Artık MOLA Vermemin Zamanı Gelmişş :((

SUDENAZ222

evli,mutlu,ikiz çocuklu
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2007
6.490
37
39
MeRHABALARRRR ARKADAŞLAR...

SİZLERE BURDAN HAMİLEYİM DİYE Bİ BAŞLIK AÇMAYI ÇOK İSTERDİM....AMA MALESEFKİ İYİ HABERLER VEREMİYCEM...

BU AY İLK DEFA KULLANDIĞIM KLOMEN TEDAVİM SONUÇ VERMEDİ..REGL OLDUM..FAKAT REGLİM ÇOK AZ VE KAHVERENGİ ŞEKLİNDEYDİ...DR.UM ZATEN TEDAVİYE BAŞLARKEN REGL OLURSAN 3. GÜNÜ GEL DEMİŞTİ...DÜN 2 DE GİTTİM..TAHMİNİM TEKRAR KLOMEN VERİCEKTİ...DURUMU ANLATTIM ÇOK AZ REG OLDUM DEDİM VE BETA HCG BAKTIRDI ..SONUÇ 0.01 ÇIKTI..YANİ NEGATİF..NEYSE VAJİNAL MUAYENE YAPTI VE SAĞDA 1 SOLDA 1 OLMAK ÜZERE 2 YUMURTAM OLDUĞU GİBİ DURUYOR...30 MM OLMUŞLAR VE KİSTE DÖNÜŞTÜ...SANKİ BAŞIMDAN AŞAĞI KAYNAR SULAR DÖKÜLDÜ...NETİCESİNDE DOKTOR GİNERA ADLI DOĞUM KONTROL HAPI YAZDI..ZATEN O AN GÖZLERİM DOLMUŞTU BİLE...BİRAN ÖNCE ÇIKIP GİTMEK İSTEDİM...REÇETEYİ ALMAMLA ÇIKMAM BİR OLDU....TABİ KENDİLİĞİNDEN AKAN GÖZYAŞLARIMIDA GÖZLÜĞÜMLE SAKLAMAYA ÇALIŞARAK YÜRÜDÜM...YÜRÜDÜM..YÜRÜDÜM....

NEREYE GİTTİĞİMİ BİLE BİLMEDEN YÜRÜDÜM.....BEN HER AYIN SONUNU ZOR GETİRİRKEN ARA VERMEK BAYA Bİ ACITTI İÇİMİ....TABİ SONUÇTA KİSTLERİMİN ERİMEMESİDE VAR...VEYA SÜREKLİ 1 AY KLOMEN 1 AY MOLA VERMEKTE VAR...O AN NEKADAR ZOR GELDİ BANA BEKLEMEK HİSSİ..SANKİ O BİR AY BEKLEMESEM OLACAKMIŞ GİBİ...AMA ODA Bİ UMUT YANİ DİMİ...

İÇİMDEN HAYKIRARAK AĞLAMAK GELİYOR..BAĞIRMAK İSTİYORUM...İNANIN RAHATLAMAK İÇİN HERŞEY....İSYAN ETMİYORUM..NEDEN DEMİYORUM..ÇÜNKÜ BENİM HADDİM DEĞİL YARGILAMAK...RABBİM NASİB ETMEMİŞ YAPCAK BİŞEYMİ VAR...RABBİM İSTESE KOCA YERYÜZÜNÜ YARATMIŞ BANA Bİ ET PARÇASINIMI YARATAMIYCAK....OL DEDİĞİNDE OLUR HERŞEY....DEMEKKİ ZAMANIM GELMEDİ..BELKİDE ÖMRÜM YETMİYCEK..BİLEMEYİZ..YARINA ÇIKCAĞIMIZ BELLİMİ? HEP DUALARIM ÖNCELİKLE ALLAHIM UZUN ÖMÜR VER..SAĞLIK VER...VERKİ ÇOLUĞUMU ÇOCUĞUMU GÖRMEK NASİB OLSUN....

BAZEN BU TEDAVİLER O KADAR BOŞ GELİYORKİ BANA...BIRAKSAMMI DİYORUM KENDİ HALİNE..SONUÇTA NE YAPARSAN YAP..OLMAYACAKSA OLMAZ...BU YAPTIKLARIMIZ TESELLİMİ BİZİM İÇİN...KENDİMİZİMİ KANDIRIYORUZ...senağlama senağlama senağlama

ZANNETMEYİNKİ ÇOK UZUN ZAMANDIR DENİYORUM...9.DENEMEM OLDU DAHA..10.MOLA OLACAK.11. ALLAH KERİM...AMA YILLARCA BEKLEYENLERE RABBİM PEYGAMBER SABRI VERSİN...KOLAY İŞ DEĞİL BİZİMKİ VE O KADAR BEKLEYEBİLMEK İNASANI NEKADAR YIPRATMIŞTIR ANLAYABİLİYORUM ŞUAN...

BEKARLIĞIMDAN GELEN Bİ AŞKTI BU BEBEK SAHİBİ OLMAK..BEKARKEN BİLE RÜYAMDA KAÇKERE DOĞURDUM HADDİ HESABI YOK..BU BENİM İÇİN İNANILMAZ Bİ İSTEKTİ TARİFİ YOK...BELKİDE BU KADAR İSTEDİĞİM İÇİN KORKUYORUM...1 GÜNLÜK DEPRESYONDAN SONRA BAZI KARARLAR ALDIM....KENDİMİ EVLENDİĞİMDEN BERİ ÇOK KISITLAMIŞTIM..EĞLENEMEMİŞTİM HİÇ..KENDİMİ ÇOK KORUDUM..AMA ARTIK GEREK YOK BU 1 AY HERŞEYDEN UZAK OLMAK İSTİYORUM...EĞLENMEK VE UNUTMAK İSTİYORUM...ÇÜNKÜ BU DÜŞÜNCEYLE YAŞANILMAYACAĞININ FARKINA VARDIM..SONUÇTA NEZAMAN OLCAĞI BELLİ DEĞİL...EEEEE....EVLİLİĞİMİN BİLE TADINI ÇIKARAMADIM...KOCAMLA BİLE TEK MUHABBETİM BELİRTİLERİM OLMUŞTU ARTIK...HERŞEYDE Bİ HAYIR VARDIRYA BU MOLANIN HAYRIDA BU BENCE....KENDİME GELMEK......

SİZLERİ ÇOK SEVİYORUM...GERÇEKTEN ÇOK ŞEYLER ÖĞRENDİM BURDAN..SİZLERDEN AYRILMAYA HİÇ NİYETİMDE YOK..AMA BU MOLAYI İYİ DEĞERLENDİRMEM GEREK...BU SINAVI GEÇMEK GEREK..O YÜZDENDE SİTEDE AKTİF OLMAYABİLİRİM...ARA ARA GİRİCEM MUTLAKA AMA ESKİSİ GİBİ OLMAYABİLİR...KENDİNİZE ÇOK İYİ BAKIN...ÜZÜLÜN AMA İSYAN ETMEYİN...:enbuyukkk: :enbuyukkk: :enbuyukkk: :
:a015: :a015: :a015: :a015:

canımmm benimmm hayat bazen bize oyun oynuyooo biliyosun.. yenilmemeye çalış. aglamakkla rahatalrsınn en gusel çözümm bu..... herseyde bi hayır vardır inan eminim bebişleirmizzzz zamanı gelince bize geliceklerdirrrr.. naz yapıyolarr bizee bahaneler buluyolar.. ama gör bakk bi günn elimizden tutucaklarr...kendini yıpratmamaya calışş.... hayırlısını iste herzamannnn...

sudenazcım bence bu ay senin için çok iii olucak aman şu gün ilişki bugün ilaç .ay belirti varmı derken insan hayattan kopuyo gerçekten benim klomende 2.ayım bildiğin gibi.ama ben bu ay hiç düşünmüyorum .eğleniyorum geziyorum belirti aramıyorum sadece doktora gidip kontrollerimi tedavi oluyorum.ama hakkımızda hayırlısı olsun.benimde bu ay biraz çelişkili yumurtam çatlmaış ama kendini tamir etmiş olabilirmiş ne demekse.ben de aman dedimm.offf yeter allahım en iisini bilir.ne ders o olur.herşeyde bi hayır vardır.kısmet.ama dualarım seninle olucak inan.nasıl mutlu huzurlu rahat olucaksan öle yap.seni seviyoruz cicim.kendine ii bak emiiii

canım benim allah kolaylık versin anlatıp rahatlamışsındır inşallah. herşey de bir hayır olduğunu unutma lütfen. bizim cüzi irademiz bunu anlamaya yetmez.ALLAH sana sabırlar versin. biraz vücudun dinlensin. inşallah bundan sonra kendiliğinden olur.

canımmm üzülme yaa:teselli:
hayırlısıdır belkii
Rabbim eline bebek almayı nasip etcek bi gün lütfen sabır isyan etmee :1no2:
bakarsın bi gün olur çok güzel haberler verirsin canım lütfen güzel şeyler düşün olumlu bak önüne..a.s.

açıkcası bende bir kaç kelime yazma gereği duydum sudenaz sana...........şu çok dikkatimi çekti.
EVLİLİĞİMİN TADINI ÇIKARTMAKTAN UZAKLAŞTIM BU YÜZDEN
NE KADAR DOĞRU BİR TESBİT TABİ KENDİNLE ALAKALI BU DURUM..
SIK SIK BU KULÜBE UĞRAYIPDA MUTLAKA HİÇ OLMAZSA HAYATTAN ALDIĞIN LEZZETLERİ PAYLAŞ BİZLE...
BEYNİNDEN KOPART AMA KALBİNDEN BİZLERİ KOPARTMA BİRDEN......
BODRUM UN TADINA BAK,HİÇ GÖRMEDİĞİM YERLER
SEVGİYLE KAL,.......

açıkcası bende bir kaç kelime yazma gereği duydum sudenaz sana...........şu çok dikkatimi çekti.
EVLİLİĞİMİN TADINI ÇIKARTMAKTAN UZAKLAŞTIM BU YÜZDEN
NE KADAR DOĞRU BİR TESBİT TABİ KENDİNLE ALAKALI BU DURUM..
SIK SIK BU KULÜBE UĞRAYIPDA MUTLAKA HİÇ OLMAZSA HAYATTAN ALDIĞIN LEZZETLERİ PAYLAŞ BİZLE...
BEYNİNDEN KOPART AMA KALBİNDEN BİZLERİ KOPARTMA BİRDEN......
BODRUM UN TADINA BAK,HİÇ GÖRMEDİĞİM YERLER
SEVGİYLE KAL,.......

canım arkadaşım benim,çok ama çok üzülerek,endişeyle başladım yazını okumaya,sonlarına doğru içim çok rahatladı..canım ne güzel kararlar almışsın..Aslında senin yazdıklarının üstüne birşey yazmaya gerek varmı bilmiyorum,ama sen herşeyi görmüşsün,bilmişsin..Ki insanın kendini anlaması,bilmesi ne kadar zor,ne kadar azımız yapıyor bunu..Herşeyin bir nedeni var belki benimde aklıma getirdikçe dua ettiğim yıllardır bekleyen insanlar belki bunu anladıktan sonra nasip oluyor evlatları..Teşekkürler arkadaşım bence sen bukadar açık yüreklilikle yazdın,ve eminim çoğumuz kendini buldu,ders aldı..Herşey gönlünce olsun..a.s.

canımm benimm yaaa gözlerimm dolduu valla okurkenn..allah en kısa inşallah sana bebiş nasip etsinn...allah büyükk bizimde evlatlarımız olacakk...sabırla beklemekten ve dua edip hayırlısı istemekten başka çaremizz yokk....bu arayı iyi değerlendir eşinle canıımm..gez toz eğlen evliliğin tadını çıkarr canımm benimm...herşeyde bi hayır vardırr...bak bende bu ay dişlerimden dolayı korunmaya karar vermiştim sonra eşimle konuşup anlaştık ve bi daha ki aya ertelemeye karar verdikk yani bende eğer hastalanırsamm ağustos 4 te yani ondan sonra dişlerimi yaptırmak için korunmak zorundayımm...herşeyde bi hayır vardır elbet belki senin için de benimm için de bu bir vesile olur canımm yaainşallah sende bende korunduktan sonra hemen hamiş kalırızzzzz...

sen cok güclü bi kisilige sahipsin.. bu yazinla, bu duygularinlal bunun altini cizmissin yine..
belkide gercekden dinlenmeye ihtiyacin vardir.. melegin seni düsünüyordur.. annem hele bi biraz dinlensin.. evliligin tadini cikarsin.. ben geldimmi onun hayatinin altini üstüne getircem diyordur..
sen icini ferah tut arkadasim..
dedigin gibi biraz basak seylere yönel..

a.s.

canım ya yazını okuyunca tüylerim diken diken oldu ve ağlamamak için kendimi zor tutuyorum. Seni çok sevdim inan herşeyde elbette bi hayır vardır çıkmadık candan ümit kesilmezmiş sen gerçekden çok güçlü birisin ve bunların hepsini atlatıcağına inanıyorum ben Rabbim sana sabır versin umarım bu dinlenme zamanını gönlünce dilediğin gibi geçirirsin ve sonrasında meleğin senin kollarında olur.İnan bi çok insanın duasını alıyosun bigün kabul olucak inşallah...

çok üzülerek okudum yazını canım arkadaşım
aynen bende senin gibi bekarken bile deli gibi yoğun yaşardım bu duyguyu ben hayattaki tek ama tek hayalim anne olmak
ne diyebilirm ki sana ben yaaa
sakın pes etme olur mu
nasıl geçicek dediğin zaman öyle bi akıp geçiyor ki
istemesen bile bak şimdi saatine saniyeler nasıl da ilerliyor
inan bana az kaldı her geçen gün daha da yaklaşıcaksın meleğine bitanem

arkadasım yazdıklarını okurken kendimi bir an sende gördüm.ben yeni hamişim ama yasadıklarımı asla unutmadım vede asla unutmayacağım.ben 13 ayın sonunda hamile kaldım.senin yasadıklarını hemen hemen her ay yasadım.çok kereler hıçkıra hışkıra agladım hep neden ben dedim ama isyan etmedim sende etmiyosun biliyorum insan bazen karamsarlığa kapılıyo vede üzülüyo sende şuan bunu yasıyosun.bak ben biyerde söle bir yazı okumustum ve hep kendimi bununla avutuyodum belki sanada moral olur.biraz tatil yap degişik ortamlara gir sevdiklerinle vakit geçir iyi gelir emin ol ama ümidini yitirme:teselli:

allahu teala yalvararak dua eden bir kulunu gördüğünde meleklere
bu kulumun duasını hemen kabul etmiyeceğim çünkü ben onun dua etmesini çok seviyorum diye buyururmuş
.

yine baska biyerde rabbim insanlara duanız olmasa neye yararsınız diyor.

hersey düzelecek ve sen bunları gülümsiyerek hatırlayacaksın.bebek sahibi olmak isteyen tüm arkadaşlarım hepinizi çok seviyorum ve dua ediyorumŞeniz

sudenazcim canim benim inan bana bu ara verme senin icin bence en isabetli karar olacak biraz kafandan atmaya calis biliyorsun bende oyle dedigim anda hamile kalmistim bazen tedaviye falan gerek kalmiyor ama hersey kafada bitiyor ve biz kendimizi o kadar cok kaptiriyoruz ki hamileligi kendi elimizle itiyoruz o yuzden canim ara vereceksende tamamen ara ver belki beni hatirliyorsundur sirf unutmak icin ise baslamistim ve herseyi tamamen unutmustum bebek olayini kafamdam attigim ayda hamile kalmistim isallah sende oyle olursun ve buraya muhtesem bir donus yaparsin bitanem

canım tedavisi imkansız bir durumda değilsinn herşeyde bir hayır vardır değilmi hamile kalıp o kistin bebeğine zarar verebilirdi emin olki bebeğini kaybetmek hamile olmamaktan daha kötü allah şifanı versin ben 7 yıldır deniyorum 4 kez kaybettim bebeğimii ve hala bir umut bekliyorummm

vardır her işte bir hayır öyle düşün seni ve duygularını anlamak mumkun değil elbet ama dirayetli olmak lazım belkide allahım beterinden korusun bizleri.öyle düşün hiç birşeyin sonu değil.kimsenın kucağı boş kalmasın allah her isteyene versin.vardır vakti saati eminim beklemek en zorudur.çok ilginçtir ki yengem evlatlık aldı belkide allahın takdiri kendi çocuğuna hamile kaldı.hayat süprizlerle dolu ve HAYAT SEN PALANLARINI YAPARKEN BAŞINA GELENİ YAŞAMAKMIŞ....

canım ya çok üzüldüm.çok ümitliydim senden.üzülme bundada bi hayır vardır.iyi kistin küçükmüş benimki 7 cmlik kistler oluyodu.çok şükür bu ay olmadı.yoksa bir ay kist bir ay ginera.ara vermen iyi olur.belki biraz rahatlarsın.o zaman hamile kalbilirsin.allah büyük.sabrımızı deniyor.ama emin olki sabrımızın mükafatınıda verecektir.bak eğer allah nasip etmiyosa ondada bi hayır olduğunu düşün ve üzülme.bu ay olmazsa diğer aya işallah.ümitlerimizi yitirmek yok dimi arkadaşım.sabır biraz daha sabır.

Güzelim, bende seni takip eden birisi olarak yazmak istedim. Bu yazınla daha da bi canım kaynadı sana. Çok güzel tespitlerde bulunmuşsun. Kendini başka şeylere vermek çok akıllıca bir karar.

Bende çok istiyorum burada ki herkes gibi, ve 7.ayın iki ayında korunmak zorunda kaldım antibiyotik içtiğim için. Toplam 5 ayda bende çok ağladım çünkü evlendiğimden beri istiyordum (2,5 seneyi geçti evleneli) ama eşimi ikna edememiştim. Şimdi ikimizde çok istiyoruz ama olmayınca olmuyor işte.

Bu ay güya doktora gidecektik ama işlerimiz o kadar yoğun ve o kadar çalışıyoruz ki doktora falan gitmedik, bu gidişle de zor gideriz. İşlerle uğraşmak ise bana terapi gibi geliyor. Akşam eve geldiğimde bu siteye girip rahatlıyorum çok güzel geliyor. Bu ay hep dua ediyorum hepimiz için, Allah hayırlısıysa versin hayırsız olacaksa vermesin diye. Çevremizde öyle hayırsız evlatlar var ki, bende bu duayı o yüzden çok benimsedim. Dilerim Allah hepimize salih ve sağlıklı çocuklar nasip eder. Sevgilerimle..

canım seni çok iyi anlıyorum. klomen kullandığım ilk ay bende de kist olmuştu ve doğum kontrol hapı kullanmıştım ve geçti. bunlar olabiliyor canım maalesef. ama sabır etmek lazım. klomen tedavisi yolun başı ve sen erken havlu atmışsın. ben 3 ay klomen kullandım olmadı, doktor bekle biraz dinlen sonra aşılama yaparız dedi. beklerken hamile kaldım. sonra düşük yaptım. şimdi tekrar uğraşıyorum. yani çok zor bu işler biliyorum. ama sabretmek lazım. bazı arkadaşlar aşılama yaptırıyor tutmuyor, kimisinin tüp bebek denemeleri başarısız oluyor ama yılmıyorlar, devam ediyorlar mücadeleye. sen de benim gibi kolay demoralize olan birisin anladığım kadarıyla ama sabret canım olur inşallah. bak ne güzel klomenle 2 yumurtan oluşmuş. bir sonraki sefere daha çok olur ve çatlar. iğneyle bile yumurtası gelişmeyen arkadaşlar var bu sitede ya onlar ne yapsın. o yüzden sen yine şanslısın. biraz dinlen haklısın hepsi geçer. seneye bu günlerde bebeğin kucağında bize yazarsın yine inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…