Artık kısa cümleler kuruyorum..

MissLavinia

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2007
491
54
Bu yaşadıklarım beni çok üzdü paylaşabildiğim dostlarım var ama ben sizinlede paylaşmak istedim..Ben geçen sene dersaneye gidiyodum..ilk gün gittim ve onun sınıfına geçtim onu tanımıyodum böylesine sevebileceğim aklımdan geçmezdi..sonra ilgimi çekmeye başladı benimle ilgileniyodu konuşmaya çalıştığını hissediyodum..yada sadece ben öyle zannettim...senağlama aradan bikaç ay geçti ben ona çok bağlanmış ama hiç bişi yapamıyodum..sonra en yakın arkadaşlarımdan birisinden hoşlandığını öğrendim, dünyam başıma yıkıldı sanki...arkadaşımsa başka biriyle çıkıyodu..alışmaya çalışıyodum ama yapamıyodum..vazgeçsemde unutamıyodum..herkes bırak,unut şunu diyodu ama bu o kadar kolay değildi..böyle sürdü ama bakışları ilgisi hala dikkatimi çekiyodu garip bi çocuktu samimi değildik ama benimle ilgilendiğini hissediyodum..bu böyle sürdü aramızda biçok olay geçti..hatta bana arkadaşlarından birini ayarlamaya bile çalıştı..her seferinde içimden bişeyler koparıp götürüyordu..bende aynı şeyi ona yaptım,arkadaşlarımdan birini ona ayarlama çalıştım..söylediğimde ilk önce sustu arkasını döndü gidiyodu ben bişi sölesene dedim istemiyorum dedi..bazen tersliyodu çok soğuk davranıyodu bazende ilgileniyor sanıyordum..onun için yolumu değiştiriyodum okul çıkışında..onu bikaç saniye daha görebilmek için..ama o bunu anlamıyordu..msni aldım başka birisiymiş gibi konuşmaya bile başlamıştım..sonra benim onu sevdiğimi fln öğrendi..kendimi çok kötü, küçük düşmüş hissediyodum..bana soğuk davranıyodu..bende konuşmaya karar vermiştim arkadaşlarımda bu fikirdeydiler..gidip ona deli gibi severken 'sevmiyorum' diyecektim..yaptımda..ama bakamadım gözlerine,bakarsam söyleyemezdim..söyledim gözlerimin içine bakıyodu..ben öyle düşünmüyorum dedi ve gitti..inanmadı belkide..yinede birazcıkda olsa içim rahatladı..o sene bitti ayrı liselerdeydik yaz tatilinde bi defa gördüm ve sonra hiç görmedim..9 ay geçmişti..ve aklımda hep o vardı..unutmaya çalışıyordum..belkide o beni çoktan unutmuştu..unutmayı geçtim belkide hiç ilgisini bile çekmemiştim..bana eski sıra arkadaşı çıkma teklif etti bende kabul ettim, bi hafta bile sürmedi..sonra yine onu unutmak için biriyle daha çıktım..oda hemen bitti..sonrada üst sınıflardan biriyle ilgilenmeye başadım..ama aklımdan hala çıkmıyordu..ve dün onu gördüm,o kadar zamandan sonra..bana baktı ve yüzünü çevirdi..bende aynı şeyi yaptım..gördüğüm anda gözlerimden yaşlar akmaya başladı..ve şimdi ne yapacağımı bilemez haldeyim..onu çok özlemiştim ve görmek istiyordum gördüm.. daha kötü oldum ama hala görmek istiyorum..bakışları içimi parçalasada görmek sesini duymak istiyorum..unutamıyorum..ve buna bi çare bulunamaz sanırım..senağlama ama bunları yaşamama rağmen dışarıya bunu yansıtmam hep güler yüzlü deli dolu bi kızımdır..evt çok acı çektim bu aşk yüzünden ama kendimi bırakamam..onu herşeye rağmen hala çok seviyorum..unutmak istiyorum ve kimse bana yardım edemiyor..kendimi bi boşlukta gibi hissediyorum..:a015: :çok üzgünüm:

neden onu deli gibi sevdiğini açıkça söylemedin anlamadım canım
ben olsam söylerdim.bana tavırları biraz garip geldi
ilgieniomu .takmıomu belli değil yani ne bilimmm

Anladığım kadarıyla çok üzgün olduğunuz için bu kadar karışık olmuş yazınız..
Ama size bir arkadaşını ayarlamaya çalışan bir adamın size ilgisi olduğunu düşünmeniz çok doğru gelmedi bana. Gerçekten sizden hoşlanıyor olsaydı neden böyle bir şey yapsın ki?:sm_confused:
Bir de anlamadığım siz ona bu kadar aşıkken neden kendi arkadaşınızı ayarlamaya çalıştınız ki ona?:1shok:

Offff çok karışık oldu böyle!
Birinden hoşlanırsınız,karşılıklı etikleşim olursa görüşürsünüz,olmazsa döner gidersiniz,bu kadar olaya ne gerek var ki?:uhm:

ah canım ya keşke sevdiğini söyleseydin ama senide anlıyorum gurur yaptın tabi. reddedilmek korkusu değil mii? neyse canım senin yapman gereken tek şey unutamasanda bu duruma alışmak...

ya arkadaşım neden söylemedin sevdiğini keşke söyleseydin en azından üzerinden bir yük kalkardı .....:1closedeyes:
ayrıcada biraz laçka olmuş aranızdaki ilişki toparlayamamışsında zaten ama zaman herşeyin ilacıdır bak gör unutacaksın tabi hemen olmaz bekle........

zaman gercekten herseyin ilaci, bencede keske söyleseydin sevdgini,
seni cok iyi anliyorum, bende üzüldüm durumuna.
en sevmedigim seylerden biride bu erkeklerin böyle belirsiz bi sekilde davranmasi.
sen ona msn'de onu sevdigini söylemissin ama soguk davranmis,
eger yüz yüze konusamiyosun, msn'den konus onunla tekrar,
ama eger onu unutmaya calisiyorum ve unutamiyorum diyosan,
dedigim gibi, zaman öyle biseyki, inan bana unutursun..

ah canım aşk gerçekten içini yakmış .ama napalım unutman gerekıyor .inşaallah ılerıde karşına daha ıyı bırı çıkar .üzülme artık hayatını keşkelere bırakma

ya hepinize teşekkür ederim ilgilendiğiniz için..:)biliyorum zaman herşeyin ilacı ama sonuçta çekiyorum bu acıyı..neyse zaten karamsarlık pek sevdiğim bişi deildir öyle fazla dışa vurduğum bişi de deil bu sadece burda yazmak istedim o kadar..ben onu yine gördümm çalışmalardaydık hep önümdeydi ama ağlamadım bunu başardım:))) offf aslında sulugöz bişimiş gibi oldum ama üle deilimm ben yaf oooofff off yinede kötü oldum ya bana öyle bakınca fln..ama naparsın elimden bişi gelmiyor artık..:bbo: kafamda karıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…