak gibi duruyorsunuz.
- Adam dönse havada kapacaksınız. Şöyle böyle diye çamur atmanız inandırıcı değil.
SON SÖZ : Kendine yeni bir hayat kurmak, geçmişi unutmak isteyen gayet de güzel kuruyor da unutuyor da... Ama siz bu durumdan besleniyorsunuz, eski eşiniz ve onun hayatı sizin gıdanız olmuş kaybetmekten korkuyorsunuz... Velhasıl kelam uzman yardımı alın derim..
ESKI ESINIZI SEVİYSUNUZ.ONLARIN MUTLULUGUNU İSTEMIYORSUNUZ

ESKI ESINIZI SEVİYSUNUZ.ONLARIN MUTLULUGUNU İSTEMIYORSUNUZ

evet... ama buna hakkım yok.. o bni sevmiyor. sevsede kocabir pislik.. hala düzelmedi.. belkide o kadını çpok seviyor diye bu hırs kötülük.. kendi kendimi yemem.. ama yazık... uzak durup yoluma bakıcam...

ben unutmaya çalışıyorum.. kendi unutturmuyorki... kendini unutturmaya izin vermiyor..
bugün beni defalarca aradı... cepten engelli.. whaptn engelli... mesaj attı..
şirketten aradı.. arkadaşım açtı... yok dedirttim..
yani öyle bir psikopat ki kaçtıkça daha çok ilgilenir.. ama ben artık uzak durmak istiyorum.. ki üstelik haftaya boşanma mahkemesi var... beni ilgilendirmiyor... artık hiçbirşeyi dinlemek istemiyroum.. kesin yine derteşmek için arıyor..
adam anlamıyorki.. ben onu seviyroum işte benimle dertleşince bende Allah Allah diyiorum.. mutsuz olmalarını istiyorumn... seviniyroum... elimde değil.. en azından bu duyguları yaşamamak için o bitti.. beni ilgilendirmiyor... yeni karısıyla sorunlarından bananeee demeyi öğrenmezssem adam olmam.. her seferinde canım yanar...
şimdi meraktan öldüm... açmadım tlf.konuşmadım.... konuşmuyacağımda... o kadının yerinde ben olsam... kocam eski karısını arayıp dertleşsse .. ve eski karısı zaten kollarını açmış dört gözle bekliyor... bu benim çok canımı yakar... kadına etmedğim beddu kalmazdı... o durumda olsam be Allahın belası kasın madem kocandan vazgeçmeyecektin iki kere hemde iki kere boşamasaydın... başkasının eline geçincemi kıymetli oluyor kadın derdim.... defol gitte bizi rahat bırak derdim.. benim suçum ne derdim... benim kocam arasada sen kapat tlf yüzüne derdim.. git yuvana sahip çık derdim.. çünkü senin yuvanı kadınlar yıkmış be kadın.... sen bunu anlaman lazım nasıl başkasnını yuvasını yıkıyorsun Allahın belaqsı kadın derdim.... neyse... bunları biliyorum ama burdaki üyelerde sağolsunlar bana öyle hakaret yaptılarki öyle bir kadın olmadığım halde özümde iyi bir kadınım... ama sonuça bakarsan berbat biriyim... sonuççç empati yaparsammm kendimden nefret ediyorum...
o zaman o kadının yerinde olsan o kadının eski karısının yapması gerektiklerini yap... diyorum... ve yapmaya başladım....
hala arıyor.... ama benimle asla muhatap olmasına izin vermeyeceğim......

X