Armut tipi vücudum var ve cok rahatsiz oluyorum

hayatisir1234

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2015
583
145
Yasim 23
boyum 158 ve kilom bu aralar 57,5
8 kilo vermek istiyorum fakat tipik bir armut vücuduna sahip oldugum icin inanin kalcalarim cok belirgin genis ve beni cok rahatsiz ediyor. Nasil incelebilirim? 2 gündür sabahlari video acip 14 dkkligina hareketler yapiyorum ve squat. yememe icmeme de dikkat etmeye basladim. suyumuda bugunluk 2 litre ictim.. yardimci olabilen var mi bana? Genis kalcamdan kurtulmak istiyorum artik cokk fena göze batiyor zaten minyonum boyum kucuk ve cok genis kalca yakismiyor

squat yapmayın. üst bacak kaslarının ön kısmını ve arka kısmını çalıştıran bir hareket squat. bu yüzden popo belirginleşiyor. zaten geniş olan kalçalarınızı bi de diğer yönden genişletmiş olursunuz. aynı sorun bende de var o yüzden söylüyorum bunları. iskelet yapımızın izin verdiği sınırlar içerisinde incelme oluyor -maalesef biz armutların kaderi geniş kalçalı olmak:KK6:-. bu yüzden öncelik sağlıklı olmak olmalı ve bu durumu orantılamak için üst kısmı çalıştırmak olmalı. omuzlar kollar gibi ama squat her gün yapmayın. popo için başka hareketler var onları yapın squat tek çözüm değil:KK76:

squat yapmayın. üst bacak kaslarının ön kısmını ve arka kısmını çalıştıran bir hareket squat. bu yüzden popo belirginleşiyor. zaten geniş olan kalçalarınızı bi de diğer yönden genişletmiş olursunuz. aynı sorun bende de var o yüzden söylüyorum bunları. iskelet yapımızın izin verdiği sınırlar içerisinde incelme oluyor -maalesef biz armutların kaderi geniş kalçalı olmak:KK6:-. bu yüzden öncelik sağlıklı olmak olmalı ve bu durumu orantılamak için üst kısmı çalıştırmak olmalı. omuzlar kollar gibi ama squat her gün yapmayın. popo için başka hareketler var onları yapın squat tek çözüm değil:KK76:
pekii cok sagolun bu durumda hangi egzersizleri onerirsiniz? :)

Koşun. Squat hareketi tek seferde fazla enerji gerektirdiği için kas kitleniz enerji depolamak için genişlemek isteyecek. Dolayısıyla incelme hedefinize uygun değil. Ancak düşük viteste uzun süreli bisiklet kullanımı yada uzun Koşular sizi incelemeye götürür. Daha sonra şekillendirmek için Squat yine yaparsiniz

diğer arkadaşın dediği gibi bisiklet, koşu en güzeli ama imkan yoksa kardio yapın evde en olmadı jumping jack yapıp zıplayın sonra da esneme hareketlerine geçersiniz. esnemeyi uzun tutmaya çalışın hem rahatlarsınız hem de ilerleyen zamanda kas zedelenmelerini azaltırsınız. squat gibi ağır hareketleri hemen yapmamak gerek.

Kan grubun nedir acaba? Bu aralar kan grubuna göre beslenmeye taktım ve mantıklı örneklerini görüyorum sürekli, belki yardımcı olabilirim...

X