Arkadşlar adet gördüğü halde hamile olduğunu öğrenenler varmı aranızda ?

Kızlar kan tahlili yaptırdım ama beta ve prolaktin değerlerinin üstünde pembe işaret var nedenini anlamadım. Bu konuda hiç bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim.
20200402_201210.jpg

20200402_201317.jpg

Sacmaligin bu kadarinada pesss regl gorunce hamilemi olunur arkadasim regl olman yeni bi yumurta ortaya ckmasidir sn hamileyken iliskiye grdiginde yunurta vrsa tkrar hamile kalirsin boyle bi scmalikmi war kesinlikle yalan yalan yalan hepsi abarti yuzde yuz diyorm hamileyken regl olmz kanamalar son derece normal
Sacmaligin bu kadarinada pesss regl gorunce hamilemi olunur arkadasim regl olman yeni bi yumurta ortaya ckmasidir sn hamileyken iliskiye grdiginde yunurta vrsa tkrar hamile kalirsin boyle bi scmalikmi war kesinlikle yalan yalan yalan hepsi abarti yuzde yuz diyorm hamileyken regl olmz kanamalar son derece normal
Adetim sadece 15 gün gecikmişti doktora adet düzensizliğim var galiba diye gittim ve 10 haftalık hamileydim saçmalık dediginiz durum sayesinde 10 yaşında bir kız çocuğu annesiyim😍

Bence kan testleride bazen güvenilir değil çünki makina taraması önemli ben gecen yıl toplam 5 kez kan tahlili versim 2.00 6.00 3.00 vs sonuclar aldım yok dendi aradan süre gecti az kan geldi 2 gün kadar sürdü birdaha ki ay kramplı sancı cektim hastaneye gittim bebek kocaman olmus ve ben adet sökücü falan içtim ultrosyonda bile kist dediler 3 aylık düşük yaptım 😊 kızlar sabırlı olun bekleyin adet sökücüleri içmeyin her tahlile güvenmeyin 😕
Aaaa çok üzüldüm..geçmiş olsun

Kızlar kan tahlili yaptırdım ama beta ve prolaktin değerlerinin üstünde pembe işaret var nedenini anlamadım. Bu konuda hiç bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim.
Eki Görüntüle 2613100
Eki Görüntüle 2613103
Proglin süt salgısı yüksekliği gögüs hormanu kanda gebelik cikmamıs ama süt salgında az oranda bulgu var gibi görünüyor hayırlısı hakkında🙏 bu arada proglini yüksek olan kadın gebe
Aaaa çok üzüldüm..geçmiş olsun
Allah razı olsun suanki gebeliğim devam ediyor dua edin bir kayıp daha vermeyim🙏😊

çok fazla kilo aldım 5 6 aydır adet oluorum ama düzensiz her ay adet döngüm değişio tek şişen yerde karnım ve kalçam bundan 4 5 ay önce adetim geçiktiğinde dedim hamileyim ama sonra kanama gelince dğlm diyip rahatlamıştım eskiden giydiğim hiçbi kıyafetin içine giremiorum. en tuhafıda karnımda bişi kıpırdıo gibi hiseddiyorum daha doğrusu kıpırdıoda çok şaşkın bi haldeyimm dün sinirlenmiştim bi konuda ağlıordum ve bi an ağlamayı kesip karnımı dinledim tık tık tık elime doğru bişi hissettim benmi abartıorum bilmiorum ama hamileyken bi anne bebeğinin kalb atışını yada hareket ettiğini hiseddebiliyor dimi hiç tecrübem yok bilmiorum :KK43: yardım edin lütfen
Kan testi yaptrsaniz çıkar hamile.olup.olmadiginiz dicektm.ama.yorumlari şimdi okudum karından ultrasonla baktırin en iyisi siz

Proglin süt salgısı yüksekliği gögüs hormanu kanda gebelik cikmamıs ama süt salgında az oranda bulgu var gibi görünüyor hayırlısı hakkında🙏 bu arada proglini yüksek olan kadın gebe

Allah razı olsun suanki gebeliğim devam ediyor dua edin bir kayıp daha vermeyim🙏😊
Ya inşallah kucağınıza alırsınız bizede dua edin lütfen...

Ben bekarım bu dediğiniz hamilelik belirtisi mi oluyor off hayır ya 😔😔

Ben bekarım bu dediğiniz hamilelik belirtisi mi oluyor off hayır ya 😔😔
Yok korkma bazı kisilerin vicudu üretiyor hormonu hatta bekarkarda gebelik engellediği söylenir doktordan bilgi al yanlıs bilgi vermek istemiyorum dedim gibi geçmiste bir kere yasadım oladar

Ya benımde sizinki gibi durumum var adetim 16 gun gectı bır gun once sinde kahve rengi silik akıntı geldi dedim belki yerleşmedir bugun ise adet oldum bu ıkıncı pes ama pekde dolu degil hastane randevuda vardı yetiştim fakak covid den dolayı erken kapanmış hastane temmuzun 3 ne tekrar randevu aldım acaba bende mi sizin gibi oldum inşallah bende de aynı durum vardır ☹️

Ya benımde sizinki gibi durumum var adetim 16 gun gectı bır gun once sinde kahve rengi silik akıntı geldi dedim belki yerleşmedir bugun ise adet oldum bu ıkıncı pes ama pekde dolu degil hastane randevuda vardı yetiştim fakak covid den dolayı erken kapanmış hastane temmuzun 3 ne tekrar randevu aldım acaba bende mi sizin gibi oldum inşallah bende de aynı durum vardır ☹
Randevu gununuzu bekleyin o zamana kadar lekelenmenin devami gelmezse kanamada da dahil,gordugunuz yerlesme kanamasi olabilir. Kanamayla sonuclanirsa regl kanamasidir. Koku ve miktardan anlasilir diye dusunuyorum.

X