Artık Bende Bir Anniş Adayıyım

NaZo_GeLiN

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2007
117
0
35
Arkadaşlar dün sabah kalkıp test yaptım biraz bekledim tek çizgiyi görünce moralim bozuldu yattım 6 günüm geçmişti tekrar kalkıp bir daha baktım ki yanında belli belirsiz bi çizgi oluşmuş eşimi kaldırıp hemen hastahaneye gittik kan verdim ve öğleden sonra da sonucu aldık hamileymişim am çok küçük olduğu için 10 gün sonra gelin keseyi görelim dediler.Çok mutluyum ve hala inanamıyorum çok streslere girdim çok ağladım ama bş zamanaı varmış demek ki arkadaşlar şimdi de sizler için dua ediyorum beni güldüren rabbim sizleride güldürsün inşallah

Hadi Gözünaydin Canimm Inşallah Sağlikli Sorunsuz Bir şekilde Bebebğini Kucagina Alirsin Canimmmmmmmmmmm

canım çok tebrik ediyorum seni
benim de aynı senin gibi olmuştu 2.çizgiyi biraz geç görünce tekrar test yapmıştım şimdi 5+4 hamileyim
ama henüz bende ultrasonda görmedim
bhcg değerin kaç çıktı canım
hayırlı uğurlu sağlıklı mutlu bir bebek olur inşallah

tebrikler ne guzel bi haber bu vallaha cok seviniyorum bole guzel haberlere
allah tamamini erdirsin insallah ne guzel
allah kucagina almayi da nasip etsin insallah

Tebrik ederim canımm
Allah analı babalı büyütsün sağıkla gelsin bebişin :1hug:

Arkadaşlar dün sabah kalkıp test yaptım biraz bekledim tek çizgiyi görünce moralim bozuldu yattım 6 günüm geçmişti tekrar kalkıp bir daha baktım ki yanında belli belirsiz bi çizgi oluşmuş eşimi kaldırıp hemen hastahaneye gittik kan verdim ve öğleden sonra da sonucu aldık hamileymişim am çok küçük olduğu için 10 gün sonra gelin keseyi görelim dediler.Çok mutluyum ve hala inanamıyorum çok streslere girdim çok ağladım ama bş zamanaı varmış demek ki arkadaşlar şimdi de sizler için dua ediyorum beni güldüren rabbim sizleride güldürsün inşallah

Amin canım.....

tebrikler...:nazar: :nazar: :nazar:

rabbim sağlıkla kucağına vermeyi nasib etsin......:içelim:

Tebrikler canım rabbim sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah.

nazo gelin tebrikler:teytey:
sağlıklı bir hamilelik geçirirsin inşallah:nazar:
Darısı bizim başımıza:dance:
ne gibi belirtiler yaşadın

a.s.AY NE GÜZEL MAŞALLAH:teytey::teytey: NAZO GELİN ALLAH TAMAMINA ERDİRSİN SIKINTISIZ SORUNSUZ VE HAYIRLI BİŞEKİLDE HEM EVLATLARIN OLUR HEMDE DOĞUMUN OLUR İNŞŞ:dance::dance:.NEGİBİ BELİRTİLER OLDU SENDE PEKİ

tebrikler bitanem rabbim ayırmasın sizi hiç ben bebeğimi yitirdim biliomusun daha yeni düşürdüm bebeğimi dikkatet sinirlenme strese girme tamammı kendine dikkat et cnm

:teytey: :teytey: :teytey: :teytey:
tebrik ederim Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Tebrik ederim Canim Allah tamamina erdirsin ins. a.s. :nazar:
Darisi TÜM Bebis istiyenlerin basina :teytey: :teytey:

tebrıkler canım..:hooray:karbonat testı felan fılan derken bebısın gelmıste haberın bıle yokmus..sırnaşık şeyAllah saglıcakla kucagına almayı nasıp etsın ınsallah..

sevgıler..:teytey:

:dance:darı bnizlerin başına olsun canım allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bu ay maşşallah ne kadar çok hamiş haberi alıyoruz

X