artık birisi cevap verebilirmi bana lütfennn

SaskinAnne

Zeynep'im... babasının süsü annesinin ömrü...
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2011
7.754
8.268
41
yaşadığım kanamanın yerleşme kanaması olup olmadığını merak ediyorum

ilişkiden 8 gün sonra ve adetten tam 1 hafta önce birkaç damla açık pembe kan geldi

adetlerim 30 günde olur. son adet tarihim 26 eylül. biz 10-13 arası yumurtlama tarihinde birlikte olduk. salı günü kan geldi benden.

kesin sonucu adet gecikmesi sonucu kan&idrar tahlilinden öğreneceksiniz, önceden anlayabilmek biraz güç diye biliyorum..
hayırlı zamanda sağlıklı bir gebelik geçirirsiniz inşaAllah..

kesin sonucu adet gecikmesi sonucu kan&idrar tahlilinden öğreneceksiniz, önceden anlayabilmek biraz güç diye biliyorum..
hayırlı zamanda sağlıklı bir gebelik geçirirsiniz inşaAllah..

ama yaşadığım yerleşme kanamasına benziyor değilmi

adetlerim 30 günde olur. son adet tarihim 26 eylül. biz 10-13 arası yumurtlama tarihinde birlikte olduk. salı günü kan geldi benden.

ozaman senin 16. gün yumurtan çatlıyor(adetin düzenliyse),
26 eylülden sayarsak 15-18. günler arası ilişki olmuş ki tam altın günlerin,
23. gün de kanaman olmuş, yani çatlamadan 7 gün sonra..

ee ilk defa böyle bişey yaşıyorsan muhtemelen yerleşme kanaması olabilir canım.

Son düzenleme:
ama yaşadığım yerleşme kanamasına benziyor değilmi

benim hamileliğimde yerleşme kanaması olmadı..o nedenle sizin anlattığınız lekelenme için kesin birşey diyemiyorum..
peki sizde farklı belirtiler de var mı? göğüslerde hassasiyet, duygusallık?
beklenen adet tarihini de çok az bir zaman kalmış, o gün sabah ilk idrarla gebelik testi yaparsanız çıkar inşaAllah hamile iseniz...hayırlısı olsun..

2 hafta önce idrar tahlili yaptırdım herhangibir iltihap ve böbrek kumu yok olsa tamam diyeceğim vee hayatımda ilk defa yaşadım bunu:)) inşaallah öyledir. yarın test yapıcam adetime 3 gün var ama yapıcam yinede. yardımcı olduğun için teşekkür ederim canımm :))

işin garip tarafı adetimden bir hafta önce göğüsleri acayip şekilde acıyan benim şimdi hiçbir adet belirtim yok. inşaallah hamileyimdir

işin garip tarafı adetimden bir hafta önce göğüsleri acayip şekilde acıyan benim şimdi hiçbir adet belirtim yok. inşaallah hamileyimdir

inşaAllah canım, olabilir herkesin hamilelik belirtisi de bir olmuyormuş zaten..benim en net hatırladıklarım adet öncesi; aşırı göğüs hassasiyeti, herşeye ağlıyor olmam ve acayip derecede ekşi yiyecekler yeme isteğimdi.. hamilelik haberini buradan verirsiniz inşaAllah...

inşaallah canım hemencecik olur bende duyururum :))

Belkide yumurtlamadir. bazen oyle oluyormus.
diyeceksinki bekli yumurtalama gunum 1 hafta onceydi ama ona ragmen bile olabilir
belki 2 kere yumurtladin yada tahmin ettigin tarih yumurtlamadin yani bir suru olasilik olabilir
benim adetim duzenli 26 gunde 1 ve ben adete 4 gun kala yumurtlamisim bu ay
o yuzden bence calismalara hic ara verme

ben adet gününe 4 gun vardı idrar testi ve hemen arkasından kan testi ile öğrendim haimle oldugumu,cok ama coook silik çizgi cıkmıstı,test yapmanı tavsiye ederim birazcık da olsa rahatlarsın , eger hala adet olmadıysan ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…