Artık tahammülüm kalmadı...

canım bence hamileliğin vermiş olduğu bi alınganlık var
o kadar cok büyük bi problem yokki
arana mesafe koyacak bayramdan bayrama gidecek kadar :uhm:
aile içinde her zaman ufak atısmalar olur kendi ailemizle bile bazen atısırız
yaslılıklarına verin
bence kafanıza takmayın
unutmayın ki ne kayınvalideler var yerimseniben

başta şunu söyleyim. sinirle yazdığım şu yavrumun yavrusu konusunda haklı olabilirsiniz. aslında ben onada takılmadım.tabikide sevecek o da bir anne ve yavrusunun yavrusu cok doğru. kıslar benim sinir olduğum şeyler onun yaptıkları ikiyüzlülükleri.yapıyor evimi geliyor temizliyor, onu bunu yapıyor sonra millete yaptık ettik.. benim anan yokmuş gibi millete hep ben yaptım diyor. az önce aradı elbiseni diktim getirip prova yapıcam diyor. herşeyi konuşmak istiyorum ama yapamıcam galiba. dün gece gene ağlamaktan uyuyamadım.hemde hıçkıra hıçkıra .eşimede hamilelikten dedim. yavrum oda üzülüyor halime.....en son yaşadıklarım beni cok üzdü. kayınpederime mutfakta beni fişfiriklemelerini duydum. adamda onun söylediklerine istinaden tabii beni nankörlükle suçladı. ben kendini beğenmiş oldum. bu sözleri haketmedim. ben oğullarının borcu icin bütün bileziklkerini bozdum. bi senedir kendime bişey alıp da giymedim borc olmasın diye. işte bunlar beni sinir ediyor . anlatabiliyormuym kızlar.babamı okadr severken babamı bana küstürdü hala bişey olmamış gibi geliyor yapıyor ediyor ya. ben kötü oluyorum ama o benle gayet iyi....artık salak yerine konmaktan sıkıldım anlıyacağınız. gelince konuşabilecekmiyim bilmiyorum ama artık midem bulanıyor....

bence hamilelik hamile kadının nazının çekildiği dönem olmalıdır (hoş bendede olmadı ya), onun istekleri bazen bir takım alınganlıkları sineye çekilmeliyken kayınvalidelerin prensesler rolüne bürünmesi hiç hoşuma gitmiyor, bence kırmadan içinizdekileri söyleyin, yoksa zaten gittikçe kine nefrete dönüşür içinizdekiler ve o zaman çok daha katılaşmış bir problem olur, sağlıklı doğumlar

açik açik konus kendisiyle, hatta kayinperedin yaninda
boyle boyle benimle bunlari bunlari soyluyor, arkamdan boyle konusuyor, beni size kotuluyor
sizden bana satasiyorsunuz, anlamiyorum ben istemiyorum boyle durumu
de...
esinin yaninda da konus, oda bilsin
benim kaynanamda sinsi, içinden pazarlikli, ben restimi çektim
simdi ne bana zarari var, ne yuvama
sadece eskiler kaldi, onlarida zamanla gommeye çalisicam yoksa bi ters gunumde yine patlicam

X