Arkadşlar adet gördüğü halde hamile olduğunu öğrenenler varmı aranızda ?

merhaba kızlar, mayıs ayında gebelik testi yaptıgımda belli olmayacak kadar silik çıkmıştı cizgi, sonra o ay adet oldum ama adetim ilk defa geçikti, az ve rengi normale gore soluktu bu ayda gunjnde geldi ama hala rengi diger aylarınki gibi canlı kırmızı degil acaba diyorum hamile olup adet olabilir miyim ihtimal var mıdır ve kanama varken gebelik testi yapılır mı?

Cok merak ettim sonnuc ne kutfen bu mesaji gor

Bu olay başınıza geldiğinde hamileymişmisiniz

Adet değil yerleşme kanaması imiş. Ancak şöyle bir durum var. Ben hamile olduğumu öğrenmeden 2 ay aynı reglimde olduğu gibi regl oldum. Bulantımın çok olması ve çocuk istememiz sebebi ile 5 kez test yaptım. Hepsi negatif çıktı. En son bayılmışım. Hastaneye kaldırıldığımda yapılan testlerle hamile olduğumu öğrendim. Bu cidden kişiden kişiye değişen bir durum. Benim annem de 5 aylık olana kadar aylık regli gibi kanaması olmuş. Yani şöyle ki burada en neti kan testi. Öyle şey olmaz diyenlere inanmayın. Cidden olacaksa oluyor ve regli mi yerleşme kanaması mı anlayamıyorsunuz.

Merhaba canim
Suan bende ayni durumdayim cevap arayanlardanda biriyim
Normalde ben adet olurken cok kotu sancim olurdu bel agrisi falan ama bu ay sadece lavaboya gittigimde az bisey pembemsi leke geldigini gordum peceteye bu boyle iki gun surdu ama son iki gundurde cok az kanamam var ama hic agrim sancim hic bir sekilde yok iki gundur sabah biraz cok kanamam oluyor gun icerisinde yok deyilecek kadar az geliyor acaba bende ustune gorme olayinimi yasiyorum

Merhaba bi sonuc çıktımı bendede aynı durum oldu normalde adetim 7 gün sürer bu ay hem 4 5 gün erken geldi hemde kahverengi şeklinde 2 gün geldi sonrasında 1 gün normal adet gibi geldi ve kesildi hiç böyle bişey yaşamadım şuandada bel agrım var

Bunca tecrübe yaşanmışlık varken nasıl yalan dersiniz ya aklım almıyor
Adet görüp 3 ay 5 ay lık hamile olduğunu öğrenen kadınlar var neyini inkar ediyorsunuz hayretsiniz

Son düzenleme:
Üç ay adet gördüm hamileliğimde doktorum buna üstüne görmek demişdi..Normalden az bir kanamam vardı ama düzenli olmuşdu.Çok da sağlıklı bir doğum yapdım hamileliğimde rahat geçmişdi.
Merhaba normalden az demişsiniz gün olarak mı yoğunluğumu

Bende öyle oldum ama adetim devam ediyo randevu aldım ama randevu günüm çok gec

Bende senin gibi oldum randevu aldım ama randevu günün çok geç o yüzden buradan araştırdım seninkini gördüm

Lütfen ultrasonun çıktığında yazabilirmisin

Merhaba ben 2.5 ay önce korunmasız ilişkiye girdim ama içime boşalmadı sonra ertesi gün hapı aldım üstüne 2 kere de adet oldum her ay aynı günde ve aynı yoğunlukta 6-7 gün 4 kere de test yaptım arar arar hepsi negatif çıktı ama burdaki mesajları görünce içime kurt düştü sizce hamilelik olabilir mi ?

Merhaba kan testleri nasıl yanlış çıkabilir ki niye öyle bir şey oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…