aşağılık gurursuz onursuz bir kadın olmaktan kurtulma zamanı ve karar verme zamanı

mutluluk1982

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2015
700
333
42
inşaaaaaaaaallll ümit ediyorum... bu eski eşle ilgili son konum olur.... tek dileğim.
evet .. kötüyüm.. psikologtan burası bana daha iyi geliyor. her mesajı defalarca okuyorum.. ve evet kendimden tiksiniyorum.. çünkü birbirinden farklı kültürde insanlar tarafsız yorup yapıp aynı şeyi söylüyor.. benim için çok önemli kısacası.. bugune kadar benimle ilgili iyi kötü yorumlarınızdan dolayı çok teşekkürler..

ben kızım bir karar almıştık. artık babasını tamamen hayatından çıkaracaktı. zaten bitmişti yıllar önce babası.. ama iyileşmemiz için bu adamı hiç görmezssek daha mutlu olacağımızı düşündük.. bende aynı düşüncedeyim... küçük kızım 5 yaşında olan babaya çok düşkün.. çok seviyor.. haafta sonları gidiyor ama hafta içide görmek istiyor.. sürekli baba ba ba diyor.geceleri aglıyor... yani bir apartman kızımın agıdını biliyor. artık eski eşimi gecenin bir yarısı komşular arayıp gel şu kızını al baba dmeekten mahvoldu demişlerdi... bizde geceleri arıyor idik bu adamı.. ama eski eşim ve ailesi duygu sömürüsü yaptığımı düşünüyor idi.. yani birazda ben çok acı çekiyordum oda acı çeksin istedim.. yalan değil... yine çok uzatmak istemiyorum.. özür dilerim. dün annesi aradı. kzım telefona çıkmadı.. çünkü babasına en son haftaya eşiyle mahkemesi var. ya biz ya o dedi ya.. ama babasının benle de evlenmesini istemiyor.. o kadın hayatından çıksın.. rahat rahat babası sadece kendilerine kalsın istiyor idi. ve adam zaten mahkemeye vermesine rağmen vazgeçmiş.. çok iyide olmuş.. bizi yuva yıkma günahından kurtardı.. ama bizde iyileşmek istiyouz... bu adamla asla görüşmek istemiyouz.. çocuklarda.. küçükte unutsun istiyorum.. zaten iyi bir baba da değil. bir kaybı olmaz. ben o adamı görmezssem iyişelirim.. ama o adam hayatımızda olursa evimin önüne karısıyla gelip çocuklarımı alıp giderse çok canım yanıyor. bencillikmi... hayır.. alışamadım.. isterseniz bencillik diyin ama kıskançlıklı bilmiyorum.. deliye dönüyorum.. onlar tam bir aile ve benim yerimde o kadın..
eski kayınvalidem aradı dün... çocukları göster böyle bir hakkın yok dedi.. üstelik torununun babasını tehdidini söyledi... boşanmayacağını söyledi.. bizim iki kere denediğimzi öyledi.. ayrıca oğlununda psikolojinisi ben bozmuşum.. kızımın aglama ses kayıtlarını gönderip adamda ordaki yuvasına sahip çıkamamış. yani yine suçlu günah keçisi biz olduk.. bende kendi iyilikleri için ee tamam o zaman çocukları hiç görmesin dedim..
büyük kızım zaten asla görmek istemedğini söylüyor.. görüşsse ne oluyorki 14 yaındaki çocuga eşini kürtaj ettirdğini hemde sizin için yaptırdım diyor.yani hiçbir kaybı yok.. adam benide delirtiyor.. bu çare değilmi?
uzak olursak iyileşiriz. Bana çok kötü yorumlar yapılmış. aşşağlık gurursuz onursuz.. kötü niyetli kadın.. evet çok hakettim.. ama kötü insanlarda iyi olabilir.. kimse melek değil.. ben dürüstçe yaptıklarımı anlatıyorum.. buraya açıkca yazıyorumki utanıyorum kendimden.. mahkeme gününü beklemek yok.. defolsun gitsin.. umrumda dğeil diyeceğim inşall... aklıma o kadınla ikisi gelmeyecek.. ya nasıl bir duygu .. insan deliye dönüyor.. bide onla mutlu olduğunu düşününce çılgına dönüyorum ama onu görmeyince iyileşirim..
çocuklar boşanmadı ben boşandım.. ama adam o kadar şeytan ki... ben hiç arayıp sormuyorum.. çocuklarla ilgili çok basiyt nedenlerden arıyor.. ben zaten sesini duyunca bilmiyorum ya çok farklı bir duygu gerçetken.. bir bakıyorum konuyu nereye getirmiş..karısı ile ilgli bir problem oluyor .. kazık yiyor.. ilk aradığı kişi benim.. ama ararken arkadaş o kadar uyanıkki kızı aradım açmadı merak ettim bişeymi var diyor. sesi kötü geliyor.. bende çok kötüyüm diyip başlıyor anlatmaya.. bende zaten Allah Allah diyorum gel demesine işime geliyor dinlemek..sortunlarını öğrenmek.. şimdi birçok kişi beni yuva yıkmakla suçluyor.. ama öyle değil..
buna çare hiç görüşmemek.. karşı taraf kabul etmiyor ama .. polis zoruyla bile görürüz diyor..
ya bu psilik tamamen çıksın hayaımızdan.. en iyileşmek istiyorum... yanlışmı yapıyorum... ne yapmam gerekiyor... böyle bir baba ile görüşmeleri ne kadar doğruki zaten.. ve hala ailesine karşı beni suçlayan bir adam.. maden yuvvası bizim yüzümüze yıkılıyor... ee tamam gidelim temelli... mutlu mesut olsun..
o kadar aşşağılık korkak yalancı bir adamki.... ailesine eski eşim beni arıyor o beni taciz etti.. ben ona umut vermedim.. aramadım.. evliliğimi o bitirme noktasına getirdi diyor.. Allahın belası 2 günce bana ne mesajlar attı halbuki... ben kendini aylarca aramadım..vazgeçtim.. hatta biri çıktı karşıma evlenmeyi düşündüm.. psilik karşıma çıktı.. mesaj attı.. hemde o adamla kahve içmeye gittiğim gün.. bana neler neler yazdı.. deliye döndüm dün.. annesi bana bunları anlatınca.. yani sen oğlumun peşini bıkrammamışssın dedi.. adam bana dua et ikimizde tekrar mutlu olursak haftaya boşanma bitsin dedi.. hatta ben eğer o kadın seni çocuklarımdan koparmayacaksa yuvanız yıkılmasın dedim.. maden sende seviyorsun pişmansın geri dön dedim... üstelik bana yok öyle dua etme.. Alalhım gönlümdekini hayırlı kıl mutlu olacaksak çocuklarıızı ana baalı büyütelim de dedi.. ama dün annesine neler söylüyor.. zaten ailesi önceki beni aldattığı kızla mesajları gördü bişey demedi.. inanmadı.. ya dioyryuum oğlunuz aradı şarkı dinlettti... derdini anlatmak için beni aradı.. daha iki gün önce böyle dedi.. ordan annesinin arkasından sesi geliyor.. ben asla evlenmem dönmeyeceğim dedimdiyor.. Alalhn belası.. erkek olda annenden korkma... anlat.. evet dedim de.. hayırlısı ise birleşilim dedim de... ya ben hala bu adama mı dönmek istiyorum... evet bu kaar şeyden sonra hala çocukları görmeyi hakediyor mu ????
hem kendim için iyileşmemiz için...evli olduğu halde sevgililierinden gelen mesajları kızına okutan cevapları kızına yazan adamla görütürmem ne kadar doğru... biz hep düzelecek dedik.. çünkü bu defa da bizden uzak diye kadına kıza gittğiini söyledi... psikolojisi bozukmuış... ve ben hep bir sebep gördüm.. ya aldatmasını normal gördük artık.. kafayı yedik... isterse polisle gelsinler ben istemiyorum.. hatta şehir bile dğeiştirmeyi istiyoum... düşünceleriniz nedir ? yine çok uzun oldu ama ... dünden beri daha kötüyüm... insalar boşuna katil olmuyor.. gerçekten.. bu pisliği öldüresim var...

Eski konularınıza baktım ve bu konunuzla birlikte anladığım ;
- Kendi egonuzu tatmin etmek için çocuğunuzu kullanmışsınız.. Güzel de süslemişsiniz. Konu komşu figürleri ile.
- Boşandığınız eşinizle çocuklar için aramasını fırsat bilip dedikodu yapmışsınız. 1 o aradıysa 3 de siz aradınız diyor satır aralarında..
- Hiç inkar etmeyin boşanırlarsa göbek atacak gibi duruyorsunuz.
- Adam dönse havada kapacaksınız. Şöyle böyle diye çamur atmanız inandırıcı değil.
SON SÖZ : Kendine yeni bir hayat kurmak, geçmişi unutmak isteyen gayet de güzel kuruyor da unutuyor da... Ama siz bu durumdan besleniyorsunuz, eski eşiniz ve onun hayatı sizin gıdanız olmuş kaybetmekten korkuyorsunuz... Velhasıl kelam uzman yardımı alın derim..

neden diğer konunuzdan devam etmiyorsunuz?
çok garipsiniz, adam evli siz hala ona yamanmaya çalışıyorsunuz, kendinizi adamın eşinin yerine koyun diyeceğim ama empatiden yoksun olduğunuz çocuklarınıza yaklaşımınızdan belli, öz çocuklarının psikolojisini düşünmeyen başkasınınkini mi düşünecek.

ben sizide yazdiklarinizdanda hic bisey anlamiyorum.dunde ayni konuydu ne degisti ?herkez yine ayni seyleri soyluyor siz yine ayni seyleri yapiyirsunuz.hic yoramayacagim bu sefer kendimi dun uzuun uzuun yazmistim..

Anlatım bozukluğu ve nokta, virgül yoksulluğu yüzünden okuyamadım. Direndim ama olmadı.

Çocuk babasına çok düşkünse engel koyup çocuğa travma yaşatmayın. Anladığım tek detay bu oldu

soru sordum.. çocukalrı göstermeme kararı almak istiyorum.. kurtulmak istiyoum.. yardımlarınıa fikirlerinize ihtiyacım var.. eski konudan nasıl yapacağımı bilemedim...

kendiniz kocasız kalamıyorsunuz ama çocukları babasız bırakıyorsunuz öyle mi? buram buram analık akıyor damarlarınızdan maşallah

soru sordum.. çocukalrı göstermeme kararı almak istiyorum.. kurtulmak istiyoum.. yardımlarınıa fikirlerinize ihtiyacım var.. eski konudan nasıl yapacağımı bilemedim...

Sorunuza ben aklımca cevap vereyim. Kızlarınızın babaları ile olan ilişkilerine karışmayın. Kararı onlara bırakın. Çocuklarınızı doldurmayın. Siz çocuklarınızın elzem durumları haricinde eski eşinizden mümkün olduğunca uzak durun. Kurcalamayın. Karıştırmayın ortalığı.
Umarım İyileşirsiniz en kısa sürede.

Senin konularını okurken küçük kızına çok üzülüyorum
Haftasonu görsün ama sen bu kızı pedagog a götür ihmal etme
Kabul et sende kullandın bu durumu aklını basına al o adam seni cepte tutuyo sadece
Geri dönmeye niyeti yok sen çocuklarınla beraber psikolojinizi düzeltin sonrada yolunu çiz ama önce çocukların...
Ayrıca kendi evlenirken senin bişilere adım atmaya hakkın var karıştırtma

ben dünyalar iyisi kocama ufacık bi lafından dolayı 40 gün küs kalıyorum. sen nasıl sei sevmeyen 1000 kere aldatan adi bir adamdan vazgeçemiyorsun. valla kusura bakma kadınların yüz karasısın...

İtiraflar itiraflar. Kusura bakmayın ama sizin acil bir psikoloğa ihtiyacınız var çünkü böyle düzelemezsiniz. Ne demek kızımın ağlamasını birazda kullanıyordum acı .eksin istiyordum demek ya. Ayrıca sözettiğiniz 5 yaşında çocuk o babamla görüşmek istemiyorum diyebilir ama siz aranızda ne geçerse geçsin ona babasını sevdirmelisiniz. Bir kız çocuğu için baba figürü çok önemli ve asla buna hakkınız yok kaynanan doğru söylemiş ve ayrıca ergenlik döneminde olan bir kız daha var ve onunda babasıyla görüşmemesine ses çıkarmıyor yakınlaştırmıyorsunuz ancak bu çocuklarınızda derin yaralar açacak farkında değilsiniz. Lütfen çocukları eşinize koz olarak kullanmayın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…