Artık son nokta

sevdayorgunu

Üye
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2024
113
-58
24
Önceki konularımı bilen arkadaşlar bilir dün gece eşimin çekmecesinde kağıt buldum açtım baktım içinde tütün gibi bişey vardı ama yeşil renkti sakladım yanıma aldım bugün akşam konuştuk itiraf et dedim meğer geçenki o yemek konusunda ben lavaboya değil nereye ne yapmaya gittiğini biliyorum diyince esrarı öğrendim sanmış ondan öyle sert tepkiler göstermiş çünkü ben tepki göstermemiştim ona siz ne kadar bana yüklensenizde orda olmadığınızdan bilmiyorsunuz ben bişey demeden kalkmıştım masadan meğer o çıldırma bana vurma şeyi esrarı öğrendim sanmasıymış ve böylece kendini ele verdi nasıl bişey bu bilen varmı aranızda yetti artık yaptıkları

Ney nasıl bir şeymiş? Adam uyuşturucu kullanıyor işte, nasılı mı var.

Yetti artık yaptıkları derken şikayet edip edip oturacaksanız bize de vakit kaybı olmasın. Döven söven esrar kullanan adamı ne yapmanız gerektiği belli. Ailem arkamda değil, işim gücüm gelirim yok diyorsanız ev arkadaşı gibi takılacaksınız. Mecbur çalışması gerektiği için çocuğunu kreşe bakıcıya bırakan kadınlar ne yapıyorsa siz de onu yapacaksınız. Boşanırsanız destek olmayan aile belki çalışırsanız çocuğunuza bakar. Ona da yok bırakmam çocuğumu derseniz adamın tepesinin atmamasına gayret edin.
Olur da mecbur kalırım belki diye bir mesleğim olsun, bir kaç sene çalışıp birikim yapayım demeden hemen hamile kalınınca böyle adamların esareti altında yaşamak gerekiyor maalesef.

Klasik uyuşturucu belirtileri gösterir. Eşiniz tedavi olacak mı? Hiç konuştunuz mu? Zira olmaz kabul etmezse esrar kullanan birinden normal davranışlar beklemeyin. Bağımlısı olmuştur bile.
Uyuşturucuyamı başladın sen dedim diye ayağıma vurdu ne vuruyosun bana elinin izi çıktı vicdansız dedim e çıkar tabi hem yüzünemi vurduk dedi yani demem o ki gel tedavi ol desem sen beni bağımlılıklamı yargılıyorsun lan der

Yazmiyim yazmiyim diyorum da.
Yani uslubunuzdan mi kaynaklaniyor bilmiyorum ama, sanki burdaki yorumlara fazla alinip, kendinizi hakli gostermek icin, "bakin esrar kullaniyormus, gordunuz muuu ben hakliyimm" der gibi yazmissiniz. Umarim bizlere hakli gorunmek icin kocanizi harcamiyorsunuzdur :)

Ayrica neyi neden sordugunuz da hic belli degil. Eger esinizin cekmecesinde esrar yakaladiysaniz, dusunmeniz gereken yoksunluk durumunda ne gibi belirtileri oldugu mu gercekten? Eger mevzu buysa, hep kullansin, hic yoksunluk yasamasin?

Elimde yakaladığım maddenin fotoğrafı var atayım sana istersen sana neyi haklılığını kanıtlayacağım seni tanımıyorum bile sadece beni desteklemek yerine karşımda olduğunuzdan dolayı öyle eöyledim bazı yorumlar çok kırıcıydı çünkü evet düşünüyorum yoksunluk durumunu çünkü beraber yaşadığımız bir oğlumuz var ya ona zarar gelecekmi diye

Boşanmayı düşünmüyorsan biz ne yapabiliriz sence? Tedavi mi ettirelim adamı el ele verip?

Umutsuz vaka yani. Ne diyim Allah kurtarsın. Bu başlangıç muhtemelen ilerisi size de acı çektirir. Şiddete meyilli biri üstüne esrar kullanıyor ve lafta ettirmiyor kaçın kurtarın kendinizi.

aynı şeyi hissetmek :)

Daha bana bulduğunu getir bak beraber içeceğiz sigaraya koyup hiç bişeyi yok bak gör diyor utanmaz
İyi de bacım bunları biliyorsun da o adamın yanında neden duruyorsun. Mor çatı ,kades, kadın sığınma var kaç kurtar ya. Normal hayatınız bu gibi sanki garipsemiyon. Bazen gerçekten nasıl kafa yapınız var bilmiyorum. Trol yapıyorsanız hiç hoş değil. Eşiniz lan li konuşandan bı bok olmaz. Bırak bok çukurunda gebersin. Herkese Rabbim akıl vermiş bakın diye değil. Sizinkisi boş aynaya bakmak gibi.

Hamile kaldığım dönemlerde saçım kırılsa dert edecek bir adamdı parayı dükkanı görünce böyle oldu arkadaş ortamı değişti evet ne yapacağımı bilmiyorum bir gönlüm bir yıl daha bekle 3yaşında birey olacak o zaman annem bakar diyorum bir gönlüm sağı solu belli olmaz dövmeye başladı diyorum bir gönlüm en kötü şeyler yap onu pişman et diyor karakterime yakıştırmıyorum bilmiyorum olay çok yeni kafam allak bullak

Zaten ilk başta çocuğunuz için yapmalısınız bunu. Kendinize ve çocuğunuza değer veriyorsanız boşanın kurtulun elinizde kanıt varken uzaklaştırma bile çıkarabilirsiniz. Hangi çocuk esrar kullanan bir babayla büyümek ister sizce?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…