Artık zamanı geldi ! Hadi kızlar benimle beraber zayıflayın!

pelin1305

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2012
141
0
Evet artık biyerlerden baslamam gerekiyor.ilk önce size kendimi tanıtayım.22 yasımdayım üniversiteyi bu sene bitirdim ve 1 ay sonrada nişanım var.boyum 1.70 kilom ise 78 :KK43: bugün tartıldım ve inanamadım gerçekten çok ama çok üzgünüm tatili abarttım cok yedim çok da pişmanım kızlar :KK43: ben yarından itibaren başlıyorum diyete elele verirsek bu kiloları verebileceğimize inanıyorumEn Büyük KK umarım bana katılırsınızzzz:nazar::KK54:

Ben hergun tartiliym baska turlu cok bosluyorum hic olmuyor. Bacaklarim incelse de giysem sortlarimi :)

bence hergün tartılma canım kendini biraz tutmaya çalış daha heycanlı olacaktır ve mesela her hafta bir gün belirle sadece o günler de sabahları uyanır uyanmaz tartıl daha çok motive olacağına inanıyorum denemelisin :)ee neler yapıyosun bakalım zayıflamak adına anlat :KK1:

henuz bisey yapmadim. Dun 45 dakika eliptik bisikletle calistim aksam yemegini de az yiyerek baslamis saydim kendimi :) aksam yemegi sonrasinda da kopegimi gezdirdim 40 dakika orta tempolu yuruyus yapmis oldum.

hergun duzenli spora ve kopegimle yuruyuslere gidicem. Tatliyi sifirlamam lazim cunku hayatim boyunca tadimlik tatli yiyebilen biri olmadim :) gunde iki dilim tam bugdayli ekmek disinda ekmek tuketmeyip makarnayi pilavi da kucuk porsiyonlarda yersem belki 2 ayda 60 kilo olurum.

Eylulun ortasinda sevgilimle tatile gidicez motivasyonum da bu :KK70:

bak biyerlerden başlamışsın bile :KK9: evet canım tatil olayı iyi olmuş güzel hırs yaparsın şimdi:KK9: bende bugün tartıldım ve vucüt ölçülerimi aldım haftaya bugün tekrar tartılıp ölçülerimi alıcam ve bugün spor salonuna gidip yazılıcam :KK76::KK34:buarada yaşın kaç canım

bak biyerlerden başlamışsın bile :KK9: evet canım tatil olayı iyi olmuş güzel hırs yaparsın şimdi:KK9: bende bugün tartıldım ve vucüt ölçülerimi aldım haftaya bugün tekrar tartılıp ölçülerimi alıcam ve bugün spor salonuna gidip yazılıcam :KK76::KK34:buarada yaşın kaç canım

umarim saglikli kilolar veririz hepsi de yaglardan giderrr :))

yas 23 boy 167

sizlerin yasi ve boyu kac?

Ben de katiliyorum hadi beraber verelim gencler vermem gereken 25 kilom var

hoşgeldin canım :KK34: inşallah birbirimizi motive ederek vericez kiloları kurtulcz.
benim yaşimda 23 :KK1:
boy :1.70
kilo: 78 :KK17:
bu zamana kadar hep boyun uzun yüzün güzel diye diye millete uydum bi harekete gecemedm taki tartıda 78i görene kadar hiç bu kadar çıkmamıştım:2:

selam kızlar bende katılıyım aranıza boyum 1.65 yaş 22 kilo 77 20 kilo vermem lazım bugün 1 saat yuruyuse basladım sauna eşortmanıyla insallah istediğimiz kiloya ulaşırız

tekrardan hoşgeldiniz kızlar :KK3: sütlü tatlı şekerli tatlılara göre bi nebze daha iyidir.uzmanlar tatlı yeme durumlarınızda mutlaka sütlüleri tercih edin diyorlar ama tabi abartmamak koşuluyla:KK1: bidaha yersende sadece tadını alabileceğin şekilde bir iki kaşık almasın canım :KK34: çok öpüyorum sizleri:21:

eee kızlar nerdesiniz ama siz :) evet ben bugün gittim ve spora yazıldım pazartesi başlıyorum çok mutluyum :KK52:

Kizlar evde netim gittigi icin surekli giremyrm ama telefondan girip yazicm.e hadi ama ben kayboldum sizde gitmissiniz.guzel haberlerle geldim :)spor mukemmel gidiyr inceldgmi hissetmeye basladim hatta cevremdekiler gobegin erimis diyolar :) 78 le basladgim duzenli beslenme ve sporuma 75 ile devam ediyorum :)

X