Arzulara giden yol

Her ülkede konsolosluk gibi yabancı çalışanların olduğu yerler vardır. Onların çocukları ingilizce eğitim görür.
İngilizceniz varsa yabancı okul araştırın. Bu okullarda hiç Rusça bilmeden çalışabilirsiniz :)
Bu da benden olsun...

Her ülkede konsolosluk gibi yabancı çalışanların olduğu yerler vardır. Onların çocukları ingilizce eğitim görür.
İngilizceniz varsa yabancı okul araştırın. Bu okullarda hiç Rusça bilmeden çalışabilirsiniz :)
Bu da benden olsun...
Sinpac, Nilu aynı evin içinde 6 yetişkin ve sayısından emin olmadığım çocuklarla yaşıyor. Azerbeycan vatandaşı ve Rusya'da yaşıyor. Yani öyle batı ülkeleri gibi değil ortamı. Cahil ötesi ailesi var, otur çek sakın boşanma gelme diyorlar. Kadın 4 kişilik ailesiyle evin bir odasında yaşıyor. Ama bakın o bile yüzdü yüzdü kuyruğuna geldi. Kendi evine çıkacak ve sorunları yavaş yavaş çözülecek.

Siz de bırakmayın kendinizi nolur.

Bu da benden olsun...
İngilizceyi en son 2013 yılında üniversitede okudum ondan böyle uzağım ondan :KK43:ama Rusçayı öğreneyim ondan sonra İngilizceyi başlarım bana okulda ve üniversitede hephocalar öğretmenler derdi ki senim İngilizcen çok güzel geliştirmen lazım kendini

Bence direkt komşularınıza danışın. Ayrıca evdekiler de Rusça biliyorlardır. Pek sevmeseniz onları da pratik yapın. Bakülü tüm arkadaşlarım ailecek Rusça konuşup yazıyorlar. Evdekiler de biliyordur.

Biyoloji ve kimya bilginiz az çok varsa ve eğer mümkün ise laborant gibi de çalışmanıza izin verebilirler. Önceliğiniz öğretmenlik olsun tabii. Unuttuğunuz konuları evde çalışırsınız. Hemen hatırlarsınız.

Pasta ve hamur işleri içinse bir kere toplu yemek yenilen yere götürün. Beğenen olunca sattığınızı belirtirsiniz. Bir iki satın alsa ününüz yürür, müşteri edinirsiniz. Bazı arkadaşlarım bu şekilde satış yapmıştı.
Evdekiler derken evdeki erkekler rusca biliyorlar kaynana ve elti hiçbir şey bilmezler Rusçadan.toplu yemek yenilen yerler doğru dediniz mesela okulda kreşte bir Yığıncak olduğunda oraya götürüp kendimi reklam ede bilirim mesela. Haklısınız

X