Arkdaşlar hsg ile açilmiş tüpler tekrar tikanirmi

Kızlar merhaba size bi şey anlatmak istiyorum bı kaç gündür psikolojim çok bozuldu hiç iyi değilim bn 5 aydır evliyim evliligimden beri hiç korunmadim bebek isteidgimiz için ama baktık olmayınca bn bu ay cok umutluydum adetim gevikti göğüslerim ağrıdı uykum geliyordu falan ama olmadı bu sefer de tutmayınca olduğum şehirde bı tane hekim kadın var doktorların bilmediğini o biliyor falan dediler bnde bı kaç önce oraya gittim kadın karnına dokunur dokunmaz tüplerin kapalı dedi yumurtaların yavaş çalışıyor dedi bı sürü doğal yontemlerle ilaç verdi şunu bunu yap falan dedi bnm kafam çok karışık acaba doğru mu söylüyor bide az önce bı konu okudum gebe kalmadan önce vücut kendini hazırlıyoruz bı kaç ay öncesinden rahim duvarı genişliyor falan bide bn regl olunca kahverengi akıntım oldu iki gün sonra kırmızıya döndü çok değişik regl oldum bu sefer napmaliyim bilmiyorum tüplerin kapalı mı acaba

Doktorlar bile bı yıl geçmeden rahim filmi çekip bilmiyorlar
Bunu bile bile neden gittiniz o kadına? Adına da hekim diyorsunuz bir de. Eliyle rahim filmi mi çekti? Kızılötesi gözleri mi vardı? Doktora gitmeme sebebiniz neydi?

Bunu bile bile neden gittiniz o kadına? Adına da hekim diyorsunuz bir de. Eliyle rahim filmi mi çekti? Kızılötesi gözleri mi vardı? Doktora gitmeme sebebiniz neydi?
Doktora gittim doktor yumurtaların çalışıyor dedi daha 5 aylık evliyim doktorlar rahim gibi çekmiyor ki bilmiyorum herkes bu kadın iyi dedi bakar dedi gittim öyle dedi

Doktora gittim doktor yumurtaların çalışıyor dedi daha 5 aylık evliyim doktorlar rahim gibi çekmiyor ki bilmiyorum herkes bu kadın iyi dedi bakar dedi gittim öyle dedi
Şimdi bizden de bu kadının dedikleri doğru mudur yalan mıdır diye fal bakmamızı mı istiyorsunuz acaba? Beş ayda neden bu kadar telaşa kapıldınız ki? İşiniz zor valla. Daha çok gezersiniz böyle o kadın bu kadın diye. Psikolojinizi altüst edeceksiniz böyle giderse.

5 aylık evlilikte bu acele neden onu anlamadım ki 1 sene hatta 1.5 sene olmaması çok normal boşuna panik yapıyorsunuz

Peki bı yıl olmadan hsg rahim filmi falan çekmiyor mu doktorlar sadece bilmek istiyorum o kadın doğru mu dedj
yoo sizin kaç yıldır denediğinizi nerden bilsinler 1 yıl der çektirirsinz sadece 1 yıl erken bir süre bebek için 1 yıl doğal yolla oluyor genelde olamzsa çekmeyi tercih ediyorlar fakat isterseni tabiiki çektirebilirsiniz

4 ay oldu hsg ile tuplerim tamamen açıldı ama hala çocuk yok
Merhaba canım İnşallah en kısa zamanda olur Allah isteyen her kese nasip etsin İnşallah Nerde çektirdin acaba öğrene bilirmiyim benim arkadaşımada doktor tüplerin kapalı demiş açtırmak istiyor Bursada sadece özel hastaneler yapıyor her halde

ben şişli echomarda cevat hocaya çektirdim

Sağ ol canım cevabın için ama maalesef eşi erkek doktora karşı çıkıyor. Acaba Şevket Yılmaz eğitim araştırma hastanesinde yapılıyor mu
her hastanede yapılan işlem değil. hastaneyi arayıp öğrenmeniz en doğrusu olur

Oo sen daha yolun başındasın çok erken bunları düşünmek için benim 5 yilm dolacak martta

Merhaba ben İstanbul cerah paşada çektim doktor tulay hanimdi clormed görüntüleme merkezi

Ben doğuda yaşıyorum geçen sene görümce m benide öyle bir ebeye götürdü doktorlar hiç birsey yok sadece 1 tüpün kapalı dediler tabi ebeye gittim ebe bitkisel ilaçlar yaptı karnımın üzerine koydu o ay hamile kadim ebedenmiydi açık tuptenmi yumurtladim bilmiyorum tabi bebegimi 17 haftaliken evde doğum oldu plasenta düşmedi kürtaj oldum kurtajdan sonra her 2 tupumde tıkanmış biz bi 8 ay daha denedik baktık olmuyo ailem istanbulda orda hsg de her 2 tupumde kapli cikti işte başlıktan anlaşılacağı üzere kasetlerle açıldı tamamen hemde ama 4 aydır hala çocuk yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…