Anket Arkadaşlarınızı neye göre seçersiniz?

Arkadaşlarınızı neye göre seçersiniz?

• Ankete Katılan
    28
Hayat felsefesinin bana uymasini isterim ve dert ortagi olmali, onunla bir yerlere gidebilmeliyim,yani beraber biseyler paylasabilmeliyiz.vb.......

dürüst olmalı ve samimiyetine inanmalıyım her konuda bana yardımcı olmalı doğrularımı ve yanlışlarımı bana göstermeli....kaldıysa bu devirde böle birisi benim arkadaşımolabiler:)

Hayat felsefesinin bana uymasini isterim ve dert ortagi olmali, onunla bir yerlere gidebilmeliyim,yani beraber biseyler paylasabilmeliyiz.vb.......

dürüst olmalı ve samimiyetine inanmalıyım her konuda bana yardımcı olmalı doğrularımı ve yanlışlarımı bana göstermeli....kaldıysa bu devirde böle birisi benim arkadaşımolabiler:)

aynen katılıyorum:teytey::teytey:

Arkadaşlıkta güven duymak çok önemli.Ben karşılaştığım her insana güvenirim ama allahtan çok kötü insanlarla karşılaşmadım şimdiye kadar.Yine de temkinli olmakta fayda var bazı insanlar gerçekten insanı arkadan vurabiliyor.Ben de bunlara ek olarak şunu söylemek isterim temiz kalpli olmalı başkalarına karşı da.İçinde kıskançlık olmayacak kadar kendine güvenli olmalı.a.s

muhabbet edebılmem lazım
kafa yapılarımızın uyması lazım
yorum ve anlama yetenegı ıyı olmalı
ortamlarımız yada takıldıgımız yerler benzer olmalı

ayakkabı, kot, çanta, araba markalarına göre tatlicadiarzu :roflol:

neye göre olacak ayol...
delikanlı olsun canımı yesin :1closedeyes:

ayakkabı, kot, çanta, araba markalarına göre tatlicadiarzu :roflol:

neye göre olacak ayol...
delikanlı olsun canımı yesin :1closedeyes:

merhaba yawrum ben "tiki lafi" arkadas neyin olarmısın bennen jeyyar yanımdakı de "irkek fatma" jeyyar

herseyim marka, salı pazarı saolsun jeyyar

:roflol::roflol:

arkadasım olacak kısının beynı cok onemlı zekı olmayan ınsanlarla samımı olmam esprılı saygılı guvenılır olması lazım

Haksızlık karşısında sessiz kalmaması,yardım isteyenlere duyarlı olması lazım.a.sa.s

Dostluğa değer vermeli..adam gibi adam değil kadın gibi kadın olmalı:)
Yanlışlarımı beni sevdiği için görmezden gelmemeli..Yeri geldiğinde kavga da etsek sonuç beni ve bizi doğruya götürmeli.Şaka kaldırmalı kaldırmıyorsa şaka altında ezilir..ki kendini ezdirmemeli..Benim dostum üstünde bin ton yük olsa da dimdik durabilmeli.

Düşmanına bile mertçe davranmalı.Ve güvenilir olduğu kadar da, bana güveniyor olmalı.İnsanlara ön yargıyla yaklaşmamalı,merhametli,saygılı ve sevgi dolu olmalı.:1rolleyes:

Arkadaşlıkta güven duymak çok önemli.Ben karşılaştığım her insana güvenirim ama allahtan çok kötü insanlarla karşılaşmadım şimdiye kadar.Yine de temkinli olmakta fayda var bazı insanlar gerçekten insanı arkadan vurabiliyor.Ben de bunlara ek olarak şunu söylemek isterim temiz kalpli olmalı başkalarına karşı da.İçinde kıskançlık olmayacak kadar kendine güvenli olmalı.a.s

canım çok güzel yazmışsın.ama bu devirde temiz kalp biraz zor bulunuyor.temiz kalbi olanada salak muamelesi yapılıyor yada altında bit yeniği aranıyor.harkes kendi kalbini konuşturur.ilk başta anlaşılmasa bile kötü kalp kötü konuşmadan eleverir kendini.sonsuza kadar temiz kal.:1hug:

Elini uzat dediğinde uzanmışsam ''dostuyumdur'',elini uzat dediğimde bana uzanmışsa ''dostumdur!!''

Riyasız ve candan olan herkes arkadaşım olabilir:)Ama kötü anda;sesi ile,bedeni ile,hatta bir kelimesi ile yanımda beliriveren DOSTTUR..

güvenebileceğim, dürüst, doğrusunu yanlışını oturup tartışabileceğim, istediğim zaman arayabileceğim ve aradığımda bana yardım etmeye hazır birinin olduğunu bildiğim kişidir benim arkadaşım........

X