Artık koltuk altlarım hiç terlemiyor :)

kızlar daha önce sitede ter için ben bir çözüm okumuştum şöyleydi banyodan çıkınca koltuk altı nemliyken çok az karbonata kullanılır yan etkiside yok ekonomik çok başrılı deneyin bence değer

kızlar daha önce sitede ter için ben bir çözüm okumuştum şöyleydi banyodan çıkınca koltuk altı nemliyken çok az karbonata kullanılır yan etkiside yok ekonomik çok başrılı deneyin bence değer

karbonatımı surcegız ben taam anlayamadım

şiddetle tavsiye ederim arkadaşlar,ben birkaç senedir maxim deodorant kullanıyorum.eskiden koltukaltım yaz kış demeden sırılsıklam olurdu istediğimi giyemezdim sinir olurdum ama kardeşim sayesinde bu dertten kurtuldum şimdi çok rahatım.eczanede satılıyor ve fiyatı sanırım 60 tl civarı.ben bir kutuyu en az 3 ay kullanıyorum.içinde aliminyum var bir zararı varmı pek bilmiyorum ama valla sonucundan çok memnunum,size de önermek istedim..

deniycem mutlaka en kısa zamanda :)

ben de bu siteden öğrenmiştim karbonat çözümünü. çok çok memnunum. terlemeyi engellemiyor. ama kokmuyorsunuz. ucuz ve zararsız bir yöntem mutlaka deneyin. giyinirken iki parmağınızı azıcık ıslatıp karbonata batırın bu şekilde koltukaltınıza sürün o şekilde bırakın ve giyinin. o gün kokmazsınız. işte bu kadar:)

kesinlikle aliminyum çoooooooooook zararlı şimdi gömrezsiniz ama daha donra koltuk altı lenf bezlerinin olduğu yer ve
bu aliminyum ve diğer kimyasallar orda birikiyor dğiğer organlarımızda neden şimdi nezle gibi kanser arttı bu yüzden
yaptığımız makyajı bile rujları hele bunu ısır desen ısrmyız ama sürekli sürerek yiyiyoruz

X