Artık son nokta

Burda birisi çıkıp sana 'bi şey olmaz oğlana boşver' dese gerçekten için mi rahatlayacak?
Bir anne olarak bir an önce çocuğu o ortamdan uzaklastirman gerektigini hissetmelisin.
Hiç kimse sana hiçbir şeyin garantisini veremez ki burada çünkü ne seni ne eşini tanımıyoruz. Bir an önce ailelere mevzuyu taşı...

Umutsuz vaka yani. Ne diyim Allah kurtarsın. Bu başlangıç muhtemelen ilerisi size de acı çektirir. Şiddete meyilli biri üstüne esrar kullanıyor ve lafta ettirmiyor kaçın kurtarın kendinizi.
Böyle olmayacağını biliyorsun artık bu ilişkinin dedim en fazla annengilde 1hafta kalacaksın geri evine döneceksin ayrılamazsın dedi

Şundan dolayı sordum bana kendisi bunun yurt dışında yasal olduğunu masum olduğunu söyledi bende bilmediğim için size sordum ki gerçekten adını duydum ama etkilerini bilmiyorum

En sevindiğim şey boşanmada oğlumu isteyemeyecek çünkü bunları delil olarak öne sürdüğümde hakim nah çocuk verir ona

Aynen otur şimdi kocan uyuşturucu için seni dövdü diye sevin en azından sebebi var

En sevindiğim şey boşanmada oğlumu isteyemeyecek çünkü bunları delil olarak öne sürdüğümde hakim nah çocuk verir ona
Eğer tehdit, şiddet durumu olursa da uzaklaştırma çıkarın çocuğun psikolojisini de mahvetmesin. Korkarak büyümesin. Böyle durumlarda olan hep çocuklara oluyor ona üzülüyorum. Umarım etkilenmeden uzaklaşır babasından.

adını duydum ama etkilerini bilmiyorum
Yo etkilerini de biliyorsunuz. Esim esrar kullandığını öğrendiğimi sanınca sinirden köpürdü, eve gelince kollarıma vurdu dememiş miydiniz? Daha öğrenince bile sinirden köpürüp size vuruyorsa, sizce tahmin edilmeyen ne etkisi olabilir?

Şundan dolayı sordum bana kendisi bunun yurt dışında yasal olduğunu masum olduğunu söyledi bende bilmediğim için size sordum ki gerçekten adını duydum ama etkilerini bilmiyorum
Evet yurt dışında yasal. Bunun sebebi insanları sentetikten uzak tutmaya çalışmak. Kesinlikle masum değil, pratikte uyuşturucu madde sonuç olarak. Bununla başlayıp birakanlarin sayısı fazla ama bununla başlayıp sentetik maddelere yönelen insanların sayısı daha fazla.
Bu gün sabaha kadar uyuma çocuğunun başından ayrilma, sabahta kalk babanın evine git kardeşim. Senin iyiliğin için söylüyorum bu işin sonu kötü olur kurtar evladını

Hepsinin fotoğrafları var hepsini gösterip uzaklaştırma alacağım patlayan dudağımın filan

Aynen öyle oğlum benim herseyim sevda uğruna onu harcayamam ne görürse o olur büyüyünce sadece ayrıldıktan sonra nasıl toparlanacağım onu bilmiyorum kadere bak 3yıllık evlilik bir çocukla boktan sebebe

Aynen öyle oğlum benim herseyim sevda uğruna onu harcayamam ne görürse o olur büyüyünce sadece ayrıldıktan sonra nasıl toparlanacağım onu bilmiyorum kadere bak 3yıllık evlilik bir çocukla boktan sebebe
Toparlanmak çok daha kolay olur senin için çünkü adam ikinizi de düşünmüyor. Çoluk çocuk sahibi insanın alkolle uyuşturucuyla işi olmaz, oluyorsa da ondan adam olmaz

Esrari icerken size dogru ufluyor olabilir mi?

Öyle demek istemiyorum heralde sende saçmalama o sert fevri haraketlernin sebebi yarasının gocunmasıymış yani
Öncekiler neydendi peki ? Karı koca ikinizde sorunlu insanlarsınız bunu kabullenin allah rızası için şu çocuk için terapi alın ya da ayrılın o çocuğa günah ya

Sigara paketinden çıkarıp ağzına götürüp üff yapan çocuk esrar paketine de erişebilir. Küçücükken bunu yapan çocuğun büyümesini mi bekliyceksiniz? Biraz daha büyüsün çakmağı kibriti alıp yakmayı da öğrenir. Her annenin çocuğu onun her şeyi, ama herkes buna göz yummuyor. Sonra da kalkıp anneliğimi sorgulayamazsınız diye çemkiriyorsunuz.

Kusura bakmayın hamileyken saçınız kırılınca üzülen bir adam olduğuna ben inanmıyorum. Kötülük, şeytanlık, bağımlılık, sövme sayma şiddet bir günde mi oluştu? Çocuk doğdu hemen bağımlı olayım, döveyim vurayım mı diyor bu adamlar? Hep böyleler, siz evlenince düzelir diyorsunuz, düzelmeyince baba olunca düzelir diyorsunuz. 3 yıllık evlilik, 2 yaşlarında çocuk. Evlenir evlenmez hamile kalmak kumar oynamakla eş değer bana göre. Kendi kendinize vurmaya, kocanızın şiddetini çekmeye devam edecekseniz her şeyim dediğiniz çocuğu sosyal hizmetlere verin. En azından bağımlılık yapan maddelere erişimi olmaz. Her gün bağırtı çağırtı şiddete şahit olmayı hak etmiyor o çocuklar. Babası annesine vuruyor, annesi ağlıyor kendi kendine vuruyor.

Sentetik maddelere göre bırakmasi daha kolay olabilir ama çok zor cooook
Bir müvekkilim vardı, kulllanmaktan gene yakalandı . Gittik ifade vermeye, dedim ki bak bağımlıyım, bırakacağım , tedavi olmak istiyorum de. Bana dedi ki; avukat hanım ne bağımlısı ,yeminle 25 yıldır içerim , hiç zararını görmedim ve bağımlısı olmadım .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…