Artık hamile miyim?

canım inşallah ben de oyle dılıyorum bebısım benımle olsun yok umutsuzluk degıl tabı olan seyler bunlar ben de farkındayım ama bıraz da yı dusunmeye calısıyorum ıyı dusun ıyı olsun derler ya ıste o yuzden yoksa tabıkı bellı de olmaz allah korusun yarın doktora gıdıcem ben umarım degerım artmıstır dua edermısın bana tatlım cunku cok ıstıyorum artık onu 1 bucuk sene bekledım tam geldı derken ınsallah gıtmez senın ıcın de uzuldum tatlım ya kotu olmus tabı tam sevınırkennnn .............. hakkımızda hayırlısı olsun dıyorum bakıcaz artık yarın her sey bellı olur sanırım ve umarım hersey yolundadırr ...

tebrik ederim canım hamilesin. daha yeni olduğu için silik çıkmış benimde böyleydi hatta benim 11 gün geçmişti. şuan 14haftalık hamileyim:)

canım hayırlı olsun bebegın rabbım sana bagıslasın ınsallahhh hamileyım evet ama degerım bıraz dusuk bakalım yarın doktor randevum var umarım hersey guzel olur

canım hayırlı olsun bebegın rabbım sana bagıslasın ınsallahhh hamileyım evet ama degerım bıraz dusuk bakalım yarın doktor randevum var umarım hersey guzel olur

saol canım RABBİM hepimizin meleklerini bize bağışlasın. yükselir değerin merak etme benimde73,35 di adetimden 11gün felan geçmişti

cnm tebrik ederim inşallah bu duyguyu sonuna kadar yaşayacaksın şuan yarına kadar ypman gereken dinlen bol bol senin için dua ediyorum..değerin kaççıktı..

saol canım RABBİM hepimizin meleklerini bize bağışlasın. yükselir değerin merak etme benimde73,35 di adetimden 11gün felan geçmişti

canım bu gun doktora gittim ama sonuc pek de iyi degıl 27.44 den 70 e yukselmıs evet ama doktor dusuk tehlıken var dedı ıstedıgım kadar yukselmemıs dedı kanamam falan yok kı daha adet gunum bu gun zaten ama doktor cok dusuk buldu degerı progestan ve folık asıt verdı cuma gunune kadar kullanıcam bakalım moralım acayıp bozuldu düsermi bilmiyorum ama gercekten cok kotu bı durum bu hakkımızda hyırlısı hersey ınsanlar ıcın ama ne olacak bılmıyorum umarım hersey guzel olur

cnm tebrik ederim inşallah bu duyguyu sonuna kadar yaşayacaksın şuan yarına kadar ypman gereken dinlen bol bol senin için dua ediyorum..değerin kaççıktı..

canım cok tesekkurler ama sanırım yasayamıycam sonuna kadar degerım 27.44 den 70 e cıkmıs ama doktor degerı cok dusuk buldu ve dusuk olur bu durumda genelde dedı progestan ve folık asıt verdı cok uzgunum su anda umarım ona bısey olmazzzz

canım hemen morelini bozma bi doktorlada yetinme sakın başka doktorada git kaç gün var bu iki tahlilin arasında tatlım

hiiiç bozma moralini canım doktorların söylediği herşey yüzde yüz doğru diye bişi yok umudunu yitirme moralini bozma. benim ilk değerim 4.1 di sonra 5.2 dr hamilelik yok dedi moralim bozuldu ama umudumu yitirmedim inatla kan testi yaptırdım drdan habersiz sonra 41 oldu ve sonra 440ları buldu sonra bu sonucu alıp drun yanına büyük bi gururla gittim şimdi bebeğime kavuşmama çok az kaldı. dua et hayırlısını dile Allahtan en iyisini o bilir

canım hemen morelini bozma bi doktorlada yetinme sakın başka doktorada git kaç gün var bu iki tahlilin arasında tatlım

1 gun var hatta 1.5 diyebılırız ama doktora gore cok azmıs bu hapları verıyorum ama sakın umıtlen me dedı banaa baska doktora bu gun gıdecek gucum yok ınan

1 gun var hatta 1.5 diyebılırız ama doktora gore cok azmıs bu hapları verıyorum ama sakın umıtlen me dedı banaa baska doktora bu gun gıdecek gucum yok ınan

sen bozma morelini canım herkesin aynı yükselmiyo bence iyi değerin tatlım başka doktorada görün

canım hayırlı olsun senın ıcın cok sevındım ınan ama doktor sakın umıtlenme dedı bana kesın konustu yanı bu ılacları kullan ama sakın umıtlenme cumle bu bılmıyorum cok kararlıydı hıc ıyı bısey soylemedı hakkımızda hayrlısı olsun ama cok canım sıkkın çok dua etmekten baska bı carem yok zaten

sen bozma morelini canım herkesin aynı yükselmiyo bence iyi değerin tatlım başka doktorada görün

kızzzlarrrrrrr ben bugün kan testi yaptırdım bt hcg değerim 163 çıktı adetim 3 gün geçti nasıl sizce kaç haftalık oluyo bi yardımcın olurmusunuz?

dr seni en kötüsüne hazırlamak istemiiş belli ki ama net konuşması pek iyi olmamış sen yine tekrarlarsın kan testini ilaçlara da devam .

canım ınsallah öyledir inan çok ıstıyorum bu bebegı ama bu gun resmen öldurdu benı doktor baska doktora gıdelım dedı esımde ama ben kabul etmedım bu gun gucum kalmadı belkı 2 gun sonra baska bı doktora gdebılırım yada yarın da olabılır en zından bı kan testı yaptırırım tekrar tabı yukselır ınsallah dua et bana canım lutfen

canım bence içini ferah tut üstelik deger iki katına çıkmış ki adet günün daha buğunmuş bence de daha yükselecektir. allahın izniyle hayırlı haberler alasın inşallah. bence biraz daha bekleyip testi tekrarla. kalbinide ferah tut. rabbim isterse herşeyi oldurud hakkında hayırlı ise mutlaka olur. ona emanet et . hem için dahada ferahlar.

dr seni en kötüsüne hazırlamak istemiiş belli ki ama net konuşması pek iyi olmamış sen yine tekrarlarsın kan testini ilaçlara da devam .

ılacları cok dıkkatlı kullanıcam zaten evet en kotusune hazırladı benı belkıde ama bılmıyorum kararlı gıbıydı ama anlamadıgım sey madem duscek u bebek neden ılac verıyorsun cunku kesın ve net soyledı duser dıye ya bılmıyorum anlayamadım ben bu ısı hakkımızda hayırlısı bakalım

yüükselir tatlım bugün gitme zaten 1 yada 2 gün geçsin ki kanda veririsen ben inanıyorum yükselicek değerin tatlım

kızzzlarrrrrrr ben bugün kan testi yaptırdım bt hcg değerim 163 çıktı adetim 3 gün geçti nasıl sizce kaç haftalık oluyo bi yardımcın olurmusunuz?

hayırlı olsun canım ınsallah saglıklı bı sekılde kucagına alırsın sanırım 3.5 4 haftalık olabılır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…