aşağılık gurursuz onursuz bir kadın olmaktan kurtulma zamanı ve karar verme zamanı

Cocuklarin icin silkelen ve kendine gel..nedir bu takinti?Adamdan umudunu kes ve ileriye bak..Lutfen psikolojik destek alin ve kurtulun bu sacma durumdan.Kizin 14 yasinda ve tum bu konusma vs lerde isin içinde.O cocugu mahvetmek uzeresin.Hayatini duzene sokmak senin elinde.Calisiyirmusun bilmiyorum ama kendine guven.Kendi ailene sığın biraz.Konusma görüşme eskilerle

Böyle bir adamdan hala ne bekliyorsunuz Allah aşkına! Eski konularınızı okumaya çalıştım psikolojim bozuldu resmen. Tamam herkesin evliliği dört dörtlük değilde sizinki acayip tuhaf bir şey. Ele alınacak bir tarafı yok. Adamın psikolojisi bozuk da sizinki ondan beter çünkü size bunca kötü olay yaşatıp siz hala kocamda kocam diyorsanız gerçekten sizin durumunuz daha vahim.Dünyaya bir kere geliyorsunuz kendinizi bu derece cezalandırmaya ne gerek var.

Valla aslında burda destan yazarım da yorumlardan anladığım konu sahibine pek işe yaramıyor o yüzden sadece çocuklara çok üzüldüm rabbim yardimcilari olsun . çocuklar için bir şey yapılmalı bence konunun en önemli kısmı bu çünkü. Etrafta konu sahibini tanıyanlar,olaylara şahit olanlar o çocuklar için bir şey yapmalı

Eski bir üye sürekli aynı konuları acıyor, hep aynı şeyler. Kararsız biri işte ne diyeceğimi bilemedim daha valla
Var anam böyle tipler.. çocukluk arkadaşımın kocası boynuzluyor kadını 16 yıllık yuvamız niye yıkarım ki diyor kadın hala.. Allah hem beden hem akıl sağlığı versin öncelikle

Var anam böyle tipler.. çocukluk arkadaşımın kocası boynuzluyor kadını 16 yıllık yuvamız niye yıkarım ki diyor kadın hala.. Allah hem beden hem akıl sağlığı versin öncelikle
Aynen haklısın var böyle insanlar. Allah bizden uzak tutsun ne diyim.

Valla orayada yazdım simdi hepsini okumadım ama siz gercekten çocukları kullanmışsiniz , ayrılmışsiniz ama bunu cocuklara yeterli sekilde anlatmamis üstüne hep bir umut vermişsiniz...
Baba desen ayni yakisiyor mu 14 yaşında cocuga kürtajdan bahsetmek ya da siz neden bu konusmalara engel olmuyorsunuz..
Sanirim aldatti diye ayrildiniz madem bu kadar degerliydi bu adam boşanmayip hergün çekseydiniz o cocuklara nasil bir kötülük yaptığınızi hic anlayamayacaksiniz..
Çocuklari kullanmayi bırakın duruma alınmaları için pedagog yardimi alin yazik ya kendi çocuğunuz

yani konuyu okudum ama anlamadım ablacım lütfen çocukların ve kendin için bi uzmanla görüşün. mümkünse çocuklarda gitsin. biraz saplantı haline getirmişsiniz. ( sanki biraz değil gibi ) o çocukları lütfen bu seviyesiz ilişkinize daha fazla bulaştırmayın. ne evlenmeyi ne bosanmayı becermişsizniz. Bari aklı başında yaşamayı becerin lütfen. Kendinize iyi davranın.

4-5 satir okudum gerisini okuyamadim hos okudugumuda anlayamadim anlasam yorum yapmak isterdim bendemi sorun varki acep

Konunun hepsini okumak sabır istiyor açıkçası ben bu sabrı gösterip okuyamadım. Yalnızca şunu diyeceğim size konu başlığındanda anlaşılacağı üzere kendinize hiç saygınız yok. İnsan kendine aşağılık onursuz der mi? Zaten siz saygınızı eşiniz sizi defalarca aldattığında sineye çekerek kaybetmişsiniz. Size tavsiyem herşeyden herkesten önce kendinize saygınız olsun..

Ben de okuyamadim ama soyleyecegim size çocukları babalarindan etmeyin özellikle kız çocukları için baba çok önemli babayı onlara kotulemeyin babayla kizlarinizin iliskisine karismayin

Eski konunu hatırlıyorum.
Ne desek boş
Çünkü bildiğini okuyacaksın yine
Takıntı olmuş sende eski eş
Tutunacak tek bi dal bile yok Ada'm ile ilgili ama bugün boşancam,seninle evlencem dese yine inanacaksın.ve yine acı içinde kıvranacaksın.yine aldatmalar ,sırtından vurmalar
İşin var ,sağlığın yerinde.çocuklar iyi.kurtulduğuna şükretmiyorsun da.hala başını belaya koymak istiyorsun,

Neden cocuklarinizin agzindan yaziyorsunuz. Biz soyle dusunduk boyle karar verdik diye.
Onlarin da psikolojilerini bozmussunuz.
Adam bir gel dese kosa kosa gideceksiniz ama kotuleyip duruyorsunuz. Bir oylesiniz bir böyle.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…