Artık boşanacağım... Yetmedi mi.

Oğlunu alamaz adamın uyuşturucu geçmişi var zaten bu tarz adamlar çocuğa da bakmaz inat üstüne ister.

Gördüğüm kadarıyla aklın başına gelmiş ama ayrılıp yeniden barışırsan gerçekten ettiği hakaretlerin hepsini hak etmiş olursun

Allah yardımcıniz olsun. adam kafayi siyirmis bosanun bence bu adamla yasanmaz

Senin ve çocuğunun sağlığı için ve güvenliği için İyi bir avukat la görüş bu adama uzaklaştırma kararı çıkar bu adamdan medeniyet falan bekleme

Arkadaşım anlattığına göre psikolojisi bozuk madde alan biri eşiniz allah göstermesin yarın birgün boşanır başka bi ilişkiye başlarsan başına bi iş getirmesinden korkuyorum haberlerde izliyoruz artık biz kadınlar herşeyden korkarolduk

İşiniz gerçekten çok zor. Böyle bir adamdan medeni olması beklenemez. böyle sapık, madde bağımlısı bir adamlada ömür geçmez.

mahkeme cocugu sana verır merak etme
zaten madde kullanıyor dıyorsun
gelırınde varmıs
ne beklıyorsun
daha fazla hata yapma hemen dılekcenı ver o evden cocugunla bırlıkte cık kurtul

sizin durumunuzda bosanayim mi diye sormak gereksiz.bosanmaniz kacinilmaz.tek dusunulmesi gereken NASIL?
esiniz madde bagimlisiymis.ki simdi kullanip kullanmadigi mechul.ha belki x adindakini degil de y'yi kullaniyordur.tip teknoloji gelisti derken o kadar cesitlendi ve kolay ulasilir hale geldiki esinizin durumuna ancak bir profesyonel teshis koyabilir.
en basta esinizin annesini dinlemeyin.sorunlu babayla yetisen cocugunun hali ortada.daha kac kusak bu kisir dongude yitip gidecek?hadi yoksulluk,gecmis zamanda bosanmak
zor vs gibi sebeplerle bir sey yapamamis deyip onu hos gorelim.sizin kendinize dahi sunacak bahaneniz kalmamis.
once bir avukatla gorusun.maddi acidan kendinize bir yol haritasi cikartin.yani maddi olarak neleri kurtarabilirsiniz buna bakin.ardindan madde bagimlilariyla da calisan bir uzmandan yardim alin.bu adamin ne kadar kotulesebilecegini birde uzmandan dinleyin.neler yapabilirsiniz ogrenin.
bu adamla yillardir yasayayan sizsiniz ama anlattiklarinizdan medeni sekilde bosanacak bir adam izlenimi edinemedim.hayallerimiz danimarka ama gerceklerimiz turkiye maalesef.
karsinizdaki kisi kocaniz degil de bir nevi dusman artik.gerekirse ona karsi sinsi,cikarci ikiyuzlu olacaksiniz.cunku karsinizda beyni normal calisan bir insan yok.
biliyorum biktiniz,yoruldunuz ama hadi son bir gayret!cocugunuz icin kalkin ve savas baltanizi alin elinize.eger bu cepheyi de kazanirsaniz savasin galibi sizsiniz!

Sana bişey diyim mi?eğer saydığın imkanlar varsa aileninde desteği varsa ardına bile bakma seni çocuğunla korkutmuş ama madde bağımlısı olan babaya çocuğu hiçbir mahkeme vermez yani kısaca o adamla evliliğini sürdürmen için hiçbir sebep yok

Kardesim böyle hayat mi geçer ya nisan ama dikkatlid e olmalısın Boşandıktan sonra sana ji zarar verebilir. Dünya coknpis bir yar ama çok temiz insanlarda da var emin ol

Bu adamin neresinden tutsan elinde kalir. Sirtinda kambur resmen. Niye bunca zaman cekmissin ben ona sasiyorum anlasilan kulturlu ve calisan bi kadinsin. Maddi olarak ayaklarin yere basiyor, niye hala bu psikopatin himayesi altinda yasiyorsun, psikolojik olarak kendini bastirtiyorsun anlayamadim. Al cocugunu birak adami onun size hayri yok, sonra kimle isterse ne yapiyorsa yapsin zaten baska bi dunyadan gibi

Allah için bana özelden yazsana benimde nişanlım içiyor o maddeyi ve nişanı atıyorlar nolur bi yol yordam göster

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…