Arkadşlar adet gördüğü halde hamile olduğunu öğrenenler varmı aranızda ?

cadiiii37

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2011
53
2
çok fazla kilo aldım 5 6 aydır adet oluorum ama düzensiz her ay adet döngüm değişio tek şişen yerde karnım ve kalçam bundan 4 5 ay önce adetim geçiktiğinde dedim hamileyim ama sonra kanama gelince dğlm diyip rahatlamıştım eskiden giydiğim hiçbi kıyafetin içine giremiorum. en tuhafıda karnımda bişi kıpırdıo gibi hiseddiyorum daha doğrusu kıpırdıoda çok şaşkın bi haldeyimm dün sinirlenmiştim bi konuda ağlıordum ve bi an ağlamayı kesip karnımı dinledim tık tık tık elime doğru bişi hissettim benmi abartıorum bilmiorum ama hamileyken bi anne bebeğinin kalb atışını yada hareket ettiğini hiseddebiliyor dimi hiç tecrübem yok bilmiorum :KK43: yardım edin lütfen

valla cnm benım yengem 3 cocugunuda adet gordugu halde hamıle kaldı hatta sonuncuyu ıstemıodu ama anlamadıgı ıcın aldıramadıdaa :KK30: hemen bı test all geckmeeee

valla cnm benım yengem 3 cocugunuda adet gordugu halde hamıle kaldı hatta sonuncuyu ıstemıodu ama anlamadıgı ıcın aldıramadıdaa :KK30: hemen bı test all geckmeeee

ya çok uzun zaman olmuş nasıl anlamadın ya hamileysen ilaç falan kullandınmı hemen test yap merak ettim şimdi..

Benim arkadasim hamile oldugunu uc ay sonra anladi..Hamileymis fakat uc ay adet gordu..Doktor kontrolunde ogrendi hamileligini,e buraya yazacagina gidip bir test alsana eczaneden:KK34:

bende adet gördüm fakat sadece 1 ay ve herzamankinden daha az ve daha kısa bi süre sadece 1 2 gün şüphewlenip test aldım hamile olduğumu öğrendim şimdi 40+4 teyim bugün yarın kısmet olursa doğum yapıcam. sende hemen bir test al.ve sonucu bizede yaz

yOK ALAHA ŞÜKÜR :) içim rahatladı arkadaşlar gerçekten istememzlikten dğl ama çok etkili bi hap tedavisi görüyorum ve kesinlikle yasak hamileyken içmek doktor üstüne basa basa emin olmadan içme demişti adet görüyorum die önemsememiştim olduğu bişi dğl ama benim yüzüme sakat veya hayatına diğer insanlar gbi devam ettirememesinden korktuydum kendimi suçlardım hep neyseki sonuç güzel :):KK49:

Üç ay adet gördüm hamileliğimde doktorum buna üstüne görmek demişdi..Normalden az bir kanamam vardı ama düzenli olmuşdu.Çok da sağlıklı bir doğum yapdım hamileliğimde rahat geçmişdi.

annem bana hamile iken adet görmüş, 4 ay boyunca ve bu süre zarfında testler de negatif çıkmış... dolayısıyla doktor ülser diyerek ülser ilaçları vermiş ve annem de bunları kullanmış, sonra yine de şüphelendiği için başka bir doktora gitmiş ve özel bir makinaya girmiş ultrasonla tekrar bakılmış ve hamile olduğu ancak öyle ortaya çıkmış... ben alıp evde yapacağınız biz testle yetinmeyin ya da ona güvenmeyin derim, bazen yanıltıcı olabiliyorlar. siz yine de iyi bir doktora gidin bence.

bu ay adetim 3 gün geçti. geçen ay 5 günde gelmişti. pazartsi gece çok ağrılı adet oldum. dayanamöadım acile gittiim. bişey yapmadılar. betahcg 0,1 falan çıktı. sonra doktoruma gittim. bana ultrason verdi bugün. ama yarın çekilecek. başka bişey yapmadı. düşük mü yaptım ? Yoksa hamile olma ihtimali çook düşük olsada varmıda ultrason istedi ?

kan testı yaptırabılırsın ıdrar testıne güvenmıyosan senınkı psıkolaojıkte olabılır pıt pıt sesıde bagırsak hareketlerı olabılır cogu hamıle baslarda bagırsak hareketlerını bebegın hareketlerıyle karıstırabılıyor

bu ay adetim 3 gün geçti. geçen ay 5 günde gelmişti. pazartsi gece çok ağrılı adet oldum. dayanamöadım acile gittiim. bişey yapmadılar. betahcg 0,1 falan çıktı. sonra doktoruma gittim. bana ultrason verdi bugün. ama yarın çekilecek. başka bişey yapmadı. düşük mü yaptım ? Yoksa hamile olma ihtimali çook düşük olsada varmıda ultrason istedi ?

düşükten şüphelenmıs olabılır

arkadaşlar bende tam bu konuda soru sorcaktım benim adetim 4 gün geçti 4 gün sonunda akşam kahverengi az akıntı geldiiii.... ssonra sabaha karşı ağrılarım çoğaldı sabah bir kalktım adet oldum...normalde ben 7 gün de adet oluyorummm ama bu sefer adettim 2 gün sürdüü toplasan üç orkid dolmadı...ben anlamadımm...geçen ay korunmadık hamile kalırım dieee....inşallah hamileyimdir.....

arkadaşlar bende tam bu konuda soru sorcaktım benim adetim 4 gün geçti 4 gün sonunda akşam kahverengi az akıntı geldiiii.... ssonra sabaha karşı ağrılarım çoğaldı sabah bir kalktım adet oldum...normalde ben 7 gün de adet oluyorummm ama bu sefer adettim 2 gün sürdüü toplasan üç orkid dolmadı...ben anlamadımm...geçen ay korunmadık hamile kalırım dieee....inşallah hamileyimdir.....

ay kız sende alemsin haa,ötekiler hamile değilimdir inşallah diyo sende hamileyimdir inş.deyince şaşırdım neyse inş. istediğin gibi olurda bence okadar kaptırma kendini ,zannetmiyorum ben adetin kısır döngüye girmiştir:KK1:belkide düzene giriyodur normal olan 3gün dimi ama:34

ha birde hamile kalmak istiyorsan adet bitiminden itibaren 12. günle 16 günler arası ilişkiye girbilirsin çünkü kadınların yumurtlama dönemi ozaman oluyo herhangi bigünde değil tamammı canım,çünkü ben evlendikten 10 ay sonra ilk bebeğime hamile kaldı 10 ay çok uğraştım ama sonunda tutturdum ama nasıl bide bana sor yaa,,:KK9:

Son düzenleme:

şaka gibi?? ciddi misiniz?? :S nasıl olabilir böyle bişey anlamıyorum? regl devam ediyo ama hamile?? ilginç..Bende de 2 hf.dır aşırı bi uyku halleri, kasıklarda ağrı + rahatsız edici bel ağrılarım var..2 gün oldu reglim biteli ama diğer regllerim gibi değildi, pıhtılı ve 1,2 gün daha az sürdü.. ? aklıma kurt düşürdünüz şimdi bu msjınızla :))

annem bana hamile iken adet görmüş, 4 ay boyunca ve bu süre zarfında testler de negatif çıkmış... dolayısıyla doktor ülser diyerek ülser ilaçları vermiş ve annem de bunları kullanmış, sonra yine de şüphelendiği için başka bir doktora gitmiş ve özel bir makinaya girmiş ultrasonla tekrar bakılmış ve hamile olduğu ancak öyle ortaya çıkmış... ben alıp evde yapacağınız biz testle yetinmeyin ya da ona güvenmeyin derim, bazen yanıltıcı olabiliyorlar. siz yine de iyi bir doktora gidin bence.

4ay nasıltestler negatif çıkar şok oldum.testler guüvenilir dğlmi.:44:

ben dediğin gibi her ay oldum ve hamileydim bak şimdi kucağımda kocaman bir kuzu var..

Benim de son 2'3 aydır adetimm bir iki gün geç ve akintili oluyor .mesala gecen ay 5 gün suren adetim 7 gune cekmisti. Ben hava değişikliği diyordum .keske hamile olsam hayirlisiyla çok istiyorum

X