Arkdaşlar hsg ile açilmiş tüpler tekrar tikanirmi

Bnde doğuda yaşıyorum kadın karnıma dokunur dokunmaz tüplerin kapalı dedi ve haklı çıktı doktora gittjm kapalıydı ilaçlı rahim filmiyle açtılar

Kadın doğru dedi hastaneye gittim gereckten de kapalıydı tuplerim dün ilaçlı rahim filmiyle açtılar tuplerimj

Bunu bile bile neden gittiniz o kadına? Adına da hekim diyorsunuz bir de. Eliyle rahim filmi mi çekti? Kızılötesi gözleri mi vardı? Doktora gitmeme sebebiniz neydi?
Bnm gittiğin kadın bı doktordan bı hekimden bile daha iyi biliyor gerçekten de soyeldigi herşey ortada açık açık çıktı hsg filmiyle açtım tuplerimj

Bnm gittiğin kadın bı doktordan bı hekimden bile daha iyi biliyor gerçekten de soyeldigi herşey ortada açık açık çıktı hsg filmiyle açtım tuplerimj
Salı günü yazdınız ve şıp diye doktora gittiğinizde rahim filmi mi çektiler? Siz o zaman artık doktora gitmeyi bırakın bu kadının peşine düşün.

Ya Allah aşkına 5 ay diyor emin olmadan doktora gitmeden nasıl hekim kadınlara gider de o ne olduğu belirsiz ilaçları kullanırsın bak benim 6 sene olmadı gitmediğim kapı kalmadı dediğin o tarz kadınlar mı eli şifalı insanlar mı demezsin ama inan yine çaresini doktorda buldum yapma daha çok yenisin bu kadar stres yaparsan tabi olmaz Bi doktora görün önce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…